О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 2374 Имеющий силу Закона.
В соответствии со статьей 1 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 г. "О временном делегировании Президенту Республики Казахстан и главам местных администраций дополнительных полномочий" постановляю:
1. Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 3 апреля 1993 года "О золотом запасе и алмазном фонде" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 8, ст. 165);
Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 9 февраля 1994 года N 1557 "О разрешении реализации ювелирных изделий в системе потребительской кооперации".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегі N 2374 Заң күші бар жарлығы
"Қазақстан Республикасының Президентi мен жергiлiктi әкiмдерге уақытша қосымша өкiлеттiк беру туралы" 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының Z933600_ 1-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Алтын қоры және алмас қоры туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 3 сәуiрдегi N 2078 Заңы" (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 8, 165-құжат).
"Тұтыну кооперациясы жүйесiнде зергерлiк бұйымдарды сатуға рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 9 ақпандағы N 1557 Заң күшi бар Жарлығы.
2. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi