О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 7
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 апреля 2000 года N 172. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24.05.2000г. за N 1141. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
7. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 апреля 2000 года N 172 "О внесении дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год N 7" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335  "О государственном предприятии", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 202 "О Программе празднования 55-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "6.2.258.37 Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" дополнить строкой следующего содержания:
"6.2.258.38 Проведение празднования 55-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне";
после строки "13.9.105.61 Представительские расходы" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.105.64 Взносы в уставной фонд коммунальных государственных предприятий".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 7 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 12.04.2000 ж. N 172 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1141. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 12 сәуірдегі N 172 (тіркелген N 1141) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 7 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасы Президентінің Заң күші бар 1995 жылғы 19 маусымдағы N  2335   "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" жарлығына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 ақпандағы N  202   "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 55 жылдығын мерекелеудiң бағдарламасы туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N  715  "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"6.2.258.37 Денсаулық сақтау, бiлiм, мәдениет және әлеуметтiк қамту салаларының ауылдық жерде тұратын мамандарына отын алу жөнiндегi әлеуметтiк көмек көрсету" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.2.258.38 Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 55 жылдығын мерекелеудi өткiзу";
"13.9.105.61 Өкiлеттiк шығыстар" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.105.64 Мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорындардың жарғылық қорына жарна".
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшiне енеді.
Министр