О внесении изменения в Правила государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан, утвержденные приказом МВД РК от 12.10.98 г. № 343
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 ноября 2000 года № 614 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20.12.2000 г. за № 1341. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 90
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 26.02.2010 № 90 (порядок введения в действие см. п. 7).
С целью приведения п.80 Правил государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в соответствие с требованиями законодательства Республики Казахстан, приказываю:
1. Внести в V980690_ Правила государственной регистрации транспортных средств и прицепов к ним в Республике Казахстан, утвержденные приказом МВД РК от 12.10.98 г. N 343, следующее изменение:
в абзаце первом п.80 слова "...и справку из Центров по недвижимости об отсутствии залога данного транспортного средства..." - исключить.
2. Начальникам ГУВД, УВД областей, городов Астаны и Алматы:
довести содержание изменения Правил до сведения учреждений, организаций и населения путем разъяснительной работы с использованием  средств массовой информации.
3. Контроль за выполнением настоящего приказа возложить на ДДП МВД РК.
Министр
внутренних дел
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 1998 жылғы 12 қазандағы N 343 бұйрығымен бекітілген Көлік құралдары мен оларға тіркемелерді мемлекеттік тіркеудің тәртібіне өзгеріс енгізу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі 2000 жылғы 20 қараша N 614 Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 20 қараша N 1341 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 90 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010.02.26 № 90 Бұйрығымен.
Көлік құралдары мен оларға тіркемелерді мемлекеттік тіркеудің тәртібінің 80-тармағын Қазақстан Республикасы заңдарының талаптарына сәйкес келтіру мақсатында
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің 1998 жылғы 12 қазандағы N 343 V980690_ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасында көлік құралдары мен оларға тіркемелерді мемлекеттік тіркеудің тәртібіне мынадай өзгеріс енгізілсін:
80-тармақтың бірінші абзацындағы "... және аталған көлік құралы
кепілінің жоқтығы туралы Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтан анықтама
..." деген сөздер алынып тасталсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ҚІІБ, ІІБ бастықтары:
Тәртіпке өзгерістердің мазмұнын бұқаралық ақпарат құралдарын
пайдалану арқылы түсіндіру жұмыстары жолымен мекемелердің, ұйымдардың және
халықтың назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігінің Жол полициясы департаментіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі -
Ішкі әскерлердің қолбасшысы
генерал-лейтенант
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Шарипова М.Е.