О военной форме одежды и знаках различия военнослужащих Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 11 февраля 1997 г. N 3356. Утратил силу - Указом Президента РК от 22 сентября 1999 г. N 215 ~U990215.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 19
января 1993 г. "О всеобщей воинский обязанности и военной службе"
постановляю:
1. Утвердить описания и образцы (рисунки) военной формы одежды,
знаков различия военнослужащих на период реформирования Вооруженных
Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по реализации
настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiнiң, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдары әскери қызметшiлерiнiң әскери киiм нысаны мен айырым белгiлерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1997 жылғы 11 ақпандағы N 3356. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.09.22. N 215 Жарлығымен. ~U990215
"Жалпыға бiрдей әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" 1993 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының Z939000_ 7-бабына сәйкес қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерiн, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарын реформалау кезеңiне арналған әскери қызметшiлердiң әскери киiм нысанының, айырым белгiлерiнiң сипаттамалары мен үлгiлерi (суреттерi) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Үкiметi осы Жарлықты жүзеге асыру жөнiнде шаралар қолдансын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi