Об упразднении Центрального и Заводского районов города Жамбыла Жамбылской области
Указ Президента Республики Казахстан от 19 декабря 1996 г. N 3275
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8
декабря 1993 г.
Z934200_
"Об административно-территориальном
устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
Упразднить Центральный и Заводской районы города Жамбыла
Жамбылской области.
Президент
Республики Казахстан

Жамбыл облысы Жамбыл қаласының Центральный және Завод аудандарын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 19 желтоқсан N 3275
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының
Z934200_
9-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Жамбыл облысы Жамбыл қаласының Центральный және Завод аудандары
таратылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi