О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 6
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 153. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7.04.2000г. за N 1109. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
6. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2000 года N 153 "О внесении изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 6" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 310 P000310_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" и от 28 марта 2000 года N 451 P000451_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ " приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.1.694.38 Обслуживание официальных делегаций"
дополнить строкой следующего содержания:
"1.1.694.40 Изготовление государственных наград и документов к ним";
строку "2.1.208.76.39 Жилищно-коммунальные услуги для воинских
частей" изложить в следующей редакции:
"2.1.208.76.39 Районные эксплуатационные части";
после строки "3.5.410.37.80 Реализация проекта за счет внешних
займов" дополнить строкой следующего содержания:
"3.5.410.37.81 Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета";
в строке "4.9.263.51 Реабилитация и социальная адаптация детей и
подростков с проблемами в развитии" цифру "51" заменить цифрой "52";

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 6 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 31 наурыз N 153. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1109. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 31 наурыздағы N 153 (тіркелген N 1109) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 6 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 ақпандағы N 310 "Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінен қаржы бөлу туралы", 2000 жылғы 28 наурыздағы N 451 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу" туралы қаулыларына сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"1.1.694.38 Ресми делегацияларға қызмет көрсету" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.1.694.40 Мемлекеттік наградаларды және олардың құжаттарын әзірлеу";
"2.1.208.76.39 Әскери бөлімдер үшін тұрғын-үй коммуналдық қызметтер" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.1.208.76.39 Аудандық пайдалану бөлімдері";
"3.5.410.37.80 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3.5.410.37.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны жүзеге асыру";
"4.9.263.51 Дамуында проблемасы бар балаларды оңалту және әлеуметтік бейімдеу" деген жолда "51" саны 52" санына өзгертілсін;

после строки "10.2.105.35 Установление водоохранных зон и полос"
дополнить строками следующего содержания:
"10.2.116 Аким Жамбылской области
10.2.116.30 Укрепление Тасоткельской водоподъемной плотины в Шуском
районе";
после строки "11.9 Прочие услуги в сфере промышленности, энергетики,
строительства и недропользования" дополнить строками следующего содержания:
"11.9.216 Министерство экономики Республики Казахстан
11.9.216.30 Мобилизационная подготовка".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)

"10.2.105.35 Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу" деген жолдан кейін кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"10.2.116 Жамбыл облысының әкімі
10.2.116.30 Шу ауданындағы Тасөткел су көтеру плотинасын бекіту";
"11.9 Өнеркәсіп, энергетика, құрылыс және жер қойнауын пайдалану салаларындағы басқа да қызметтер" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"11.9.216 Қазақстан Республикасы Экономика министрлігі
11.9.216.30 Жұмылдыру әзірлігі".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр