О назначении Cарсембаева Е. Ж.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 января 2025 года № 763.
Назначить Сарсембаева Ерлана Жаксылыковича Министром юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Е.Ж. Сәрсембаевты тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 9 қаңтардағы № 763 Жарлығы.
Ерлан Жақсылықұлы Сəрсембаев Қазақстан Республикасының Əділет министрі лауазымына тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ