Об упразднении Жанасемейского района Семипалатинской области, районов в городе Шымкенте и отнесении города Ленгера Южно-Казахстанской области к категории городов районного значения
Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 3089
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Упразднить Жанасемейский район Семипалатинской области.
2. Упразднить районы в городе Шымкенте.
3. Отнести город Ленгер Южно-Казахстанской области к категории
городов районного значения.
Президент
Республики Казахстан

Семей облысының Жаңасемей ауданын, Шымкент қаласындағы аудандарды тарату және Оңтүстiк Қазақстан облысының Леңгiр қаласын аудандық маңызы бар қалалардың санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 20 тамыздағы N 3089
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Семей облысының Жаңасемей ауданы таратылсын.
2. Шымкент қаласындағы аудандар таратылсын.
3. Оңтүстiк Қазақстан облысының Леңгiр қаласы аудандық маңызы бар
қалалардың санатына жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi