О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 января 1999 года № 3
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 марта 2000 года № 28. Зарегистрирован в Министерстве юстиции РК 17.03.2000 г. за № 1083. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 95
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 02.04.2010 № 95.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 17 апреля 1995 года "О государственной регистрации юридических лиц" приказываю:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 15 января 1999 года N 3 "Вопросы государственной регистрации юридических лиц" следующее изменение:
приложения 1-4 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от "15" января 1999 г. N 3
__________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление
о государственной регистрации юридического лица
1. Наименование регистрируемого юридического лица________________________
________________________________________________________________________,
образуемое______________________________________________________________
на основании решения (протокол собрания) об образовании
________________________________________________________________________
юридического лица и утверждении его устава
2. Созданию данного юридического лица предшествует реорганизация
(преобразование, слияние, выделение, разделение), в которой участвуют:
________________________________________________________________________
наименования юридических лиц и их регистрационные номера
3. Первый руководитель юридического лица: ______________________________
Ф.И.О.
4. Предмет деятельности (нужное подчеркнуть): банковская (отдельные
банковские операции); биржевая; инвестиционная; образовательная;
страховая; профессиональная деятельность на рынке ценных бумаг; прочие:
________________________________________________________________________
5. Вид собственности: _________________________________________________
6. Размер уставного капитала:__________________________________________
7. Участие в составе учредителей иностранных инвесторов: _____   ______
да      нет
8. Субъект малого предпринимательства: ____   ____
да     нет
9. Осуществление деятельности на основании Типового устава: ____ ____
да   нет
10. Место нахождения:__________________________________________________
полный почтовый адрес
11. К заявлению прилагаются:
____________________________
Ф.И.О. и подпись заявителя                           "__" ______ __ г.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 января 1999 г. N 3
__________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление
об учетной регистрации филиала
(представительства)

Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1999 жылғы 15 қаңтардағы N 3 бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі 2000 жылғы 11 наурыз N 28 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу басқармасы 2000 жылғы 17 наурыз өзгертулер мен толықтырулар енгізіліп тіркелді. Тіркеу N 1083. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010 жылғы 2 сәуірдегі N 95 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2010.04.02 N 95 Бұйрығымен.
"Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі заң күші бар Жарлығына U952188_ сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1999 жылғы 15 қаңтардағы N 3 V990667_ "Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу мәселелері" бұйрығына мынадай өзгерту енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-4 қосымшалар мынадай редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 жылғы 15 қаңтардағы
N 3 бұйрығына 1 қосымша
------------------------
тіркеуші органның атауы
Арыз
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу туралы
1. -------------------------------------------------------------------
заңды тұлғаны құру және оның жарғысын бекіту туралы шешімнің
(жиналыс хаттамасы)
негізінде құрылып, тіркелетін-----------------------------------------
заңды тұлғаның атауы
2. Заңды тұлғаның құрылуына негіз қайта құру болды, оған -------------
заңды
---------------------------------------------------------------------
тұлғалардың атаулары мен олардың тіркеу нөмірлері
----------------------------------------------------------қатысады.
3. Заңды тұлғаның бірінші жетекшісі: ---------------------------------
аты-жөні
4. Қызметінің пәні (қажеттісінің астын сызу керек): банкілік (кейбір
банкілік операциялар); биржалық; инвестициялық; білім беру; құнды
қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет; сақтандыру, басқалар:-------------
----------------------------------------------------------------------
5. Меншік түрі: ------------------------------------------------------
6. Жарғылық капиталының мөлшері: -------------------------------------
7. Құрылтайшылар құрамында шетел инвесторларының қатысуы: ----- -----
иә    жоқ
8. Шағын кәсіпкерлік субъектісі: --------- -----------
иә        жоқ
9. Қызметін үлгі жарғы негізінде жүзеге асыруы: -------- ---------
иә       жоқ
10.Тұрған жері:___________________________
толық почталық мекен-жайы
11. Арызға қоса тапсырылады:
----------------------------------
арыз берушінің аты-жөні мен қолы
----ж. "---"----------
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 ж. 15 қаңтардағы
N 3 бұйрығына 2 қосымша
------------------------
тіркеуші органның атауы
Арыз
филиалды (өкілдікті) есептік тіркеу туралы

1. Наименование регистрируемого филиала (представительства)_______________
__________________________________________________________________________
2. Предмет деятельности филиала:__________________________________________
__________________________________________________________________________
3. Место нахождения филиала (представительства):__________________________
полный почтовый адрес
__________________________________________________________________________
4. Наименование юридического лица:_______________________________________
_________________________________________________________________________
5. Место нахождения юридического лица:___________________________________
полный почтовый адрес
6. Вид собственности юридического лица:__________________________________
7. Данные о государственной регистрации юридического лица:_______________
_________________________________________________________________________
8. К заявлению прилагаются:
__________________________
Ф.И.О. и подпись заявителя                        "___"________ _______г.
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 15 января 1999 г. N 3
___________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление
о государственной перерегистрации юридического
лица(об учетной перерегистрации филиала и
представительства)
1. Наименование перерегистрируемого юридического лица (филиала,
представительства) и его регистрационный номер_______________________ _____________________________________________________________________
2. Решение (протокол собрания) об утверждении устава в новой
редакции или внесении изменений в учредительные документы юридического лица
(филиала, представительства) ___________________________________________
кем и когда принято
3. Основание перерегистрации (нужное подчеркнуть): изменение
наименования; изменение состава участников хозяйственного товарищества и
закрытого акционерного общества; уменьшение размера уставного капитала
государственного предприятия, хозяйственного товарищества и размера
объявленного уставного капитала акционерного общества.
4. Основание для перерегистрации возникло в результате реорганизации:
__   ___
да   нет
5. В реорганизации (присоединение, выделение) участвуют:____________
_________________________________________________________________________
наименования юридических лиц и их регистрационные номера
6. Первый руководитель (должностное лицо) юридического лица: _______
_________________________________________________________________________
7. Предмет деятельности (нужное подчеркнуть): банковская (отдельные
банковские операции); биржевая; инвестиционная; образовательная;
страховая; профессиональная деятельность на рынке ценных бумаг, прочие:
________________________________________________________________________

1. Тіркелетін филиалдың (өкілдіктің) атауы ---------------------------
----------------------------------------------------------------------
2. Филиал қызметінің пәні: -------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------
3. Филиалдың (өкілдіктің) тұрған жері: -------------------------------
толық почталық мекен-жайы
----------------------------------------------------------------------
4. Заңды тұлғаның атауы: ---------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------
5. Заңды тұлғаның тұрған жері: ---------------------------------------
толық почталық мекен-жайы
----------------------------------------------------------------------
6. Заңды тұлғаның меншік түрі: ---------------------------------------
7. Заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеуі туралы мәлімет:-----------------
----------------------------------------------------------------------
8. Арызға қоса тапсырылады:
---------------------------------
арыз берушінің аты-жөні мен қолы
"---"--------- ----- ж.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 ж. 15 қаңтардағы
N 3 бұйрығына 3 қосымша
------------------------
тіркеуші органның атауы
Арыз
заңды тұлғаны мемлекеттік қайта тіркеу туралы
(филиалды және өкілдікті есептік қайта тіркеу туралы)
1. Қайта тіркелетін заңды тұлғаның (филиалдың, өкілдіктің) атауы және
тіркеу нөмірі--------------------------------------------------------
2. Заңды тұлғаның (филиал, өкілдіктің ережесін) жарғысын жаңа
редакцияда бекіту туралы немесе құрылтай құжаттарына өзгерістер
енгізу туралы шешім (жиналыс хаттамасы)------------------------------
кіммен және қашан қабылданды
3. Қайта тіркеу негізі (қажеттісінің астын сызу керек): атауының
өзгеруі; шаруашылық серіктестігі мен жабық акционерлік қоғамының
қатысушылары құрамының өзгеруі; мемлекеттік кәсіпорынның, шаруашылық
серіктестігінің жарғылық капиталы мөлшерінің және жабық акционерлік
қоғамының жарияланған жарғылық капиталы мөлшерінің азаюы.
4. Қайта тіркеу негізі қайта құру нәтижесінде туды ма: ----- -------
иә    жоқ
5. Қайта құруға (қосылу, бөлініп шығу) ------------------------------
заңды тұлғалардың атаулары
------------------------------------------------------ қатысады.
мен олардың тіркеу нөмірлері
6. Заңды тұлғаның бірінші жетекшісі (лауазымды тұлға): --------------
аты-жөні
---------------------------------------------------------------------
7. Қызметінің пәні (қажеттісінің астын сызу керек): банкілік (кейбір
банкілік операциялар); биржалық; инвестициялық; білім беру;
сақтандыру; құнды қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет; басқалар: ------
----------------------------------------------------------------------

8. Вид собственности: _____________________________________________
9. Размер уставного капитала:______________________________________
10. Участие иностранных инвесторов: ____ ______
да   нет
11. Юридическое лицо является субъектом малого предпринимательства:
__ ___
да нет
12. Осуществление деятельности на основании Типового устава:_____ ____
да   нет
13. Место нахождения: _____________________________________________
полный почтовый адрес
14. К заявлению прилагаются:
____________________________
Ф.И.О. и подпись заявителя                      "__"________ _____г.;
Приложение 4 к приказу
Министра юстиции Республики Казахстан
от 15 января 1999 г. N 3
___________________________________
наименование регистрирующего органа
Заявление
о регистрации ликвидации юридического лица
(о снятии с учета филиала, представительства)
1. Наименование ликвидируемого юридического лица (наименование
филиала (представительства), подлежащего снятию с учета)
______________________________________________________________________
2. Регистрационный N_____________________________________________
3. Основание ликвидации _________________________________________
4. Решение о ликвидации (снятии с учета) принято_________________
______________________________________________________________________
собственник имущества, уполномоченный орган, суд и т.д., номер решения и
______________________________________________________________________
дата его принятия
5. Объявление о ликвидации опубликовано ________________________
наименование печатного органа,
______________________________________________________________________
дата публикации
6. Ликвидационный баланс утвержден___________________________________
собственник имущества, уполномоченный
____________________________________________________________________
орган, суд и т.д., номер решения и дата его принятия
7. К заявлению прилагаются:
__________________________
Ф.И.О. и подпись заявителя                    "_" _____ __ г.
".
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан

8. Меншік түрі: ------------------------------------------------------
9. Жарғылық капиталының мөлшері: -------------------------------------
10. Шетел инвесторларының қатысуы: ----- -----
иә    жоқ
11. Заңды тұлға шағын кәсіпкерлік субъектісі болып табылады: ---- ---
иә  жоқ
12. Қызметін үлгі жарғы негізінде жүзеге асыруы: -------- ---------
иә       жоқ
13. Тұрған жері: -----------------------------------------------------
толық почталық мекен-жайы
14. Арызға қоса тапсырылады:
----------------------------------
арыз берушінің аты-жөні мен қолы
----ж. "---"----------
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
1999 ж. 15 қаңтардағы
N 3 бұйрығына 4 қосымша
------------------------
тіркеуші органның атауы
Арыз
заңды тұлғаның таратылуын тіркеу туралы
(филиалды (өкілдікті) есептен алу туралы)
1.  Таратылатын заңды тұлғаның (есептен алынатын филиалдың
(өкілдіктің)) атауы --------------------------------------------------
2. Тіркеу N ----------------------------------------------------------
3. Таратылуының негізі -----------------------------------------------
4. Тарату туралы шешім -----------------------------------------------
мүліктің иесі, өкілетті орган, сот және т.б.,
--------------------------------------------------------- қабылданды.
шешімнің нөмірі мен қабылданған күні
5. Тарату туралы хабарлама --------------------------------жарияланды.
басылым органының атауы және жарияланған күні
6. Тарату балансы ----------------------------------------------------
мүліктің иесі, өкілетті орган, сот және т.б.,
--------------------------------------------------------- бекітілді.
шешімнің нөмірі мен қабылданған күні
7. Арызға қоса тапсырылады:
--------------------------------
арыз берушінің аты-жөні мен қолы
----ж. "---"-------
2. Осы бұйрық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет Министрінің м.а.
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.