О внесении изменения и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 5
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 145. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.04.2000г. за N 1108. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
5. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 29 марта 2000 года N 145 "О внесении изменения и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 5"...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 19 мая 1997 года Z970111_ "Об охране здоровья граждан в Республике Казахстан", от 7 июня 1999 года Z990389_ "Об образовании", Указом Президента Республики казахстан от 10 февраля 2000 года N 332 U000332_ "О мерах по предупреждению и пресечению проявления терроризма и экстремизма", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 227 P000227_ "Вопросы реформирования дорожной отрасли" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменение и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "3.5 Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства" дополнить строками следующего содержания:
"3.5.251 Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из местного бюджета
3.5.251.33 Мероприятия по предупреждению и пресечению проявлений терроризма и экстремизма";

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 5 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2000 жылғы 29 наурыз N 145. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 сәуірде тіркелді Тіркеу N 1108. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 29 наурыздағы N 145 (тіркелген N 1108) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 5 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 19 мамырдағы  Z970111_  "Қазақстан Республикасындағы азаматтардың денсаулығын сақтау туралы" , 1999 жылғы 7 маусымдағы  Z990389_  "Бiлiм беру туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы N 332  U000332_  "Терроризм мен экстремизм көрiністерiнің алдын алу және тию жөнiндегi шаралар туралы" Жарлығына Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 227 "Жол саласын реформалау мәселелерi" туралы қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"3.5 Жеке тұлға, қоғам және мемлекет қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3.5.251 Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi iстер органы
3.5.251.33 Терроризм мен экстремизм көріністерiнiң алдын алу және тию жөнiндегi шаралар";

после строки "4.9.263.40.30 Методические кабинеты" дополнить строкой следующего содержания:
"4.9.263.51 Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии";
строку "5.9.254.44 Централизованный закуп лекарственных средств и медицинского оборудования" изложить в следующей редакции:
"5.9.254.44 Централизованный закуп лекарственных средств, медицинского оборудования и санитарного транспорта";
после строки "12.1.215.34.12 Обеспечение функционирования
автомобильных дорог" дополнить строками следующего содержания:
"12.1.215.34.30 Государственные учреждения автомобильных дорог
12.1.215.34.31 Государственное учреждение "Центр информации
автомобильных дорог "Инжиниринг";
после строки "12.1.215.36.31 Строительство автомобильной дороги
Кызыласкер-Кировский в Южно-Казахстанской области" дополнить строкой
следующего содержания:
"12.1.215.36.32 Строительство моста через реку Урал в районе города
Уральска".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

"4.9.263.40.30 Әдiстемелiк кабинеттер" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4.9.263.51 Дамуында проблемасы бар балаларды оңалту және әлеуметтiк бейiмдеу";
"5.9.254.44 Дәрi-дәрмек және медициналық жабдықтарды орталықтандырылған сатып алу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"5.9.254.44 Дәрi-дәрмек, медициналық жабдықтар және санитарлық көліктердi орталықтандырылған сатып алу";
"12.1.215.34.12 Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"12.1.215.34.30 Автомобиль жолдары мемлекеттiк мекемелерi
12.1.215.34.31 "Инжиниринг" автомобиль жолдарының ақпарат орталығы" мемлекеттiк мекемесi";
"12.1.215.34.31 Оңтүстiк Қазақстан облысындағы Қызыләскер-Киров автомобиль жолын салу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"12.1.215.36.32 Орал қаласы ауданында Орал өзені арқылы көпiр құрылысы".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр