Об обеспечении деятельности Председателя и членов Конституционного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 1996 г. N 2920. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 2 января 2023 года № 78.
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 02.01.2023 № 78 (вводится в действие с 01.01.2023).
В соответствии со статьей 16 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, "О Конституционном Совете Республики Казахстан" постановляю:
1. (Пункт 1 утратил силу - Указом Президента РК от 1 апреля 1997 г. N 3436)
2. Установить, что жилищное, транспортное и иное обеспечение, медицинское обслуживание и санаторно-курортное лечение Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан осуществляется на уровне Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан, членов Конституционного Совета Республики Казахстан - на уровне министра Республики Казахстан.
3. Правительству Республики Казахстан:
1) в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 1996 год, осуществить финансирование и материально-техническое обеспечение Конституционного Совета Республики Казахстан и его Аппарата;
2) обеспечить Конституционный Совет Республики Казахстан и его Аппарата служебными помещениями, соответствующими оборудованием, техникой и средствами связи.
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасы мен мүшелерiнiң қызметiн қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң жарлығы 1996 жылғы 28 наурыздағы N 2920. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2023 жылғы 2 қаңтардағы № 78 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 02.01.2023 № 78 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығының 16-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚР Президентiнiң 1997.04.01.N 3436 жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң Төрағасын тұрғын үймен, көлiкпен және өзге де қамтамасыз ету, оған медициналық қызмет көрсету және санаторлық-курорттық емдеу Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары деңгейiнде, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесiнiң мүшелерiне - Қазақстан Республикасының министрi деңгейiнде жүзеге асырылады.
3. Қазақстан Республикасының Үкiметi:
1) 1996 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттың шегiнде Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi мен оның Аппаратын қаржыландыру және материалдық-техникалық қамтамасыз етудi жүзеге асырсын;
2) Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесi мен оның Аппаратын қызмет үй-жайымен, тиiстi жабдықпен, техникамен және байланыс құралдарымен қамтамасыз етсiн.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi