О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 20 апреля 1995 г. N 2220
У К А 3 ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 5 января 1996 г. N 2749. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу пункты 1,2 Указа Президента
Республики Казахстан от 20 апреля 1995 г. N 2220   U952220_   "0
привлечении иностранных инвестиций для развития производства по
добыче драгоценных металлов на Васильковском месторождении
Кокшетауской области".
2. Пункты 3,4 считать соответственно пунктами 1,2.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 сәуiрдегi N 2220 Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 5 қаңтар N 2749. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы Етемiн:
1. "Көкшетау облысының Васильковка кен орнында бағалы металдар шығаратын өндiрiстi дамыту үшiн шет ел инвестицияларын тарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 сәуiрдегi N 2220  U952220_  Жарлығының 1,2-тармақтарының күшi жойылған деп танылсын.
2. 3,4-тармақтары тиiсiнше 1,2-тармақтар болып саналсын.
3. Осы Жарлық жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi