Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 30 желтоқсан N 320
"Қазақстан Республикасының Қылмыстық іс жүргізу кодексін күшіне енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Z970207_ Заңын іске асыру мақсатында қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 1, 2-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлыққа 2-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының прокуратурасы" деген жолдағы "4357" деген
цифрлар "5474" цифрларымен ауыстырылсын;
"Бас прокуратура" деген жолдағы "220" деген цифрлар "230" цифрларымен
ауыстырылсын;
"Прокуратура органдары" деген жолдағы "3496" деген цифрлар "4603"
цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29
Указ Президента Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года № 320
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 декабря 1997
года
Z970207_
"О введении в действие Уголовно-процессуального кодекса
Республики Казахстана" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999
года № 29
U990029_
"О мерах по дальнейшей оптимизации системы
государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
1999 г., № 1, ст. 2) следующие изменения:
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
в строке "Прокуратура Республики Казахстан" цифру "4357" заменить
цифрой "5474";
в строке "Генеральная прокуратура" цифру "220" заменить цифрой "230";
в строке "Органы Прокуратуры" цифру "3496" заменить цифрой "4603".
2. Настоящий Указ вступает в силу с 1 января 2000 года.
Президент
Республики Казахстан