О пpисвоении квалификационных классов судьям Конституционного Суда Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 23 апpеля 1993 года № 1185 (извлечение). Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года № 1177
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 01.04.2011 № 1177.
Учитывая важность деятельности Конституционного Суда Республики Казахстан в становлении демократического правового государства, в целях повышения статуса его судей ПОСТАНОВЛЯЮ:
3. Установить размеры доплат за квалификационные классы и надбавок за стаж работы членам Конституционного Суда республики в соответствии с доплатами и надбавками, определенными для судей Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының судьяларына бiлiктiлiк сыныптарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 23 наурыздағы N 1185 (ҮЗIНДI) Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 1177 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.04.01  N 1177Жарлығымен.
Демократиялық құқықтық мемлекет қалыптастыруда Қазақстан Республикасы Конституциялық Сот қызметiнiң маңыздылығын ескерiп, олардың судьяларының мәртебесiн арттыру мақсатында қаулы етемiн:
3. Республиканың Конституциялық Сот мүшелерiне бiлiктiлiк сыныптары үшiн қосымша ақы және жұмыс стажы үшiн үстеме ақы мөлшерi Қазақстан Республикасы судьялары үшiн белгiленген қосымша және үстеме ақыларға сәйкес белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi