О внесении изменений в состав Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 15 июля 1999 г. N 169. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
1. В состав Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденный постановлением Президента Республики Казахстан от 5 июня 1993 г. № 1215  K931215_ "Об образовании Национального совета по государственной политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 19, ст.233), ввести Айтказина Т.К., Айтхожину Н.А., Акылбаева Ж.С., Бижанова А.Х., Ертысбаева Е. К., Жоламана Р.К., Жумагулова Б.Т., Кенжегузина М.Б., Михайлова В.Ф., Мухамеджанова Б.А., Нысанбаева А.Н., Смайыла Е., Сулейменова М.К., Фрезоргера А.Д.
2. Вывести из состава Совета Абдикова Т., Алексеенко Н.В., Бельгера Г. К., Дильдяева Г.Г., Жангуразова И.Д., Журинова М.Ж., Зиманова С.З., Исиналиева М.И., Мамашева Т.А., Мамырова Н.К., Нарибаева К.Н., Наурызбаева Ж.Ж., Нурпеисова Е.К., Огневу В.В., Оразалинова С.Ш., Рахмадиева Е., Сабитову П.Т., Сагадиева К.А., Салгарина К., Танирбергенову Г., Тасмаганбетова И.Н., Турсунова С.Т., Шайкенова Н.А., Шаяхметова Ш.Ш.
3. Абзац третий пункта 5 Положения о Национальном совете по государственной политике при Президенте Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"Государственный секретарь Республики Казахстан координирует деятельность Совета, его рабочих групп и комиссий, а также является заместителем Председателя Совета".
4. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік саясат жөніндегі ұлттық кеңестің құрамына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 15 шілде N 169. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанынан Мемлекеттік саясат жөніндегі ұлттық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 маусымдағы N 1215  K931215_ қаулысымен бекітілген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 19, 233-құжат) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік саясат жөніндегі ұлттық кеңестің құрамына Т.Қ. Айтқазин, Н.Ә. Айтқожина, Ж.С. Ақылбаев, А.Қ. Бижанов, Е.Қ. Ертісбаев, Р.Қ. Жоламан, Б.Т. Жұмағұлов, М.Б. Кенжеғозин, В.Ф. Михайлов, Б.Ә. Мұхамеджанов, Ә.Н. Нысанбаев, Е. Смайыл, М.К. Сүлейменов, А.Д. Фрезоргер енгізілсін.
2. Н.В. Алексеенко, Т. Әбдіков, Г.К. Бельгер, Г.Г. Дильдяев, И.Д. Жангуразов, М.Ж. Жұрынов, С.З. Зиманов, М.И. Есеналиев, Т.А. Мамашев, Н.Қ. Мамыров, Ж.Ж. Наурызбаев, К.Н. Нәрібаев, Е.Қ. Нұрпейісов, В.В. Огнева, С.Ш. Оразалинов, Е.Рахмадиев, К.Ә. Сағадиев, Қ.Салғарин, П.Т. Сәбитова, И.Н. Тасмағамбетов, Г.Тәңірбергенова, С.Т. Тұрсынов, Н.А. Шәйкенов, Ш.Ш. Шаяхметов Кеңестің құрамынан шығарылсын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік саясат жөніндегі ұлттық кеңес туралы ереженің 5-тармағының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік хатшы Кеңестің, оның жұмыс топтары мен комиссияларының қызметін үйлестіреді, сондай-ақ Кеңес төрағасының орынбасары болып табылады".
4. Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті