О внесении изменения в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 455 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 октября 2000 года N 388. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2000 года N 1335. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 509 (V022142)
В целях совершенствования нормативной правовой базы, регулирующей деятельность организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованное с Министерством финансов Республики Казахстан прилагаемое изменение в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденные постановлением  Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 455 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций", и ввести его в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2. Департаменту банковского надзора (Мекишев А.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления и изменения в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 455 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций";
2) в двухнедельный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление и изменение в Правила составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, утвержденные постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 455 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой и регуляторной отчетности организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций", до сведения территориальных филиалов Национального Банка Республики Казахстан и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций.

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 455 қаулысымен бекiтiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерiс енгiзу туралы
Қаулы Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасы 2000 жылғы 13 қазан N 388 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 желтоқсан N 1335 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Ұлттық банкі Басқарамысының 2002 жылғы 23 желтоқсандағы N 509 қаулысымен.
Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қызметiн реттейтiн нормативтiк құқықтық базаны жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы
ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 455 қаулысымен  бекiтiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген өзгерiс бекiтiлсiн және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап он төрт күннен кейiн күшiне енгiзiлсiн.
2. Банктердi қадағалау департаментi (Мекiшев А.А.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiн бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 455 қаулысымен бекiтiлген Банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерiстi Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгінде мемлекеттік тiркеуден өткізiлген күннен бастап екі апталық мерзiмда осы қаулыны және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесін бекiту туралы" 1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 455 қаулысымен бекітiлген Банк операцияларының жекелеган түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың қаржылық және реттеуші есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерісті Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінiңаумақтық филиалдарына және банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдарға жіберсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Жангельдина Е.Т.
Председатель
Национального Банка
Согласовано с                           Утверждено
Министерством финансов                  постановлением Правления
Республики Казахстан                    Национального Банка
23 сентября 2000 года                   Республики Казахстан
от 13 октября 2000 года
N 388
Изменение
в Правила  составления и представления
финансовой и регуляторной отчетности
организациями, осуществляющими отдельные виды
банковских операций, утвержденные постановлением
Правления Национального Банка Республики Казахстан
от 25 декабря 1999 года N 455
- В части второй пункта 6 слово "ежеквартально" заменить словом "ежегодно".
Председатель
Национального Банка

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Е.Т. Жанкелдинге жүктелсін.
Ұлттық Банк Төрағасы
Қазақстан Республикасының                 Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігімен                     Ұлттық Банкі басқармасының
Келісілген                                 2000 жылғы 13 қазандағы
23 қараша 2000 жыл                            N 388 қаулысымен
Бекітілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының
1999 жылғы 25 желтоқсандағы N 455 қаулысымен  бекiтiлген Банк
операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымдардың
қаржылық және реттеушi есебiн жасау және ұсыну ережесiне өзгерiс
- 6-тармақтың екінші бөлігіндегі "тоқсан сайын" деген сөз "жыл сайын" деген сөзбен ауыстырылсын.
Ұлттық Банктің Төрағасы