О присвоении высших квалификациoнных классов некоторым судьям судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 1999 года № 314
В соответствии с подпунктом 13) статьи 44 K951000_ Конституции
Республики Казахстан, Положением о квалификационных классах судей судов
Республики Казахстан, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан
U973677_
от 15 октября 1997 года № 3677, постановляю:
1. Присвоить высший квалификационный класс судьи:
Карпенко Валентине Дмитриевне - судье Актюбинского областного суда
Кыдырбаеву Куанышбаю - председателю судебной коллегии по
хозяйственным делам Алматинского областного суда
Тохметову Булату Тохметовичу - судье Алматинского городского суда.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы соттарының кейбір судьяларына жоғары біліктілік сыныптарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 27 желтоқсан N 314
Қазақстан Республикасы Конституциясының
K951000_
44-бабының 13)
тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 15 қазандағы
N 3677
U973677_
Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының соттары
судьяларының біліктілік сыныптары туралы ережеге сәйкес қаулы етемін:
1. Судья жоғары біліктілік сыныбы:
Карпенко Валентина Дмитриевнаға - Ақтөбе облыстық сотының судьясы
Қыдырбаев Қуанышбайға -           Алматы облыстық сотының
шаруашылық істер жөніндегі
сот алқасының төрағасы
Тохметов Болат Тохметұлына -      Алматы қалалық сотының судьясы
берілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.