О внесении дополнений N 10 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 232 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.07.2000 г. за N 1185
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 17 февраля 2000 года N 345 U000345_ "О создании Агентства Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и наркобизнесом" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "3.5.611.75 Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета"
дополнить строками следующего содержания:
"3.5.616 Агентство Республики Казахстан по борьбе с наркоманией и
наркобизнесом
3.5.616.1 Административные расходы
3.5.616.1.1 Аппарат центрального органа
3.5.616.16 Проведение мероприятий за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан
3.5.616.23 Проведение мероприятий за счет средств на
представительские расходы
3.5.616.27 Погашение кредиторской задолженности по заработной плате и
социальным выплатам
3.5.616.29 Выполнение обязательств Правительства и центральных
исполнительных органов по решениям судов из Резерва Правительства
Республики Казахстан
3.5.616.30 Государственная программа борьбы с наркоманией и
наркобизнесом
3.5.616.75 Погашение кредиторской задолженности по обязательствам
организаций, выполняемых за счет республиканского бюджета".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 10 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 16 мамырдағы N 232 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 шілде N 1185 тіркелді
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 17 ақпандағы N 345 U000345_ "Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігін құру туралы" жарлығына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"3.5.611.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын
міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерін өтеу" деген жолдан кейін
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"3.5.616 Қазақстан Республикасының Нашақорлыққа және есірткі
бизнесіне қарсы күрес жөніндегі агенттігі
3.5.616.1 Әкімшілік шығыстар
3.5.616.1.1 Орталық органның аппараты
3.5.616.16 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Резерві есебінен
жүргізілетін шараларды өткізу
3.5.616.23 Өкілеттік шығыстар есебінен жүргізілетін шараларды өткізу
3.5.616.27 Жалақы мен әлеуметтік төлемдер бойынша кредиторлық
берешекті өтеу
3.5.616.29 Қазақстан Республикасы Үкіметінің Резервінен Үкіметтің
және орталық атқарушы органдардың сот шешімдері бойынша міндеттемелерін
орындау
3.5.616.30 Нашақорлықпен және есірткі бизнесіне қарсы күресудің
мемлекеттік бағдарламасы
3.5.616.75 Ұйымдардың республикалық бюджеттен орындалатын
міндеттемелері бойынша кредиторлық берешектерді өтеу".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А
Икебаева А.Ж.