О Кошербаеве Е. Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2025 года № 786.
Назначить Кошербаева Ермека Беделбаевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Е.Б. Көшербаев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 14 ақпандағы № 786 Жарлығы.
Ермек Беделбайұлы Көшербаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев