О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235
Указ Президента Республики Казахстан от 2 ноября 1999 года N 259. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235   U990235_   "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" следующее изменение:
абзац четвертый подпункта 1) пункта 3 исключить.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 13 қазандағы N 235 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 2 қараша N 259. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының құрылымын жетілдіру және олардың құзыретін нақтылау жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 13 қазандағы N  235 Жарлығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың 1) тармақшасының төртінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті