О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 ноября 1996 года N 3237 "О Совете Безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 18 мая 1998 г. N 3955. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции
Республики Казахстан постановляю:
1. Назначить членами Совета Безопасности Республики Казахстан:
Есимова Ахметжана            - Руководителя Администрации
Смагуловича                    Президента Республики Казахстан
Мынбаева Сауата              - Министра финансов
Мухамбетбаевича                Республики Казахстан
Рыспаева Жениса              - Директора Службы "Барлау"
Каиржановича                   Республики Казахстан
2. Вывести из состава Совета Безопасности Республики Казахстан
Калмурзаева С.С., Павлова А.С.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 3237 Жарлығына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 18 маусымдағы N 3955. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 20) тармақшасына сәйкес қаулы етемiн:
1. Мыналар Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң мүшелерi болып тағайындалсын:
Есiмов Ахметжан          - Қазақстан Республикасы Президентi
Смағұлұлы                  Әкiмшiлiгiнiң Басшысы
Мыңбаев Сауат            - Қазақстан Республикасының Қаржы
Мұхаметбайұлы              министрi
Рысбаев Жеңiс            - Қазақстан Республикасы "Барлау"
Қайыржанұлы                Қызметiнiң директоры
2. С.С.Қалмырзаев, А.С.Павлов Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң құрамынан шығарылсын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi