О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 1
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2000 года N 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 марта 2000 г. за N 1068. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 января 2000 года N 25 "О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 1"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 января 2000 года N 12 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1996 года N 1316 P961316_ и от 15 августа 1997 года N 1261 P961261_ ", а также учитывая некоторые решения местных исполнительных органов, приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715   V991058_  "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
строку "107101 Поступление задолженности" заменить строками:
"107101 Поступление задолженности в республиканский бюджет
107102 Поступление задолженности в местный бюджет";
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "2.2.105.32.34 Отряд экстренного реагирования" дополнить строкой следующего содержания:
"2.2.105.32.35 Мероприятия по ликвидации чрезвычайных ситуаций";
строки:
"3.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.2.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.3.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.4.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.5.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
7.6.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
12.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета
13.9.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, финансируемый из местного бюджета" изложить в следующей редакции:
"3.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.2.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.3.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.4.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.5.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
7.6.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
12.1.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета
13.9.274 Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета";

2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктемеге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 1
Қаржы министрлігі 2000 жылғы 20 қаңтар N 25 БҰЙРЫҚ. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелді. Тіркеу N 1068. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 20 қаңтардағы N 25 (тіркелген N 1068) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 1 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 30 қазандағы N 1316 және 1997 жылғы 15 тамыздағы N 1261 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 5 қаңтардағы N 12 қаулысына сәйкес, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың кейбір шешімдерін ескере отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "2000 жылға арналған бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715   V991058_   бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет кірістерінің жіктемесінде:
"107101 Берешектің түсуі" деген жол:
"107101 Берешектің республикалық бюджетке түсуі
107102 Берешектің жергілікті бюджетке түсуі" деген жолдармен ауыстырылсын;
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
"2.2105.32.34 Шұғыл қимыл жасау отряды" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2.2.105.32.35 Төтенше жағдайларды жою жөніндегі шаралар";
"3.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.2.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.3.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.4.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.5.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
7.6.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
12.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы
13.9.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық және жол шаруашылығының атқарушы органы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.2.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.3.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.4.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.5.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
7.6.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
12.1.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы
13.9.274 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы";

после строки "5.4 Поликлиники" дополнить строками следующего содержания:
"5.4.251 Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
5.4.251.32 Оказание медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам правоохранительных органов, членам их семей в амбулаторно-поликлинических организациях";
строку "5.5.251.31 Оказание медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам правоохранительных органов, членам их семей" изложить в следующей редакции:
"5.5.251.31 Оказание стационарной медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам правоохранительных органов, членам их семей";
строку "6.1.263.33.31 Субсидирование детских домов семейного типа и приемных семей" изложить в следующей редакции:
"6.1.263.33.31 Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях";
строку "13.9.105.57 Обеспечение оценки недвижимого имущества" исключить.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.О. Министра

"5.4 Емханалар" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5.4.251 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істер атқарушы органы
5.4.251.32 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасы мүшелеріне амбулаторлық-емханалық ұйымдарда медициналық көмек көрсету";
"5.5.251.31 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасы мүшелеріне медициналық көмек көрсету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.5.251.31 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне, олардың отбасы мүшелеріне стационарлық медициналық көмек көрсету";
"6.1.263.33.31 Отбасылық үлгідегі балалар үйлерін және асыраушы отбасыларын субсидиялау" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6.1.263.33.31 Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау";
"13.9.105.57 Жылжымайтын мүлікті бағалауды қамтамасыз ету" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы