Об Управлении Делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 2600.
В целях совершенствования финансового, материально-технического и социально-бытового обеспечения деятельности Президента Республики Казахстан и других должностных лиц государственных органов постановляю:
1. Упразднить Хозяйственное управление при Президенте Республики Казахстан.
2. Образовать Управление Делами Президента Республики Казахстан с передачей ему полномочий по управлению имуществом и делами Хозяйственного управления при Президенте Республики Казахстан.
3. Установить, что:
1) Управление Делами Президента Республики Казахстан является государственным органом, непосредственно подчиненным и подотчетным Президенту Республики Казахстан;
2) Управляющий Делами Президента Республики Казахстан назначается на должность и освобождается от должности Президентом Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - Указом Президента РК от 21 апреля 2000 г. N 378.
4. (Пункты 4-5 утратили силу - Указом Президента РК от 21 апреля 2000 г. N 378)
6. Правительству Республики Казахстан в месячный срок:
1) ликвидировать Лечебно-оздоровительное объединение при Кабинете Министров Республики Казахстан с передачей полномочий по управлению имуществом и делами Управлению Делами Президента Республики Казахстан; P951724
2) принять решение о наделении Управления Делами Президента Республики Казахстан функциями субъекта права государственной собственности и субъекта управления республиканскими государственными предприятиями и иными организациями, состоящими на государственном бюджете, а также о передаче ему государственного пакета акций акционерных обществ по Перечню согласно приложению.
7. Признать утратившими силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 10 октября 1994 года N 1884 "О Хозяйственном управлении при Президенте Республики Казахстан" и от 1 марта 1995 года N 2063 "Об утверждении Положения О хозяйственном управлении при Президенте Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента Республики Казахстан
от 6 ноября 1995 г. N 2600
Перечень
организаций, в отношении которых Управление Делами
Президента Республики Казахстан наделяется функциями
субъекта права государственной собственности либо
государственные пакеты акций которых переданы ему в
управление
Объединенная дирекция правительственных резиденций в составе:
Апартаменты в Резиденции Президента Республики Казахстан
Алматы
Главная гостевая резиденция
Алматы, ул. Горная, 97
Резиденция N 1
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция N 2
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция N 3
Алматы, ул. Фурманова, 162
Резиденция N 4
Алматы, ул. Курмангазы, 44
Резиденция N 5
Резиденция "Капчагай"
Алматинская область
Резиденция N 7
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция N 8
Дом Приемов
Алматы, ул. Курмангазы, 42
Дом Дружбы
Алматы, ул. Курмангазы, 40
Дом отдыха "Арман" в составе:
Резиденция N 6
Алматы, ул. Горная, 276
Резиденция N 9
Алматы, ул. Горная, 276
Малая резиденция
Алматы, ул. Горная, 276
Столовая N 1 в Резиденции Президента Республики Казахстан
Алматы
Столовая N 2 в здании Правительства Республики Казахстан
Алматы, Площадь Республики, 13
Ресторан "Жалын"
Алматы, ул. Ленина, 302 "А"
Дачное хозяйство
Дом отдыха "Актау" в составе:
Гостиница
Алматы, ул. Горная, 500
Дачное хозяйство
Дом отдыха N 3 в составе:
Гостиница
Алматы, ул. Ленина, 302 "А"
Дачное хозяйство
Дом отдыха "Алматы" в составе:
Гостиничный комплекс
Алматы, ул. Горная, 97
Дачное хозяйство
Лечебно-оздоровительное объединение при Кабинете Министров
Республики Казахстан в составе:
Центральная больница с поликлиникой
Алматы, ул. Панфилова, 139
Акционерное общество "Алатау"
Алматинская область, с. Каменка, ул. Горная, 470
Санаторий "Алматы"
Алматы, пос. Каргалинка
Санаторий "Ок-Жетпес"
Кокшетауская область, пос. Боровое
Санаторий "Казахстан"
Российская Федерация, Ставропольский край, г. Ессентуки,
ул. Пятигорская, 44
Санаторий "Казахстан" на оз. Ысык-Куль
Кыргызская Республика, г. Чолпон-Ата
Дачное хозяйство на оз. Ысык-Куль
Кыргызская Республика, г. Чолпон-Ата
Межрегиональная дирекция по строительству и эксплуатации здравниц Республики Казахстан
Российская Федерация, Краснодарский край,
г. Сочи, ул. Бзугу, 4
Санэпидемстанция
Алматы, ул. Фурманова, 175
Детский комбинат
Алматы, пос. Каргалинка
Базовая аптека
Алматы, ул. Шевченко, 50
Автохозяйство N 1
Алматы, ул. Университетская, 29
Предприятие материально-технического обеспечения
Алматы, ул. Ленина, 300
Ремонтно-строительное управление
Алматы, ул. Ленина, 302
Акционерное общество "Гостиница Достык"
Алматы, ул. Курмангазы, 36
Акционерное общество "Алым" в составе:
Производственная база
Алматы, ул. Авангардная, 264
Строительно-монтажное управление
Алматы, ул. Лизы Чайкиной, 3
Автохозяйство N 2
Алматы, пр. Гагарина, 236 "б"
Племзавод "Панфиловский"
Алматинская область, Талгарский район
Совхоз "Алатау"
Алматинской область, Каскеленский район
Природно-оздоровительный лесной комплекс "Бурабай",
Северо-Казахстанская область Щучинский район
Резиденция "Карасу"
Кокшетауская область, Щучинский район
Дом отдыха "Карасу"
Кокшетауская область, Щучинский район
Карачингисльское госохотхозяйство
Алматинская область, Енбекшиказахский район
Ателье
Алматы, ул. Митина, 6
Дирекция киновидеообслуживания
Алматы, ул. Толе Би, 23 "А"
Детский оздоровительный лагерь "Тау-Куни"
Алматы, ул. Горная, 502
Ясли-сад N 1
Алматы, м-он "Казахфильм"
Ясли-сад N 212
Алматы, ул. Сейфулина, 544
Ясли-сад N 239
Алматы, ул. Рубинштейна, 3-А
Сноска. Приложение - с изменениями, внесенными Указом Президента РК от 15 июля 1997 г. N 3601.

Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы. 1995 жылғы 10 қараша N 2600.
Ескерту. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.03.26. N 2918 жарлығын қарау керек.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң және мемлекеттiк органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметiн қаржылық, материалдық-техникалық және әлеуметтiк-тұрмыстық қамтамасыз етудi жетiлдiру мақсатында қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы құрылсын, оған Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық Басқармасының мүлкi мен iсiн басқару жөнiндегi өкiлеттiктер берiлсiн.
3. Былай деп:
1) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы Қазақстан Республикасының Президентiне есептi және тікелей бағынатын мемлекеттiк орган болып табылады;
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқарушысын
Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындайды және қызметтен босатады деп белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгерді - ҚР Президентінің 2000.04.21. N 378 жарлығымен.
4. <*>
5. <*>
ЕСКЕРТУ. 4,5-тармақтардың күші жойылды - ҚР Президентінің 2000.04.21. N 378 жарлығымен.
6. Қазақстан Республикасының Үкiметi бiр ай мерзiмде:
1) Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiн таратып, мүлкi мен iсiн басқару өкiлеттiктерiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына беретiн болсын. P951724
2) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң және мемлекеттiк бюджетте тұратын республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар мен өзге де ұйымдарды басқару субъектiсiнiң функцияларын табыстау туралы, сондай-ақ оған Қосымшаға сәйкес Тiзбе бойынша акционерлiк қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакетiн беру туралы шешiм қабылдасын.
7. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы туралы" 1994 жылғы 10 қазандағы N 1884 және "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Шаруашылық басқармасы туралы Ереженi бекiту туралы" 1995 жылғы 1 наурыздағы N 2063 өкiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1995 жылғы 6 қарашадағы N 2600 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасына
соларға қатысты мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң
функциялары табысталатын не олардың акцияларының
мемлекеттiк пакетi оған басқаруға берiлетiн ұйымдардың
тiзбесi
Үкiмет резиденцияларының бiрiккен дирекциясы, оның құрамында:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы аппартаменттерi
Алматы
Меймандарға арналған бас резиденция
Алматы, Горная көшесi, 97
N 1 Резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
N 2 Резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
N 3 Резиденция
Алматы, Фурманов көшесi, 162
N 4 Резиденция
Алматы, Құрманғазы көшесi, 44
N 5 Резиденция
"Қапшағай" резиденциясы
Алматы облысы
N 7 Резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
N 8 Резиденция
Қабылдаулар үйi
Алматы, Құрманғазы көшесi, 42
Достық үйi
Алматы, Құрманғазы көшесi, 40
"Арман" демалыс үйi, оның құрамында:
N 6 Резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
N 9 Резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
Кiшi резиденция
Алматы, Горная көшесi, 276
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясындағы
N 1 асхана
Алматы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ғимаратындағы N 2 асхана
Алматы, Республика алаңы, 13
"Жалын" мейрамханасы
Алматы, Ленин көшесi, 302 "А"
Саяжай шаруашылығы
"Ақтау" демалыс үйi, оның құрамында:
Мейманхана
Алматы, Горная көшесi, 500
Саяжай шаруашылығы
N 3 Демалыс үйi, оның құрамында:
Мейманхана
Алматы, Ленин көшесi, 302 "А"
Саяжай шаруашылығы
"Алмалы" демалыс үйi, оның құрамында:
Мейманхана кешенi
Алматы, Горная көшесi, 97
Саяжай шаруашылығы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы
Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi, оның құрамында:
Орталық аурухана емханасымен
Алматы, Панфилов көшесi, 139
"Алатау" акционерлiк қоғамы
Алматы облысы, Каменка с. Горная көшесi, 470
"Алматы" санаторийi
Алматы, Қарғалы пос.
"Оқжетпес" санаторийi
Көкшетау облысы, Бурабай пос.
"Қазақстан" санаторийi
Ресей Федерациясы, Ставрополь өлкесi, Ессентуки қаласы,
Пятигорск көшесi, 44
Ыстық көлдегi "Қазақстан" санаторийi
Қырғыз Республикасы, Шолпаната қаласы
Ыстық көлдегi саяжай шаруашылығы
Қырғыз Республикасы, Шолпаната қаласы
Қазақстан Республикасының сауықтыру орындарын салу және
пайдалану жөнiндегi аймақаралық дирекция
Ресей Федерациясы, Краснодар өлкесi,
Сочи қаласы, Бзугу көшесi, 4
Санэпидемстанция
Алматы, Фурманов көшесi, 175
Балалар комбинаты
Алматы, Қарғалы пос.
Тiректi аптека
Алматы, Шевченко көшесi, 50
N 1 Автошаруашылығы
Алматы, Университет көшесi, 29
Материалдық-техникалық жабдықтау кәсiпорны
Алматы, Ленин көшесi, 300
Жөндеу-құрылыс басқармасы
Алматы, Ленин көшесi, 302
"Достық мейманханасы" акционерлiк қоғамы
Алматы, Құрманғазы көшесi, 36
"Алым" акционерлiк қоғамы, оның құрамында:
Өндiрiстiк база
Алматы, Авангард көшесi, 264
Құрылыс-монтаж басқармасы
Алматы, Лиза Чайкина көшесi, 3
N 2 Автошаруашылығы
Алматы, Гагарин даңғылы, 236 "Б"
"Панфилов" асыл тұқымды мал зауыты
Алматы облысы, Талғар ауданы
"Алатау" кеңшары
Алматы облысы, Қаскелең ауданы
"Бурабай" табиғи-сауықтыру орман
кешенi Солтүстiк Қазақстан облысы,
Щучье ауданы
"Қарасу" Резиденциясы
Көкшетау облысы, Щучье ауданы
"Қарасу" демалыс үйi
Көкшетау облысы, Щучье ауданы
Қарашаңгел мемлекеттiк аңшылық шаруашылығы
Алматы облысы, Еңбекшiқазақ ауданы
Ателье
Алматы, Митин көшесi, 6
Кинокөрiнiс қызметiн көрсету дирекциясы
Алматы, Төли би көшесi, 23 "А"
"Тау күнi" балаларды сауықтыру лагерi
Алматы, Горная көшесi, 502
N 1 Ясли-бақша
Алматы, "Қазақфильм" шағын ауданы
N 212 Ясли-бақша
Алматы, Сейфуллин даңғылы, 544
N 239 Ясли-бақша
Алматы, Рубенштейн көшесi, 3-А
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997.07.15. N 3601 Жарлығымен.