Об упразднении Таскескенского района Семипалатинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3164
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
упразднить Таскескенский район Семипалатинской области.
Президент
Республики Казахстан

Семей облысының Таскескен ауданын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 29 қазан N 3164
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
Семей облысының Таскескен ауданы таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi