О поpядке опубликования и вступления в силу актов Пpезидента Республики Казахстан
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 10 июня 1994 г. N 1725. Уратил силу - Указом Пpезидента РК от 23 янваpя 1996 г. N 2791. ~U962791
В целях совершенствования порядка опубликования и вступления в силу актов Президента Рспублики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Акты Президента Республики Казахстан публикуются в сборнике "Собрание актов Президента Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан" в следующем после их принятия подписываемом в печать номере, а также в газетах "Егемен Казахстан", "Казахстанская правда", "Халык жаршысы" и "Вестник Казахстана".
2. Опубликование актов Президента Республики Казахстан в органах, названных в пункте 1 настоящего Указа, является официальным опубликованием.
Акты Президента Республики Казахстан могут быть также опубликованы в иных органах печати, обнародованы по телевидению, радио, переданы по телеграфу, телефаксу, разосланы соответствующим государственным и иным организациям.
3. Не подлежат публикации акты Президента Республики Казахстан, содержащие государственную или иную охраняемую законом тайну. На подлинниках данных актов ставятся грифы о секретности и они в установленном порядке доводятся до сведения организаций и граждан, на которых распространяется их действие.
Содержание таких актов Президента Республики Казахстан может излагаться в печатных изданиях в установленном порядке.
4. Акты Президента Республики Казахстан нормативного характера вступают в силу на всей территории Республики Казахстан одновременно по истечении десяти дней после их официального опубликования.
5. Акты Президента Республики Казахстан ненормативного характера вступают в силу с момента их принятия.
6. Указанные в пунктах 4 и 5 настоящего Указа сроки вступления в силу актов Президента Республики Казахстан не применяются в тех случаях, когда Президентом Республики Казахстан при принятии акта установлен иной срок вступления его в силу.
7. Кабинету Министров Республики Казахстан привести в соответствие
с настоящим Указом нормативные акты, регламентирующие порядок
опубликования актов Президента Республики Казахстан.
8. Настоящий Указ вступает в силу со дня его опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерiн жариялау және күшiне енгiзу тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 10 маусым N 1725. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.01.23. N 2791 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерiн жариялау және күшiне енгiзу тәртiбiн жетiлдiру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерi қабылданғаннан кейiн "Қазақстан Республикасының Президентi мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң актiлер жинағында" басуға қол қойылатын келесi номерiнде, сондай-ақ "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", "Халық жаршысы" және "Вестник Казахстана" газеттерiнде жарияланады.
2. Қазақстан Республикасының Президентi актiлерiнiң осы Жарлықтың 1-тармағында аталған органдарда басылуы ресми жарияланым болып табылады.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерi өзге де баспасөз органдарында басылып, теледидар, радио арқылы жариялауы, телеграф, телефакс арқылы берiлуi, тиiстi мемлекеттiк және басқа ұйымдарға жiберiлуi мүмкiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мемлекеттiк немесе заңмен қорғалатын құпиясы бар актiлерi жариялануға жатпайды. Бұл актiлердiң түпнұсқасында құпиялылығы туралы белгi қойылады және олардың күшi қолданылатын ұйымдар мен азаматтарға белгiленген тәртiп бойынша жеткiзiледi.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң мұнай актiлерi белгiленген тәртiппен баспа басылымдарында мазмұндалып жариялануы мүмкiн.
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң нормативтi сипаты бар актiлерi ресми түрде жарияланғаннан кейiн он күн өткен соң Қазақстан Республикасының бүкiл аумағында бiр мезгiлде күшiне енедi.
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң нормативтi сипаты жоқ актiлерi қабылданған сәтiнен бастап күшiне енедi.
6. Қазақстан Республикасының Президентi актiнi қабылдаған кезде оны күшiне енгiзудiң басқа мерзiмiн белгiлеген жағдайларда Қазақстан Республикасы Президентiнiң актiлерiн күшiне енгiзудiң осы Жарлықтың 4 және 5-тармақтарында көрсетiлген мерзiмдерi
қолданылмайды.
7. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қазақстан
Республикасы Президентiнiң актiлерiн жариялау тәртiбiн реттейтiн
нормативтi актiлердi осы Жарлыққа сәйкес келтiретiн болсын.
8. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi