О Совете Безопасности Республики Казахстан
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 26 декабря 1995 г. N 2728. Признан утратившим силу за исключением пункта 3 - на основании Указа Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 3237. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 12 февраля 2019 года № 838
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 12.02.2019 № 838.
3. Признать утратившими силу:
пункт 3 Указа Президента Республики Казахстан от 17 июня 1993 г. N 1246 "О Совете безопасности Республики Казахстан" (САПП, 1993 г., N 22, ст. 268);
пункты 1, 2 Указа Президента Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 1673 "Об утверждении Положения о Совете безопасности Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы<*>
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 26 желтоқсан N 2728. 3-тармағынан басқасы күшiн жойды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996.11.22. N 3237 жарлығымен. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 838 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 12.02.2019 № 838 Жарлығымен.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 17 маусымдағы N 1246 Жарлығының 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 22, 268-құжат);
"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 1673 Жарлығының 1,2-тармақтары.
Қазақстан Республикасының
Президентi