О признании утратившим силу постановления Президента Республики Казахстан от 6 октября 1993 года N 1362
Указ Президента Республики Казахстан от 20 октября 1998 года N 4119
В соответствии со статьей 139 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 24 апреля 1995 года N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст.43), в целях обеспечения единого кодирования налогоплательщиков в
Республике Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу постановление Президента Республики
Казахстан от 6 октября 1993 года N 1362
K931362_
"О системе классификации и
кодирования налогоплательщиков" (САПП Республики Казахстан, 1993 г.,
N 41, ст.473).
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қазандағы N 1362 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 20 қазандағы N 4119
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 24 сәуiрдегi N 2235 Z952235_ Заң күшi бар Жарлығының 139-бабына сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат) Қазақстан Республикасында салық төлеушiлерге бiрыңғай код берудi қамтамасыз ету мақсатында қаулы етемiн:
1. "Салық төлеушiлердi сыныптау және оларға код беру жүйесi
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 6 қазандағы
N 1362
K931362_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 41,
473-құжат) күшi жойылған деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi