Об Уали Б.
Указ Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2025 года № 791.
Назначить Уали Берика акимом области Абай, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев

Б. Уәли туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 17 ақпандағы № 791 Жарлығы.
Берік Уәли Абай облысының әкімі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев