О Конституции Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 сентября 1995 г. N 2454.
Президент Республики Казахстан предложил, а народ Казахстана на республиканском референдуме 30 августа 1995 г. принял новую Конституцию Республики Казахстан. В связи с официальным опубликованием итогов республиканского референдума и вступлением в силу Конституции с 5 сентября 1995 г. постановляю:
1. Опубликовать Конституцию Республики Казахстан.
2. Установить, что оригинал текста Конституции Республики
Казахстан, принятой на республиканском референдуме 30 августа 1995
года, хранится у Президента Республики Казахстан.
3. Передать оригинал текста Конституции Республики Казахстан,
принятой на девятой сессии Верховного Совета Республики Казахстан
двенадцатого созыва 28 января 1993 года на вечное хранение в
Центральный государственный архив Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Конституциясы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 6 қыркүйектегі N 2454.
Қазақстан Республикасының жаңа Конституциясын Қазақстан Республикасының Президенті ұсынып, оны халық 1995 жылғы 30 тамыздағы республикалық референдумда қабылдады. Республикалық референдум қорытындыларының ресми түрде жариялануына және Конституцияның 1995 жылғы 5 қыркүйектен бастап күшіне енуіне байланысты ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қазақстан Республикасының Конституциясы жариялансын.
2. 1995 жылғы 30 тамыздағы республикалық референдумда қабылданған Қазақстан Республикасы Конституциясы мәтінінің түпнұсқасы Қазақстан Республикасының Президентінде сақталатын болып белгіленсін.
3. Он екінші сайланған Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің тоғызыншы сессиясында 1993 жылғы 28 қаңтарда қабылданған Қазақстан Республикасы Конституциясы мәтінінің мәңгілік сақтау үшін Қазақстан Республикасы Орталық мемлекеттік архивіне берілсін.
4. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президентi