О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан "О дополнительных мерах по реализации государственных гарантий свободы предпринимательской деятельности"
Указ Президента Республики Казахстан от 29 января 1997 г. N 3344. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях обеспечения своевременности выплат заработной платы, пенсий, пособий, соблюдения порядка перечисления обязательных платежей в Пенсионный фонд Республики Казахстан постановляю:
1. Подпункт 1) пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 14 июня 1996 г. N 3036 U963036_ "О дополнительных мерах по реализации государственных гарантий свободы предпринимательской деятельности" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 27, ст. 227) после слов "одного раза в год" дополнить словами "за исключением проверок своевременности выплат заработной платы, пенсий, пособий, соблюдения порядка перечисления обязательных платежей в Пенсионный фонд Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент Республики Казахстан

"Кәсiпкерлiк қызмет бостандығына мемлекеттiк кепiлдiктердi iске асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 29 қаңтардағы N 3344 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
Еңбекақының, зейнетақылардың, жәрдемақылардың уақтылы төленуiн қамтамасыз ету, Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдердiң аударылу тәртiбiн сақтау мақсатында қаулы етемiн:
1. "Кәсiпкерлiк қызмет бостандығына мемлекеттiк кепiлдiктердi iске асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 14 маусымдағы N 3036 U963036_ Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 27, 227-құжат) 2-тармағының 1-тармақшасы "егер заңда өзгеше көзделмеген болса" сөздерiнiң алдынан "еңбекақының, зейнетақылардың, жәрдемақылардың уақтылы төленуiн, Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына мiндеттi төлемдердiң аударылу тәртiбiн сақтауды тексерулердi қоспағанда" сөздерiмен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi