О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 1997 года № 3315
Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года № 221
В соответствии со статьями 29, 74 Указа Президента Республики
Казахстан от 20 декабря 1995 года № 2694
U952694_
, имеющего силу
Конституционного закона, "О судах и статусе судей в Республике Казахстан"
постановляю:
1. В Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 1997 года № 3315
U973315_
"О численности Верховного Суда Республики Казахстан, структуре и
штатах аппарата Верховного Суда Республики Казахстан" (САПП Республики
Казахстан, 1997г., № 1, ст.1) внести следующие изменения:
1) в пункте 1 абзацы 3, 4, 5, 6 заменить абзацем следующего содержания:
"председателей судебных коллегий Верховного Суда.";
2) пункт 2 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 3315 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 29 қыркүйектегі N 221 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы соттар және судьялардың мәртебесі туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2694 конституциялық заң күші бар Жарлығының 29, 74-баптарына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының саны, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының құрылымы мен штаты туралы" 1997 жылғы 8 қаңтардағы N 3315 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармағында 3, 4, 5, 6 абзацтары мына мазмұндағы абзацпен ауыстырылсын:
"Жоғарғы Сотының сот алқаларының төрағалары.";
2) 2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті