О численности Верховного Суда Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 1997 г. N 3315.
Сноска. Заголовок с изменением, внесенным Указом Президента РК от 04.02.2012 № 266.
В соответствии со статьями 29, 74 Указа Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 года N 2694, имеющего силу Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан" постановляю: Z000132
1. Установить, что Верховный Суд Республики Казахстан состоит из 65 судей, включая:
Председателя Верховного Суда Республики Казахстан;
председателей судебных коллегий Верховного Суда.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными указами Президента РК от 29.09.1999 N 221; от 04.02.2012 № 266; от 16.11.2015 № 112 (вводится в действие с 01.01.2016).
1-1. Исключен Указом Президента РК от 10.06.2023 № 252 (вводится в действие с 15.07.2024).
2. (Пункт 2 утратил силу - Указом Президента РК от 29 сентября 1999 г. N 221)
3. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 18 марта 1996 г. N 2909 "О численности Верховного Суда Республики Казахстан, структуре и штатах аппарата Верховного Суда Республики Казахстан".
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 8 января 1997 г. N 3315
Структура и штаты аппарата
Верховного Суда Республики Казахстан
Сноска. Приложение утратило силу Указом Президента РК от 29.09.1999 N 221.

Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының саны туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 3315 Жарлығы.
Ескерту. Жарлықтың тақырыбына өзгеріс енгізілді - ҚР Президентінің 2012.02.04 № 266 Жарлығымен.
"Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 20 желтоқсандағы N 2694 Конституциялық заң күшi бар Жарлығының 29, 74-баптарына сәйкес қаулы етемiн: Z000132
1. Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты мыналарды қоса алғанда 65 судьядан тұрады деп белгіленсін:
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының Төрағасынан;
Жоғарғы Сотының сот алқаларының төрағалары.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Президентінің 1999.09.29 N 221, 2012.02.04 № 266; 16.11.2015 № 112 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлықтарымен.
1-1. Алып тасталды – ҚР Президентінің 10.06.2023 № 252 (15.07.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) Жарлығымен.
2. Алынып тасталды - ҚР Президентінің 29.09.1999 N 221 Жарлығымен.
3. "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының саны, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының құрылымы мен штаты туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 18 наурыздағы N 2909 Жарлығының күшi жойылған деп танылсын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1997 жылғы 8 қаңтардағы
N 3315 Жарлығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының құрылымы мен штаты
Ескерту. Қосымша алынып тасталды - ҚР Президентінің 29.09.1999 N 221 Жарлығымен.