О назначении Малахова Д. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2024 года № 657.
О назначении Малахова Д. М.
Назначить Малахова Дмитрия Михайловича Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Д.М.Малаховты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2024 жылғы 19 қыркүйектегі № 657 Жарлығы.
Дмитрий Михайлович Малахов Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ