Об актах Веpховного Совета Республики Казахстан
Указ Пpезидента Республики Казахстан от 23 маpта 1995 г. N 2147 Имеющий силу закона
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" и в связи с необходимостью признания действующими и обладающими юридической силой некоторых актов Верховного Совета Республики Казахстан издаю настоящий указ.
Статья 1. Признать действующими и обладающими юридической силой со дня введения в действие следующие акты:
1) Закон Республики Казахстан от 2 июня 1994 года "О внесении дополнения в Кодекс Казахской ССР об административных правонарушениях";
Закон Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения";
Закон Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Казахской ССР об административных правонарушениях";
Закон Республики Казахстан от 12 июля 1994 года "О действии статей некоторых законодательных актов Республики Казахстан";
Закон Республики Казахстан от 12 июля 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О Национальном Банке Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 июля 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О Национальном Банке Республики Казахстан";
Закон Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан и Казахской ССР";
Закон Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам материального и пенсионного обеспечения сотрудников органов прокуратуры Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам материального и пенсионного обеспечения сотрудников органов прокуратуры Республики Казахстан";
Закон Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "Об уточненном республиканском бюджете на 1994 год";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об уточненном республиканском бюджете Республики Казахстан на 1994 год";
Закон Республики Казахстан от 14 сентября 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственной пошлине";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 сентября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О государственной пошлине";
Закон Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года "Об оперативно-розыскной деятельности";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 15 сентября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об оперативно-розыскной деятельности";
Закон Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О транспорте в Республике Казахстан";
Закон Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан";
Закон Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Казахской ССР "О социальной защищенности инвалидов в Казахской ССР";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Казахской ССР "О социальной защищенности инвалидов в Казахской ССР";
Закон Республики Казахстан от 5 октября 1994 года "Об амнистии в связи с Международным годом семьи";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 5 октября 1994 года "О порядке применения Закона Республики Казахстан "Об амнистии в связи с Международным годом семьи";
Закон Республики Казахстан от 5 октября 1994 года "О профилактике заболевания СПИД";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 5 октября 1994 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О профилактике заболевания СПИД";
Закон Республики Казахстан от 13 октября 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об уточненном республиканском бюджете на 1994 год" в связи с отпуском цен на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 13 октября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об уточненном республиканском бюджете на 1994 год" в связи с отпуском цен на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма";
Закон Республики Казахстан от 3 ноября 1994 года "Об индивидуальном жилищном строительстве";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 3 ноября 1994 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "Об индивидуальном жилищном строительстве";
Закон Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
Закон Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан в связи с созданием Государственного банка развития Казахстана";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан в связи с созданием Государственного банка развития Казахстана";
Закон Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Кодекс Казахской ССР об административных правнарушениях";
Закон Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года "Об иностранных инвестициях";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях";
Гражданский Кодекс Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года;
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года "О введении в действие Гражданского Кодекса Республики Казахстан (Общая часть)";
Закон Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О фиксированных (рентных) платежах";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О фиксированных (рентных) платежах";
Закон Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О налоге на транспортные средства";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О налоге на транспортные средства".

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң актiлерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 наурыздағы N 2147 заң күшi бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң кейбiр актiлерiн қолданылып жүрген және заң күшiне ие деп тану қажеттiлiгiне байланысты осы Жарлықты шығарамын.
1-бап. Мыналар күшiне енгiзiлген күнiнен бастап қолданылып жүрген және заң күшiне ие актiлер деп танылсын:
1) "Қазақ КСР Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы кодексiне толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 2 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" 1994 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1994 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы ;
"Қазақ КСР-iнiң Әкiмшілiк құқық бұзушылық туралы кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерi баптарының күшi туралы" 1994 жылғы 12 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 12 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 12 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Қазақ КСР-iнiң кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының қызметкерлерiн материалдық және зейнетақымен қамсыздандыру мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының қызметкерлерiн материалдық және зейнетақымен қамсыздандыру мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"1994 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"1994 жылға арналған Қазақстан Республикасының нақтыланған республикалық бюджетi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Мемлекеттiк баж туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Мемлекеттiк баж туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Жедел iздестiру қызметi туралы" 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Жедел iздестiру қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 15 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасындағы Көлiк туралы" 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстан Республикасындағы Көлiк туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 21 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақ КСР-iнде мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақ КСР Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақ КСР-iнде мүгедектердiң әлеуметтiк қорғалуы туралы" Қазақ КСР Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Халықаралық отбасы жылына байланысты рақымшылық жасау туралы" 1994 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Халықаралық отбасы жылына байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын қолдану тәртiбi туралы" 1994 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"СПИД ауруының алдын алу туралы" 1994 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"СПИД ауруының алдын алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1994 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Нанның, нан-тоқаш өнiмдерiнiң, жарманың, ақ жарманың, пiсiрiлген нан орнына өткiзiлетiн ұнның және құрамажемнiң бағасы босатылуына байланысты" 1994 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 13 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Нанның, нан-тоқаш өнiмдерiнiң, жарманың, ақ жарманың, пiсiрiлген нан орнына өткiзiлетiн ұнның және құрамажемнiң бағасы босатылуына байланысты" 1994 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 13 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Жеке тұрғын үй құрылысы туралы" 1994 жылғы 3 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Жеке тұрғын үй құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1994 жылғы 3 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстанның Мемлекеттiк даму банкi құрылуына байланысты Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Қазақстанның Мемлекеттiк даму банкi құрылуына байланысты Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақ КСР-iнiң Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Шет ел инвестициялары туралы" 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Шет ел инвестициялары туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексi (Жалпы бөлiгi).
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiн (Жалпы бөлiгi) күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Тiркелген (ренталық) төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Тiркелген (ренталық) төлемдер туралы Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Көлiк құралдарына салынатын салық туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы;
"Көлiк құралдарына салынатын салық туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы.

2) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июля 1994 года "О внесении изменения и дополнения в Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 18 января 1992 г. N 1164-XII "О дополнительных мерах по социальной защите лиц, уходящих на пенсию в 1992-1995 гг.";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 июля 1994 года "О частичном изменении Постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 14 января 1992 г. N 1123-ХII";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "Об установлении должностных окладов Генеральному Прокурору Республики Казахстан, прокурорско-следственным работникам и утверждении Положения о порядке выплаты надбавок за выслугу лет к должностным окладам работникам Конституционного Суда, Высшего Арбитражного Суда, нижестоящих и военных судов, органов прокуратуры Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О газетах "Халык кенеси" и "Советы Казахстана";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О проекте уточненных смет расходов на 1994 год Верховного Совета Республики Казахстан, органов прокуратуры, Верховного, Арбитражного и Конституционного Судов Республики Казахстан и редакций газет и журналов "Халык кенеси", "Советы Казахстана", "Казахстан айелдери" и "Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года "Об отчете Правительства Республики Казахстан об исполнении Законов Республики Казахстан "О приоритетности развития аула, села и агропромышленного комплекса в Казахской ССР" и " О кредитовании агропромышленного комплекса и финансировании государственных мероприятий";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 октября 1994 года "О внесении изменений и дополнений в Положение о пенсиях за особые заслуги перед Республикой Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О финансировании расходов по республиканскому бюджету в 1 квартале 1995 года";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 февраля 1995 года "О внесении изменения в Постановление Верховного Совета Республики Казахстан "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О гражданстве Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 3 марта 1995 года "О внесении изменения в Постановление Верховного Совета Республики Казахстан "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "Об иностранных инвестициях".

2) "1992-1995 жылдары зейнет демалысына шығатын адамдарды әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 18 қаңтардағы N 1164-XII қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 18 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 14 қаңтардағы N 1123-XII қаулысын iшiнара өзгерту туралы" 1994 жылғы 12 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Бас прокурорының, прокурор-тергеу қызметкерлерiнiң лауазымдық айлықақыларын белгiлеу және Қазақстан Республикасының Конституциялық Соты, Жоғары Төрелiк Соты, төменгi және әскери соттары, прокуратура органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық айлықақыларына еңбек еткен жылдары үшiн үстемеақы төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Халық кеңесi" және "Советы Казахстана" газеттерi туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Жоғары Кеңесiнiң, Қазақстан Республикасы прокуратура органдарының, Жоғарғы, Төрелiк және Конституциялық Соттарының, "Халық кеңесi", "Советы Казахстана" газеттерi мен "Қазақстан әйелдерi" және "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы" журналдарының 1994 жылға арналып нақтыланған шығыс сметаларының жобасы туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақ КСР-iнде ауылды, селоны және агроөнеркәсiптiк кешендi басым дамыту туралы" және "Агроөнеркәсiптiк кешенге кредит беру және мемлекеттiк шараларды қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңдарының орындалуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң есебi туралы" 1994 жылғы 7 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасына сiңiрген ерекше еңбегi үшiн берiлетiн зейнетақылар туралы" ережеге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1994 жылғы 6 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"1995 жылғы 1 тоқсанда республикалық бюджет бойынша шығыстарды қаржыландыру туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының азаматтығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 1995 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Шет ел инвестициялары туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 1995 жылғы 3 наурыздағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы.

3) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июня 1994 года "О ратификации Договора о дружественных отношениях и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Монголией";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июня 1994 года "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о поощрении и взаимной защите инвестиций";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июня 1994 года "О ратификации Конвенции о правах ребенка";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 июня 1994 года "О ратификации Соглашения о порядке пенсионного обеспечения и государственного страхования сотрудников органов внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 15 июня 1994 года "О ратификации Соглашения об обеспечении населения лекарственными средствами, вакцинами и другими иммунобиологическими препаратами, изделиями медицинского назначения и медицинской техники, производимыми на территории государств-участников Содружества Независимых Государств";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 16 июня 1994 года "О ратификации Договора о дальнейшем углублении интеграции и экономического сотрудничества между Республикой Казахстан и Российской Федерацией";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 16 июня 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве в области охраны авторского права и смежных прав";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 июня 1994 года "О ратификации Соглашения об общих условиях и механизме поддержки развития производственной кооперации предприятий и отраслей государств-участников Содружества Независимых Государств";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 июня 1994 года "О ратификации Договора о проведении согласованной антимонопольной политики";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 июня 1994 года "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Монголией о взаимной правовой помощи по гражданским и уголовным делам";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 23 июня 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве в области инвестиционной деятельности";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 июля 1994 года "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Монголией о выдаче лиц, совершивших преступление, для привлечения их к уголовной ответственности или для приведения приговора в исполнение";
Востановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об основных принципах и условиях использования космодрома "Байконур";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 июля 1994 года "О ратификации Соглашения о первоочередных мерах по защите жертв вооруженных конфликтов";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 сентября 1994 года "О ратификации Договора о дружбе и сотрудничестве между Республикой Казахстан и Украиной";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве в области трудовой миграции и социальной защиты трудящихся-мигрантов";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения о взаимном признании льгот и гарантий для участников и инвалидов Великой Отечественной войны, участников боевых действий на территории других государств, семей погибших военнослужащих";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве таможенных служб по вопросам задержания и возврата незаконно вывозимых и ввозимых культурных ценностей";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения о создании межгосударственного Евроазиатского объединения угля и металла";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о воздушном сообщении";

3) "Қазақстан Республикасы мен Монғолия арасындағы Достық қатынастар және ынтымақтастық туралы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 8 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметi мен Қытай Халық Республикасы Үкiметi арасындағы Инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 8 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Бала құқықтары туралы конвенцияны бекiту туралы" 1994 жылғы 8 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң iшкi iстер органдары қызметкерлерiн зейнетақымен қамсыздандыру және мемлекеттiк сақтандыру тәртiбi туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 8 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Халықты Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер аумағында өндiрiлетiн дәрiлiк заттармен, вакциялармен және басқа иммунды-биологиялық дәрi-дәрмектермен, медицинаға арналған және медициналық техникалық бұйымдармен қамтамасыз ету туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 15 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы интеграция мен экономикалық ынтымақтастықты одан әрi тереңдету жөнiндегi шартты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Авторлық құқық пен сабақтас құқықтарды қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер кәсiпорындары мен саларының өндiрiстiк кооперациясын дамытуды қолдаудың жалпы шарттары мен тетiгi туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Монополияға қарсы келiсiлген саясат жүргiзу туралы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Монғолия арасындағы азаматтық қылмыстық iстер бойынша өзара құқықтық көмек туралы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Инвестициялық қызмет саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 23 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қылмыс жасаған адамдарды қылмыстық жауапкершiлiкке тарту немесе үкiмдi орындау үшiн қайтарып беру туралы Қазақстан Республикасы мен Монғолия арасындағы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 12 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы "Байқоңыр" космодромын пайдаланудың негiзгi принциптерi мен шарттары туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қарулы жанжалдар құрбандарын қорғау жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 14 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы достық пен ынтымақтастық туралы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 8 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Кеден iстерiндегi ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 8 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Еңбек көшi-қоны және көшушi еңбекшiлердi әлеуметтiк қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 8 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне, басқа мемлекеттер аумақтарындағы ұрыс қимылдарына қатысушыларына, қаза тапқан әскери қызметшiлер отбасына арналған жеңiлдiктер мен кепiлдiктердi өзара тану туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 8 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Заңсыз алып кететiн және алып келетiн мәдени қазыналар ұстау және қайтару мәселелерi жөнiндегi кеден қызметтерiнiң ынтымақтастығы туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Мемлекетаралық Еуроазия көмiр мен металл бiрлестiгiн құру туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Әуе қатынасы туралы Қазақстан Республикасы Үкiметi мен Ресей Федерациясы Үкiметi арасындағы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;

Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 5 октября 1994 года "О ратификации Соглашения о сотрудничестве в области мобилизационной подготовки экономики" (не для печати);
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 октября 1994 года "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерации о военном сотрудничестве";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 3 ноября 1994 года "О не применении на территории Республики Казахстан Конвенций (Соглашений) об избежании двойного налогообложения доходов, заключенных от имени Правительства бывшего СССР с правительствами других государств";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией о Стратегических ядерных силах, временно расположенных на территории Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "Об утверждении Указа Президента Республики Казахстан "О ратификации Договора о создании Единого экономического пространства между Республикой Казахстан и Республикой Узбекистан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Консульского договора между Республикой Казахстан и Украиной";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Консульской конвенции между Республикой Казахстан и Российской Федерацией";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Соглашения о присоединении Украины к Экономическому союзу на правах ассоциированного члена";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Соглашения о создании зоны свободной торговли";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 10 ноября 1994 года "О ратификации Соглашения о реэкспорте товаров и порядке выдачи разрешения на реэкспорт";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 декабря 1994 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития о займе (проект городского транспорта)";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 января 1995 года "О ратификации Соглашения о содействии в создании и развитии производственных, коммерческих, кредитно-финансовых, страховых и смешанных транснациональных объединений";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 8 февраля 1995 года "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Литовской Республикой о взаимопонимании и сотрудничестве";

"Экономиканы жұмылдыру дайындығы саласындағы ынтымақтастық туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы (баспасөзде жарияланбайды);
"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Әскери ынтымақтастық туралы шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 6 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Бұрынғы КСРО Үкiметiнiң атынан басқа мемлекеттер Үкiметтерiмен жасалған Кiрiстерге қос салық салуға жол бермеу туралы Конвенцияларды (Келiсiмдердi) Қазақстан Республикасы аумағында қолданбау туралы" 1994 жылғы 3 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы аумағында уақытша орналасқан стратегиялық ядролық күштер туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасында Бiрыңғай экономикалық кеңiстiк құру туралы шартты бекiту туралы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы Консулдық шартты бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы Консулдық конвенцияны бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Украинаны қауымдастырылған мүше құқығында Экономикалық одаққа бiрiктiру туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Еркiн сауда аймағын құру туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Товарлар реэкспорты және реэкспортқа рұқсат беру тәртiбi туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1994 жылғы 10 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Дамыту Банкi арасындағы Заем туралы келiсiмдi (қалалық көлiк жобасы) бекiту туралы" 1994 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы кеңесiнiң қаулысы;
"Өндiрiстiк, коммерциялық, кредит-қаржы, сақтандыру және аралас ұлтаралық бiрлестiктер құру мен дамытуға жәрдемдесу туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Литва Республикасы арасындағы Өзара түсiнiстiк пен ынтымақтастық туралы шартты бекiту туралы" 1995 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;

Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 9 февраля 1995 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Республикой Узбекистан об учреждении Центральноазиатского банка сотрудничества и развития";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 февраля 1995 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Азиатским Банком Развития по проекту специальной помощи: Соглашение о займе (Специальные операции) и Соглашение о займе (Обычные операции)";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 февраля 1995 года "Об утверждении Указа Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 1676 "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Японским экспортно-импортным банком";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 февраля 1995 года "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Литовской Республики о поощрении и взаимной защите инвестиций";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 февраля 1995 года "О присоединении от имени Республики Казахстан и Конвенции о привилегиях и иммунитетах Объединенных Наций";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 20 февраля 1995 года "О присоединении от имени Республики Казахстан к Конвенции о запрещении военного или любого иного враждебного использования средств воздействия на природную среду";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 февраля 1995 года "О ратификации Соглашения о государственной социальной помощи членам семей военнослужащих, погибших в Афганистане и других государствах, в которых велись боевые действия";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 февраля 1995 года "О ратификации Соглашения между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами Республики Казахстан, прибывающими для постоянного проживания в Российскую Федерацию, и гражданами Российской Федерации, прибывающими для постоянного проживания в Республику Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 28 февраля 1995 года "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Российской Федерации о правовом статусе граждан Республики Казахстан, постоянно проживающих на территории Российской Федерации, и граждан Российской Федерации, постоянно проживающих на территории Республики Казахстан";
4) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 июня 1994 года "О даче согласия на назначение главы дипломатического представительства Республики Казахстан в Республике Узбекистан Искалиева Н. главой дипломатического представительства Республики Казахстан в Республике Таджикистан по совместительству";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 16 июня 1994 года "Об утверждении Сембаева Д.Х. Председателем Национального Банка Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 16 июня 1994 года "О составах областных арбитражных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 июля 1994 года "Об Айтмухамбетове Т.К.";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 июля 1994 года "Об утверждении Малахова М.Ф. Председателем Верховного Суда Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 сентября 1994 года "Об утверждении Указов Президента Республики Казахстан "О назначении Бекенова Р.А. в состав Экономического Суда Содружества Независимых Государств" и "О назначении Бегалиева М.А. в состав Экономического Суда Содружества Независимых Государств";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Кажегельдина А.М. Премьер-министром Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Исингарина Н.К. Первым заместителем Премьер-министра Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Есимова А.С. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Соболева В.В. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Метте В.Л. Заместителем Премьер-министра Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Токаева К.К Министром иностранных дел Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Павлова А.С Министром финансов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Баекенова Б.А. Министром внутренних дел Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Нурмагамбетова С.К. Министром обороны Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение главы дипломатического представительства Республики Казахстан в Федеративной Республике Германия Турсунова С.Т. главой дипломатического представительства Республики Казахстан в Австрийской Республике по совместительству";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О даче согласия на назначение Саудабаева К.Б. главой дипломатического представительства Республики Казахстан в Турецкой Республике";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "Об утверждении Указа Президента Республики Казахстан "О судьях Верховного Суда и Высшего Арбитражного Суда Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "Об утверждении Указа Президента Республики Казахстан "О назначении Нарикбаева М.С. первым заместителем Председателя Верховного Суда Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "Об изменениях в составах некоторых областных, Алматинского городского судов и президиумов областных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О составах областных и Алматинского городского арбитражных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 октября 1994 года "О председателе Талдыкорганского областного арбитражного суда Списивых В.Г. и судье Акмолинского областного арбитражного суда Минеевой Н.Ф.";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 ноября 1994 года "Об избрании Бабушкина М.Ф. членом Верховного Суда Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 ноября 1994 года "О составах областных и Алматинского городского арбитражных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 ноября 1994 года "Об изменениях в составах некоторых областных и военных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года "Об изменениях в составе Правления Национального Банка Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 9 ноября 1994 года "О представителе Верховного Совета Республики Казахстан в Правлении Национального Банка Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 16 ноября 1994 года "Об избрании судей и составы некоторых областных арбитражных судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года "Об изменениях в составе Алматинского городского суда";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 23 декабря 1994 года "О Краснопевцеве А.С. и Толеуханове А.А.";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 23 декабря 1994 года "О Толеубаеве М.К. и Ахмедове Б.А.";

"Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы мен Өзбекстан Республикасы арасындағы Орталық Азия ынтымақтасу және даму банкiн құру туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 9 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Азиялық Даму Банкi арасындағы арнайы көмек: Заем туралы келiсiм (Арнайы операциялар) мен Заем туралы келiсiм (Кәдiмгi операциялар) жобасы бойынша келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы мен Жапон экспорт-импорт банкi арасындағы келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1676 Жарлығын бекiту туралы" 1995 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Үкiметi мен Литва Республикасы Үкiметi арасындағы инвестицияларды көтермелеу және өзара қорғау туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Бiрiккен Ұлттардың Артықшылықтары мен иммунитеттерi туралы конвенцияға Қазақстан Республикасы атынан қосылу туралы" 1995 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Табиғи ортаға ықпал жасаудың құралдарын әскери немесе кез келген өзге де дұшпандықпен пайдалануға тыйым салу туралы конвенцияға Қазақстан Республикасының атынан қосылу туралы" 1995 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ауғанстанда және ұрыс қимылдары жүргiзiлген басқа мемлекеттерде қаза тапқан әскери қызметшiлердiң отбасы мүшелерiне мемлекеттiк әлеуметтiк көмек туралы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ресей Федерациясына тұрақты тұруға келген Қазақстан Республикасы азаматтарының және Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келген Ресей Федерациясы азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртiбi туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы келiсiмдi бекiту туралы" 1995 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ресей Федерациясы аумағында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасы азаматтарының және Қазақстан Республикасы аумағында тұрақты тұратын Ресей Федерациясы азаматтарының құқықтық мәртебесi туралы Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы шартты бекiту туралы" 1995 жылғы 28 ақпандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
4) "Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң басшысы Н.Есқалиевтi Қазақстан Республикасының Тәжiкстан Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң негiзгi жұмысын қоса атқаратын басшысы етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 2 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Д.Х.Сембаевты Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң төрағасы етiп бекiту туралы" 1994 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы облыстық төрелiк соттарының құрамдары туралы" 1994 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Т.К.Айтмұхамбетов туралы" 1994 жылғы 6 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"М.Ф.Малаховты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының төрағасы етiп тағайындау туралы" 1994 жылғы 6 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Р.Ә.Бекеновтi Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Экономикалық Сотының құрамына тағайындау туралы" және "М.Ә. Бегәлиевтi Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы Экономикалық Сотының құрамына тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлықтарын бекiту туралы" 1994 жылғы 14 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ә.М.Қажыгелдиндi Қазақстан Республикасының Премьер-министрi етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Н.Қ.Есенғариндi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң бiрiншi орынбасары етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"А.С.Есiмовтi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"В.В.Соболевтi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"В.Л.Меттенi Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң орынбасары етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қ.К.Тоқаевты Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрi етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"С.А.Павловты Қазақстан Республикасының Қаржы министрi етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Б.Ә. Баекеновты Қазақстан Республикасының iшкi iстер министрi етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"С.Қ.Нұрмағамбетовтi Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң басшысы С.Т.Тұрсыновты Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң негiзгi жұмысын қоса атқаратын басшысы етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қ.Б.Саудабаевты Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң басшысы етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мен Жоғарғы Төрелiк Сотының судьялары туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын бекiту туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"М.С.Нәрiкбаевты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Төрағасының бiрiншi орынбасары етiп тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын бекiту туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының кейбiр облыстық, Алматы қалалық соттарының және облыстық соттары төралқаларының құрамындағы өзгерiстер туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы облыстық және Алматы қалалық төрелiк соттарының құрамы туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Талдықорған облыстық төрелiк сотының төрағасы В.Г.Списивых пен Ақмола облыстық төрелiк сотының судьясы Н.Ф. Минеева туралы" 1994 жылғы 12 қазандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"М.Ф. Бабушкиндi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының мүшесi етiп сайлау туралы" 1994 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы облыстық және Алматы қалалық төрелiк соттарының құрамдары туралы" 1994 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы кейбiр облыстық және әскери соттарының құрамдарындағы өзгерiстер туралы" 1994 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi басқармасының құрамындағы өзгерiстер туралы" 1994 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң басқармасындағы өкiлi туралы" 1994 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының кейбiр облыстық төрелiк соттарының құрамына судьялар сайлау туралы" 1994 жылғы 16 қарашадағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Алматы қалалық сотының құрамындағы өзгерiстер туралы" 1994 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"А.С.Краснопевцев пен А.А.Төлеуханов туралы" 1994 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"М.Қ.Төлеубаев және Б.А. Ахметов туралы" 1994 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;

Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 марта 1995 года "О даче согласия на назначение Бейсенова С.Д. главой дипломатического представительства Республики Казахстан в Литовской Республике, а также главой дипломатического представительства в Латвийской Республике и Эстонской Республике по совместительству".
5) Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 2 июня 1994 года "О Положении о порядке выплаты надбавок за выслугу лет к должностным окладам работникам комитетов, Контрольной Палаты, Секретариата и Аппарата Верховного Совета Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 9 июня 1994 года "О рассекречивании Постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 28 октября 1993 года N 2491-XII "О некоторых мерах по защите экономики Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 июля 1994 года "О переносе столицы Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 6 июля 1994 года "Об утверждении Указа Президента Республики Казахстан "О временном порядке формирования нижестоящих судов Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 7 сентября 1994 года "Об информации Министра юстиции Республики Казахстан Шайкенова Н.А. об актуальных проблемах правовой реформы";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "Об образовании военных судов Акмолинского и Усть-Каменогорского гарнизонов, о Военном суде войск Республики Казахстан";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года "Об образовании Семипалатинского городского народного суда";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 14 сентября 1994 года "О представлении Генерального Прокурора Республики Казахстан о даче согласия на привлечение к уголовной ответственности и арест депутата Верховного Совета Республики Казахстан XII созыва от Сатпаевского избирательного округа N 80 Уркумбаева Марса Фазыловича";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О представлении Генерального Прокурора Республики Казахстан о даче согласия на привлечение к уголовной ответственности и арест народного депутата Верховного Совета Республики Казахстан XII созыва от Союза Молодежи Казахстана Кобзева А.С.";
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О представлении Генерального Прокурора Республики Казахстан в отношении председателя Восточно-Казахстанского областного арбитражного суда Тысленко В.И.";

"С.Д.Бейсеновтi Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң басшысы, сондай-ақ Латыш Республикасы мен Эстон Республикасындағы дипломатиялық өкiлдiгiнiң негiзгi жұмысын қоса атқаратын басшысы етiп тағайындауға келiсiм беру туралы" 1995 жылғы 2 наурыздағы Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
5) "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесi комитеттерi Бақылау Палатасы, Хатшылығы мен Аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық айлықақыларына еңбек еткен жылдары үшiн үстемеақы төлеу тәртiбi туралы ереже туралы" 1994 жылғы 2 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң "Қазақстан Республикасының экономикасын қорғау жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" 1993 жылғы 28 қазандағы N 2491-XII Қаулысының құпиялылығын жою туралы" 1994 жылғы 9 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының астанасын көшiру туралы" 1994 жылғы 6 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының төменгi соттарын құрудың уақытша тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын бекiту туралы" 1994 жылғы 6 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрi Н.А.Шәйкеновтiң құқықтық реформаның көкейкестi проблемалары туралы хабарламасы туралы" 1994 жылғы 7 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Ақмола және Өскемен гарнизондарының әскери соттарын құру туралы, Қазақстан Республикасы әскерлерiнiң Әскери соты туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Семей қалалық халық сотын құру туралы" 1994 жылғы 14 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Бас прокурорының XII сайланған Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң N 80 Сәтбаев сайлау округiнен сайланған депутаты Марс Фазылұлы Үркiмбаевты қылмыстық жауапқа тартуға және қамауға алуға рұқсат беру туралы ұсыныс туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Бас прокурорының XII сайланған Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Қазақстанның Жастар Одағынан сайланған депутаты А.С. Кобзевтi қылмыстық жауапқа тартуға және қамауға алуға рұқсат беру туралы ұсынысы туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Бас прокурорының Шығыс Қазақстан облыстық төрелiк сотының төрағасы В.И.Тысленкоға қатысты ұсынысы туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы.

Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 22 сентября 1994 года "О представлении Генерального Прокурора Республики Казахстан о даче согласия на привлечение к уголовной ответственности и арест депутата Верховного Совета Республики Казахстан XIII созыва по Амангельдинскому избирательному округу N 9 г. Алматы Субботина С.А.".
Статья 2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Бас прокурорының XIII сайланған Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Алматы қаласындағы N 9 Амангелдi сайлау округiнен сайланған депутаты С.А.Субботиндi қылмыстық жауапқа тартуға және қамауға алуға рұқсат беру туралы ұсынысы туралы" 1994 жылғы 22 қыркүйектегi Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысы.
2-бап. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi