О пpедоставлении Кажегельдину А.М. и Деpбисову Е.Ж. полномочий по подписанию внешних займов, пpедоставляемых Республике Казахстан или под гаpантии Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 4 апpеля 1994 г. N 1619
На основании Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в целях упорядочения организации работы и государственного регулирования правовых и финансово-экономических условий привлечения внешних займов, предоставляемых Республике Казахстан, постановляю:
Уполномочить Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан Кажегельдина Акежана Магжановича и Министра финансов Республики Казахстан Дербисова Еркешбая Жайлаубаевича подписывать от имени Республики Казахстан внешние финансирование и займы, предоставляемые Республике Казахстан или под гарантии Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасына немесе Қазақстан Республикасының кепiлдiгiне берiлетiн сыртқы заемдарға қол қою өкiлеттiгiн Ә.М. Қажыгелдин мен Е.Ж. Дербiсовке беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 4 сәуiр 1994 ж. N 1619
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының Z933600_ негiзiнде және Қазақстан Республикасына берiлетiн сыртқы заемдарды тарту жұмысының ұйымдастырылуын және оның құқықтық, қаржы-экономикалық шарттары мемлекеттiк реттелуiн тәртiпке келтiру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Бiрiншi орынбасары
Әкежан Мағжанұлы Қажыгелдин мен Қазақстан Республикасының
Қаржы министрi Еркешбай Жайлаубайұлы Дербiсовке сыртқы
қаржыландыруға және Қазақстан Республикасына немесе Қазақстан
Республикасының кепiлдiгiне берiлетiн заемдарға Қазақстан
Республикасының атынан қол қою өкiлеттiгi берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы, 1994 жылғы 4 сәуiр
N 1619