О мерах по совершенствованию контроля за автоперевозками и искоренению фактов поборов и вымогательства на автомобильных дорогах Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 519. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.10.2000 г. за N 1269. Утратил силу за иключением пункта 6 - приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 652 (V053990). Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года N 35
Сноска. Приказ утратил силу за исключением пункта 6 -  приказом  Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 ноября 2005 года N 652 (вводится в действие со дня государственной регистрации).
Извлечение из
приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан
от 1 февраля 2007 года N 35
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. министра
...
Перечень некоторых приказов Министра внутренних дел
Республики Казахстан признаваемых утратившими силу
...
2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 27 сентября 2000 года N 519 "О мерах по совершенствованию контроля за автоперевозками и искоренению фактов поборов и вымогательства на автомобильных дорогах Республики Казахстан", зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 октября 2000 года за N 1269.
...
___________________________________________________________
6. Внести в приказ Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 10 ноября 1999 года N 568  V991085_  "О совершенствовании деятельности дорожной полиции в обеспечении общественной безопасности, пресечении и раскрытии преступлений, а также активизации розыскной деятельности" следующие изменения и дополнения:
в Приложении N 5:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарындағы автотасымалдауларға бақылау жасауды жетілдіру және алымдар мен бопсалау фактілерін жою шаралары туралы"
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі № 519 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 23 қазан № 1269 тіркелді. Бұйрықтың 6-тармағынан басқасының күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 қарашадағы № 652 бұйрығымен. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы № 35 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың 6-тармағынан басқасының күші жойылды - Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 24 қарашадағы № 652 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі Істер Министрлігінің 2007 жылғы 1 ақпандағы № 35 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді-------------------
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Жол полициясы комитеті Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне белгіленген тәртіппен ақпарат берсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы
милиция генерал-майоры
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің
күшін жойған кейбір бұйрықтарының тізімі
...
2. "Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарындағы авто тасымалдауларға бақылау жасауды жетілдіру және алымдар мен бопсалау фактілерін жою шаралары туралы" Қазақстан Республикасы ішкі істер министрінің 2000 жылғы 27 қыркүйектегі N 519 бұйрығы, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2000 жылы 23 қазанда N 1269 болып тіркелген.
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 21 желтоқсандағы Заң күші бар Жарлығын орындауда, автокөлік тасымалдау қызметін дамыту үшін, автокөлік тасымалдаудың бақылау тәртiбiн жетiлдiруге жағдай жасау және Қазақстан Республикасы автомобиль жолдарында алымдар мен бопсалау фактілерiн жою мақсатында бұйырамын:
1. <*>
2. <*>
3. <*>
4. <*>
5. <*>
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 1999 жылғы 10 қарашадағы N 568 "Қоғам қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудегi, қылмыстық жолын кесу мен оны ашудағы, сонымен қатар iздестiру жұмыстарының белсендiлiгiн арттырудағы жол полициясының iс-әрекетiн жетiлдiру туралы" бұйрығына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
N 5 қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: