О внесении изменений и дополнений в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2 "Об областном бюджете на 2000 г."
Решение V сессии Карагандинского областного Маслихата от 22 сентября 2000 года N 1 Зарегистрировано управлением юстиции Карагандинской области 02.10.2000 г. за N 126
В соответствии с Законами Республики Казахстан: "О бюджетной системе"
Z990357_
от 1.04.99 г. N 357-1 ЗРК, "О местных представительных и
исполнительных органах Республики Казахстан"
Z934100_
от 10.12.93 г. с
последующими изменениями и дополнениями, и Протокольным решением заседания
Правительства Республики Казахстан от 11.08.2000 года N 19 "О
социально-экономическом положении страны и перспективах ее развития",
Областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение II сессии областного Маслихата от 23.12.99 г. N 2
V99K053_
"Об областном бюджете на 2000 год" следующие изменения и
дополнения:
1) В пункте 1:
цифру "10487900" заменить цифрой "10966563"
цифру "2150818" заменить цифрой "2077886"
цифру "13021018" заменить цифрой "13809034"
цифру "362700" заменить цифрой "212700"
Дополнить строкой следующего содержания:
"Использование свободных остатков бюджетных средств на начало
финансового года - 232 285 тыс.тенге".
2) В пункте 6:
цифру "1498114" заменить цифрой "1855810"
цифру "40539" заменить цифрой "54121"
цифру "190860" заменить цифрой "232644"
цифру "135618" заменить цифрой "140600"
цифру "348664" заменить цифрой "394501"
цифру "185445" заменить цифрой "171279"
цифру "149953" заменить цифрой "177961"
цифру "75123" заменить цифрой "94829"
цифру "115400" заменить цифрой "152400"
цифру "111173" заменить цифрой "184832"
цифру "68718" заменить цифрой "92754"
цифру "24191" заменить цифрой "72324"
цифру "13809" заменить цифрой "33298"
цифру "38621" заменить цифрой "54267"
В пункте 7:
цифру "32669" заменить цифрой "1149"
цифру "1040659" заменить цифрой "1330212"
цифру "320042" заменить цифрой "52444"
цифру "704846" заменить цифрой "641479"
3) В пункте 11:
цифру "286624" заменить цифрой "318959"
4) Дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"Увеличить объем областного бюджета, в связи с использованием свободных остатков бюджетных средств на начало 2000 года по доходам и расходам на 232285 тыс.тенге, направленных:
распоряжением акима области от 05.07.2000 г. N 140-р "О выделении средств за счет свободных остатков бюджетных средств на начало года" на борьбу с саранчовыми вредителями в сумме 10000 тыс.тенге и распоряжением акима области от 28.07.2000 года N 163-р "О погашении кредиторской задолженности государственных учреждений" на погашение кредиторской задолженности государственных учреждений районов и городов в сумме 222 285 тыс.тенге".

"2000 жылға арналған облыс бюджеті туралы" облыстық Мәслихаттың II сессиясының 1999 ж. 23.12. N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде
Қарағанды облыстық Мәслихатының V сессиясының шешімі 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1 Қарағанды облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 2 қазанда N 126 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 01 сәуірдегі N 357-1 Z990357_ "Бюджеттік жүйе туралы", 1993 жылғы 10 желтоқсандағы Z934100_ "Қазақстан Республикасының жергілікті өкілетті және атқарушы органдары туралы" Заңдарына кейін енгізілген өзгерістер мен толықтыруларға және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 тамыздағы N 19 "Елдің
әлеуметтік-экономикалық жағдайы және оның даму перспективасы туралы"
мәжілісіндегі хаттамасының шешіміне сәйкес.
Облыстық Мәслихат шешім етті:
1. Облыстық Мәслихаттың 1999 жылғы 23 желтоқсандағы II сессиясының
V99K053_
"2000 жылғы арналған облыстық бюджет туралы" N 2 шешіміне
төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
"10487900" саны "10966563" санымен ауыстырылсын
"2150818" саны "2077886" санымен ауыстырылсын
"13021018" саны "13809034" санымен ауыстырылсын
"362700" саны "212700" санымен ауыстырылсын
және төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
"Қаржы жылы басындағы бюджет қаражатының еркін қалдықтарын
пайдалану" - 232 285 мың теңге.
2) 6-тармақтағы:
"1498114" саны "1855810" санымен ауыстырылсын
"40539" саны "54121" санымен ауыстырылсын
"190860" саны "232644" санымен ауыстырылсын
"135618" саны "140600" санымен ауыстырылсын
"348664" саны "394501" санымен ауыстырылсын
"185445" саны "171279" санымен ауыстырылсын
"149953" саны "177961" санымен ауыстырылсын
"75123" саны "94829" санымен ауыстырылсын
"115400" саны "152400" санымен ауыстырылсын
"111173" саны "184832" санымен ауыстырылсын
"68718" саны "92754" санымен ауыстырылсын
"24191" саны "72324" санымен ауыстырылсын
"13809" саны "33298" санымен ауыстырылсын
"38621" саны "54267" санымен ауыстырылсын
7-тармақтағы:
"32669" саны "1149" санымен ауыстырылсын
"1040659" саны "1330212" санымен ауыстырылсын
"320042" саны "52444" санымен ауыстырылсын
"704846" саны "641479" санымен ауыстырылсын
3) 11-тармақтағы:
"286624" саны "318959" санымен ауыстырылсын
4) 5-1 тармағы төмендегі мазмұндалғанмен толықтырылсын:
Облыс әкімінің "Жыл басындағы бюджет қаражатының еркін қалдығы есебінен қаражат бөлу туралы" 2000 жылғы 5 шілдедегі N 140-ө өкімімен зиянкес шегірткелермен күресуге 10 000 мың теңге сомасында және "Мемлекеттік мекемелердің кредиторлық қарыздарын өтеу туралы" 2000 жылдың 28 шілдесіндегі N 163-ө өкімімен аудандар мен қалалардың мемлекеттік мекемелердегі кредиторлық қарыздарын өтеуге 222 285 мың теңге сомасында жұмсалғандықтан:
"2000 жылдың басындағы бюджет қаражатының еркін қалдықтарын
пайдалануға байланысты облыстық бюджеттің көлемі кірістері мен шығыстары
бойынша 232 285 мың теңгеге ұлғайсын".

5) Приложение к решению II сессии областного Маслихата от 23.12.1999 г. V99K053_ "Об областном бюджете на 2000 год" изложить в новой редакции с учетом внесенных изменений и дополнений.
2. Настоящее решение вступает в силу после регистрации в органах юстиции и опубликования.
Председатель сессии
Приложение N 1
к решению N 1 V сессии областного Маслихата от 22 сентября 2000 г.
Областной бюджет на 2000 год
с учетом внесенных изменений и дополнений
тыс.тенге
__________________________________________________________________________
Категория                                               Уточненный бюджет
Класс                 Наименование                  на 2000 год
Подкласс
Специфика
__________________________________________________________________________
1    2   3  4                   5                                  6
__________________________________________________________________________
I. Поступления                           13789449
Доходы                                10966563
1              НАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                             10760578
1         Подоходный налог на доходы                         1725752
1     Подоходный налог с юридических лиц                 1725752
1  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов      1219174
2  Подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов      60140
3  Подоходный налог с юридических лиц-резидентов
у источника выплат                                   34038
4  Подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов
у источника выплат                                  412400
3         Социальный налог                                   8736641
1     Социальный налог                                   8736641
5         Внутренние налоги на товары, работы и услуги         67872
2     Акцизы                                               67649
2  Водка                                                47600
4  Вина                                                   184
7  Пиво                                                 16760
8  Крепленые напитки, крепленые соки и бальзамы          2800
23 Игорный бизнес                                         305
4     Сборы за ведение предпринимательской и
профессиональной деятельности                          223
2  Лицензионный сбор за право занятия отдельными
видами деятельности                                    223

5) Облыстық Мәслихаттың II сессиясының 1999 жылғы 23 желтоқсандағы
V99K053_
"2000 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 2 шешіміне
қосымша, жаңа редакцияда өзгертулер мен толықтырулар енгізілгені есепке
алынып жазылсын.
2. Осы шешім әділет органдарынан тіркеуден өтіп, жарияланғаннан
кейін күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық Мәслихаттыңө2000 ж.
22 қыркүйектегі V сессиясыныңө
N 1 шешіміне 1 қосымша
ЕНГІЗІЛГЕН ӨЗГЕРТУЛЕР МЕН ТОЛЫҚТЫРУЛАР ЕСКЕРІЛГЕН
2000 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТ
(мыңөтеңге)
__________________________________________________________________________
Санат
Сынып                 Атаулары                       2000 жылға арналған
Сыныпша                                            нақтыланған бюджет
Ерекшелік
__________________________________________________________________________
1  2  3   4                5                                      7
__________________________________________________________________________
I. ТҮСІМДЕР                                       13789449
Кірістер                                          10966563
1               Салық түсімдеріү                                  10760578
1            Кірістерге салынатын табыс салығы                  1725752
1         Заңды тұлғалардан алынатын табыс салығы            1725752
1     Заңды тұлғалардан - резиденттерден алынатын
табыс салығы                                       1219174
2     Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын табыс
салығы                                               60140
3     Заңды тұлғалардан - резинденттерден төлем
көздерінен алынатын табыс салығы                     34038
4     Резидент емес заңды тұлғалардан төлем көздерінен
алынатын табыс салығы                               412400
3            Әлеуметтік салық                                   8736641
1         Әлеуметтік салық                                   8736641
5            Товарларға, жұмыстар мен қызметтерге салынатын
ішкіүсалықтар                                        67872
2         Акциздер                                             67649
2     Арақ                                                 47600
4     Шарап                                                  184
7     Сыра                                                 16760
8     Күшейтілген сусындар, күшейтілген шырындар мен
бальзамдар                                            2800
23    Ойын бизнесі                                           305
4         Кәсіпкерлік және кәсіби қызмет жүргізуге алымдар       223
2     Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқы үшін
лицензиялық алым                                       223

7         Прочие налоги                                       230313
1     Прочие налоги                                       230313
1  Поступление задолженности в республиканский бюджет       0
2  Поступление задолженности в местный бюджет          150000
3  Поступление задолженности в местный бюджет
по социальному налогу                                80000
9  Прочие налоговые поступления                           313
2              НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ                             152101
2         Административные сборы и платежи, доходы от
некоммерческих и сопутствующих продаж               151386
1     Административные сборы                              124721
8  Поступления от реализации услуг, предоставляемых
государственными учреждениями                         4221
12 Платежи за загрязнение окружающей среды             120500
3     Прочие платежи и доходы от некоммерческих
и сопутствующих продаж                               26665
1  Поступления от аренды имущества коммунальной
собственности                                        26665
3         Поступления по штрафам и санкциям                      715
1     Поступления по штрафам и санкциям                      715
1  Административные штрафы и санкции, взимаемые
государственными учреждениями                          140
9  Прочие санкции и штрафы                                 55
10 Штрафы за нарушение законодательства об охране
окружающей среды                                       520
3              ДОХОДЫ ОТ ОПЕРАЦИЙ С КАПИТАЛОМ                       53884
1         Продажа основного капитала                           53884
1     Продажа основного капитала                           53884
4  Поступления от приватизации государственной
собственности                                        53644
5  Поступление от реализации зерна, закупаемого для
самообеспечения регионов                               240
Полученные официальные трансферты (гранты)         2077886
4              Полученные официальные трансферты (гранты)         2077886
1         Трансферты из нижестоящих органов
государственных управлений                         2025284
3     Трансферты из районных (городских) бюджетов        2025284
3  Бюджетное изъятие из районных (городских) бюджетов 2025284
9         Из прочих источников                                 52602
9     Прочие трансферты                                    52602
1  Текущие                                              52602
Погашение основного долга по раннее выданным
из бюджета кредитам                                 745000

7            Басқа да салықтар                                   230313
1         Басқа да салықтар                                   230313
1     Республикалық бюджетке қарыздардың түсуіү                0
2     Жергіліктіүбюджетке қарыздардыңөтүсуіү              150000
3     Жергіліктіүбюджетке қарыздардыңөәлеуметтік
салықтан түсуіү                                      80000
9     Басқа да салық түсімдер                                313
2               САЛЫҚҚА ЖАТПАЙТЫН ТҮСІМДЕР                          152101
2            Әкімшілік алымдар мен төлемдер, коммерциялық
емес және жолай сатулардан түскен кірістер          151386
1         Әкімшілік алымдар                                   124721
8     Мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтердіү
сатудан түсетін түсімдер                              4221
12    Қоршаған ортаны ластағаны үшін төлемдер             120500
3         Басқа да төлемдер мен коммерциялық емес және жолай
сатудан алынатын кірістер                            26665
1     Коммуналдық меншіктіүжалға беруден түсетін түсімдер  26665
3            Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер             715
1         Айыппұлдар мен санкциялар бойынша түсімдер             715
1     Мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік
айыппұлдар мен санкциялар                              140
9     Басқадай санкциялар мен айыппұлдар                      55
10    Табиғат қорғау заңын бұзғаны үшін айыппұлдар           520
3               Капиталмен жасалған операциялардан алынатын
кірістер                                             53884
1            Негізгіүкапиталды сату                               53884
1         Негізгіүкапиталды сату                               53884
4     Мемлекеттік меншік объектілерін жекешелендіруден
түсетін түсімдер                                     53644
5     Аймақты өзін-өзі қамтамасыз ету үшін сатып
алынған астықты өткізуден түсетін түсімдер             240
II. АЛЫНҒАН РЕСМИ ТРАНСФЕРТТЕР (ГРАНТТАР)          2077886
4               Алынған ресми трансферттер (гранттар)              2077886
1            Мемлекеттік басқарудыңөтөменгі тұрған
органдарынан трансферттер                          2025284
3         Аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер       2025284
3     Аудандық (қалалық) бюджеттерден бюджеттік алымдар  2025284
9            Басқа қайнарлардан                                   52602
9         Басқа трансферттер                                   52602
1     Ағымдағылар                                          52602
III. ЖЕРГІЛІКТІ БЮДЖЕТТЕН БҰРЫН БЕРІЛГЕНДЕР
БОЙЫНША НЕГІЗГІ ҚАРЫЗДЫ ӨТЕУ                        745000

5              Погашение кредитов, выданных из бюджета             745000
1         Погашение ранее выданных кредитов                   745000
1     Погашение другими уровнями государственного
управления                                          745000
1  Погашение другими уровнями государственного
управления                                          745000
__________________________________________________________________________
тыс.тенге
__________________________________________________________________________
Функциональная группа                                   Уточненный бюджет
Функция                                              на 2000 год
Учреждение               Наименование
Программа
Подпрограмма
__________________________________________________________________________
1  2   3  4   5                   6                                7
__________________________________________________________________________
II. Расходы и кредитование                13809034
Расходы                               13734034
1                 Государственные услуги общего характера          177151
1              Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                       93910
103         Аппарат местных представительных органов          11034
2       Административные расходы на местном уровне         6671
3   Аппарат местных органов                            6671
30      Депутатская деятельность                           4363
0   Депутатская деятельность                           4363
105         Аппарат акимов                                    82876
2       Административные расходы на местном уровне        82876
3   Аппарат местных органов                           82876
2              Финансовая деятельность                           83241
105         Аппарат акимов                                    22575
62      Организация поступлений от сборов за право
реализации товаров (работ, услуг) на рынках       22575
30  Органы, уполномоченные осуществлять сборы за
право реализации товаров (работ и услуг) на
рынках                                            22575
259         Исполнительный орган коммунальной собственности,
финансируемый из местного бюджета                 30200
2       Административные расходы на местном уровне         9580
3   Аппарат местных органов                            9580
30      Организация приватизации коммунальной
собственности                                      4280
31      Приобретение имущества коммунальной
собственности                                     16340

5               Бюджеттен берілген кредиттерді өтеу                 745000
1            Бұрын берілген кредиттерді өтеу                     745000
1         Мемлекеттік басқарудыңөбасқа деңгейіндегіүөтеу      745000
1     Мемлекеттік басқарудыңөбасқа деңгейіндегіүөтеу      745000
__________________________________________________________________________
(мыңөтеңге)
__________________________________________________________________________
Функциялық топ
Функция                   АТАУЛАРЫ                  2000 жылға арналған
Мекеме                                           нақтыланған бюджет
Бағдарлама
Ерекшелік
__________________________________________________________________________
1  2  3   4   5               6                                7
__________________________________________________________________________
II. Шығыстар мен кредиттеулер                    13809034
ШЫҒЫСТАР                                         13734034
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер              177151
1             Мемлекеттік басқарудыңөжалпы қызметін
орындайтын өкілді, атқарушы және басқадай органдар  93910
103        Жергіліктіүөкілді органдардыңөаппараты              11034
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар             6671
3  Жергіліктіүоргандардың аппараты                      6671
30     Депутаттық қызмет                                    4363
105        Әкімдер аппараты                                    82876
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар            82876
3  Жергіліктіүоргандардыңөаппараты                     82876
2             Қаржылық қызмет                                     83241
105        Әкімдер аппараты                                    22575
62     Базарларда тауарларды сатудан түсетін (қызмет
және қызмет көрсету) түсімдерді ұйымдастыру         22575
30 Базарларда тауарларды сатудан түсетін (қызмет
және қызмет көрсету) түсімдерді жүзеге асыратын
өкілетті органдар                                   22575
259        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
коммуналдық меншіктіңүатқарушы органы               30200
2      Жергілікті деңгейдегіүәкімшілік шығындар             9580
3  Жергілікті органдардың аппараты                      9580
30     Коммуналдық меншіктіүжекешелендірудіүұйымдастыру     4280
31     Коммуналдық меншіктің мүлкін сатып алу              16340

260         Местный исполнительный орган финансов             30466
2       Административные расходы на местном уровне        30466
3   Аппарат местных органов                           30466
2                 Оборона                                          406804
1              Военные нужды                                      5417
105         Министерство обороны Республики Казахстан          5417
63      Обеспечение выполнения всеобщей воинской
обязанности                                        5417
2              Организация работы по чрезвычайным ситуациям     401387
105         Аппарат акимов                                   401387
31      Создание и содержание пунктов управления,
спецскладов и материально-техническое
обеспечение мероприятий Гражданской обороны       15513
32      Ликвидация чрезвычайных ситуаций на местном
уровне                                           385874
30  Государственная противопожарная служба           338867
31  Областная водно-спасательная служба               14149
35  Мероприятия по ликвидации чрезвычайных ситуаций   32858
3                 Общественный порядок и безопасность              278421
1              Правоохранительная деятельность                  278421
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                263421
2       Административные расходы на местном уровне       220735
3  Аппарат местных органов                          220735
27      Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам             8500
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     28500
30      Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на местном уровне        5686
32  Приемники-распределители для лиц, не имеющих
определенного места жительства и документов        4444
34  Уголовно-исполнительная инспекция                  1242
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                                  15000
44      Эксплуатация оборудовании и средств по
регулированию дорожного движения в населенных
пунктах                                           15000
4                 Образование                                      951896
2              Начальное и среднее образование                  496342
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                          496342

260        Жергіліктіүқаржы атқару органдары                   30466
2      Жергілікті деңгейдегіүәкімшілік шығындар            30466
3  Жергілікті органдардыңөаппараты                     30466
2                Қорғаныс                                           406804
1             Әскери қажеттіліктер                                 5417
105        Қазақстан РеспубликасыныңөҚорғаныс Министрлігіү      5417
63     Жалпы әскери міндеттіүорындауды қамтамасыз ету       5417
2             Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар ұйымдастыру     401387
105        Әкімдер аппараты                                   401387
31     Азаматтық қорғаныс шараларын қамтамасызөететін
арнайы қоймаларды, материалдық-техникалық басқару
пунктерін құру және ұстау                           15513
32     Жергілікті деңгейде төтенше жағдайларды жою        385874
30 Мемлекеттік өртке қарсы қызмет                     338867
31 Облыстық судан құтқару қызметіү                     14149
35 Төтенше жағдайларды жою бойынша шаралар             32858
3                Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                   278421
1             Құқық қорғау қызметі                               278421
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердіңүатқарушы органы                           263421
2      Жергілікті деңгейдегіүәкімшілік шығындар           220735
3  Жергілікті органдардыңөаппараты                    220735
27     Әлеуметтік төлем және еңбекақы бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                          8500
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         28500
30     Жергілікті деңгейдегіүқоғамдық тәртіптіүқорғау
және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету           5686
32 Тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарға арналған
қабылдау-бөлу мекемесі                               4444
34 Қылмыстық-атқару инспекциясы                         1242
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол және
тұрғын үй коммуналдық шаруашылығыныңөатқарушы
органы                                              15000
44     Елдіүмекендердегі жол қозғалысын реттеу бойыншаү
жабдықтар мен құралдарды пайдалану                  15000
4                Білім беру                                         951896
2             Бастауыш және орта білім беру                      496342
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы     496342

20      Общеобразовательное обучение на местном уровне   318959
32  Школы-интернаты с особым режимом                 100456
33  Школы начальные, неполные средние и средние       26653
34  Школы-интернаты                                   96954
35  Специальные школы-интернаты                       94896
32      Информатизация системы среднего образования
на местном уровне                                177383
3              Профессионально-техническое образование          216774
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                          216774
31      Профессионально-техническое образование на
местном уровне                                   216774
30  Профессионально-технические школы                206906
31  Специальные профессионально-технические школы      9868
4              Среднее специальное образование                  212749
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                 23164
8       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на местном уровне                      23164
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                          189585
8       Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на местном уровне                     189585
5              Переподготовка кадров                             24939
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                 11049
11      Переподготовка кадров на местном уровне           11049
30  Переподготовка кадров для органов внутренних дел  11049
Переподготовка кадров                             13890
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           13890
11      Переподготовка кадров на местном уровне           13890
6   Переподготовка кадров государственных учреждений  13890
9              Прочие услуги в области образования                1092
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                            1092
38      Оказание психилого-медико-педагогической
консультативной помощи населению по обследованию
психического здоровья детей и подростков           1092
30  Психолого-медико-педагогические консультации       1092
5                 Здравоохранение                                 1898169

20     Жергіліктіүдеңгейдегіүжалпы білім беру             318959
32 Ерекше режимдегіүмектеп-интернаттар                100456
33 Бастауыш, орталау және орта мектептер               26653
34 Мектеп-интернаттар                                  96954
35 Арнаулы мектеп-интернаттар                          94896
32     Жергілікті деңгейде орта білім беру жүйесін
ақпараттау                                         177383
3             Кәсіптік-техникалық білім беру                     216774
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы     216774
31     Жергілікті деңгейдегі кәсіптік-техникалық білім
беру                                               216774
30 Кәсіптік-техникалық мектептер                      206906
31 Арнайы кәсіптік-техникалық мектептер                 9868
4             Арнайы орта білім беру                             212749
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                           23164
8      Жергілікті деңгейдегіүарнаулы оқу орындарына
кадрлар дайындау                                    23164
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы     189585
8      Жергілікті деңгейдегіүарнаулы және орта оқу
орындарына кадрлар дайындау                        189585
5             Кадрларды қайта даярлау                             24939
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкі
істердің атқарушы органы                            11049
11     Жергілікті деңгейдеүкадрларды қайта даярлау         11049
30 Ішкі істер органдары үшін кадрларды қайта даярлау   11049
Кадрларды қайта даярлау                             13890
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы      13890
11     Жергілікті деңгейдеүкадрларды қайта даярлау         13890
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау    13890
9             Білім беру саласындағы басқадай қызметтер            1092
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы       1092
38     Тұрғындардың балалары мен жасөспірімдерін
психикалық тексеру бойыншаү
психолигиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес
және көмек көрсету                                   1092
30 Психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңес         1092
5                Денсаулық сақтау                                  1898169

1              Больницы широкого профиля                        382259
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                382259
36      Оказание стационарной медицинской помощи
населению на местном уровне                      382259
2              Охрана здоровья населения                        302422
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                302422
31      Оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным
больным                                           20427
33      Борьба с эпидемиями                                 500
39      Профилактика и борьба с опасными инфекциями
на местном уровне                                 60996
30  Областные, районные санитарно-эпидемиологические
станции                                           60996
34      Производство крови (заменителей) на местном
уровне                                            31672
41      Пропаганда здорового образа жизни на местном
уровне                                             1945
45      Охрана материнства и детей                       186882
30  Дома ребенка                                      56582
31  Оказание стационарной помощи детям               102648
32  Оказание стационарной помощи беременным,
роженицам и родильницам                           27652
3              Специализированная медицинская помощь            539869
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                539869
30      Оказание стационарной медицинской помощи
больным, страдающим психическими расстройствами  141980
32      Оказание стационарной медицинской помощи
больным туберкулезом                             197052
40      Больницы и поликлиники для ветеранов и
инвалидов ВОВ                                     24265
47      Оказание стационарной медицинской помощи
больным онкологическими заболеваниями             89295
48      Оказание стационарной медицинской помощи больным
алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией         20059
49      Оказание стационарной медицинской помощи больным
кожно-венерологическими заболеваниями             10540
50      Оказание стационарной медицинской помощи
больным инфекционными заболеваниями               56678
4              Поликлиники                                      262667
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                262667
35      Оказание первичной медико-санитарной помощи
населению в амбулаторных организациях сельской
местности                                        115224
46      Оказание первичной медико-санитарной помощи
населению в амбулаторно-поликлинических
организациях                                     147443
5              Другие виды медицинской помощи                   152669
251         Исполнительный орган внутренних дел,
финансируемый из местного бюджета                 28484
35      Оказание первичной медико-санитарной помощи
по модели фондодержания
36      Оказание гарантированного объема медицинской
помощи населению на местном уровне
31      Оказание медицинской помощи военнослужащим,
сотрудникам правоохранительных органов, членам
их семей                                          28484
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                124185

1             Көп салалы ауруханалар                             382259
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                          382259
36     Тұрғындарға жергілікті деңгейдегі стационарлық
медициналық көмек көрсету                          382259
2             Халықтыңөденсаулығын сақтау                        302422
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы                          302422
31     ВИЧ-инфекция науқастарына медициналық көмек
көрсету                                             20427
2  254 33     Эпидемияға қарсы күрес                                500
39     Жергілікті деңгейде қауіптіүаурулардыңөалдын
алу және күрес                                      60996
30 Облыстық, аудандық
санитарлық-эпидемиологиялық станцияларыү            60996
34     Жергілікті деңгейде қан дайындау                    31672
41     Жергілікті деңгейде салауатты өмір салтын
насихаттау                                           1945
45     Балалар мен аналарды қорғау                        186882
30 Балалар үйі                                         56582
31 Балаларға стационарлық көмек көрсету               102648
32 Стационарлық көмек көрсету                          27652
3             Мамандандырылған медициналық көмек                 539869
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
денсаулық сақтаудың атқарушы органы                539869
30     Психикалық ауытқуы бар науқастарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                          141980
32     Туберкулезбен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                          197052
40     Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріүмен мүгедектерініңүө
ауруханалары мен емханалары                         24265
47     Онкологиялық аурулармен ауырған науқастарға
стационарлық медициналық көмек көрсету              89295
48     Алкоголизм, токсикомания және нашақорлықпен
ауырғандарға стационарлық медициналық көмек көрсету 20059
49     Тері-венерологиялық аурулармен ауырғандарға
стационарлық медициналық көмек көрсету              10540
50     Жұқпалы аурулармен ауырғандарға стационарлық
медициналық көмек көрсету                           56678
4             Емханалар                                          262667
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы                          262667
35     Ауылды жерлердегіүамбулаториялық ұйымдарда
тұрғындарға алғашқы дәрігерлік-санитарлық
көмек көрсету                                      115224
46     Амбулаториялық-емханалық ұйымдарда халыққа
алғашқы дәрігерлік-санитарлық көмек көрсету        147443
5             Басқа медициналық көмектер                         151053
251        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ішкіү
істердің атқарушы органы                            28484
31 Әскери қызметшілерге, құқық қорғау
органдарының қызметкерлеріне, олардың
жанұяларына медициналық көмек көрсету               28484
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудыңөатқарушы органы                          124185

37      Оказание скорой помощи                           112070
43      Оказание медицинской помощи населению в ЧС        12115
30  Центры экстренной медицинской помощи               5568
31  Областные базы спецмедснабжения                    6547
9              Прочие услуги в области здравоохранения          258283
254         Исполнительный орган здравоохранения,
финансируемый из местного бюджета                258283
2       Административные расходы на местном уровне        11961
3   Аппарат областных управлений                      11961
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета    231890
38      Прочие услуги по охране здоровья населения
в области                                         12600
31  Лекарственное обеспечение отдельных категорий
граждан по видам заболеваний                      11600
32  Обеспечение специализированными продуктами
детского питания отдельных категорий граждан       1000
42      Обеспечение учетными услугами                      1332
93  Централизованные бухгалтерии                       1332
44      Централизованный закуп лекарственных средств
и медицинского оборудования                         500
6                 Социальная помощь и социальное обеспечение       926728
1              Социальное обеспечение                           355348
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           88214
33      Социальное обеспечение детей                      88214
30  Детские дома                                      88214
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета      267134
32      Социальное обеспечение, оказываемое через
учреждения интернатского типа на местном уровне  267134
30  Дома-интернаты для малолетних инвалидов и
психоневрологические дома-интернаты               63892
31  Дома-интернаты для престарелых и инвалидов
общего типа                                       59679
33  Психоневрологические интернаты                   143563
2              Социальная помощь                                477797
105         Аппарат акима                                     75600
60      Оказание социальной помощи отдельным
категориям граждан                                75600
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета        4284
57      Социальная поддержка инвалидов на местном уровне   4284

37     Жедел жәрдем көрсету                               112070
43     ТЖ халыққа медициналық көмек көрсету                12115
30 Шұғыл медициналық көмек көрсету орталығы             5568
31 Арнайы мед.жабдықтаудыңөоблыстық базасы              6547
9             Денсаулық сақтау саласындағы басқадай қызметтер    258283
254        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық
сақтаудың атқарушы органы                          258283
2      Жергіліктіүдеңгейдегіүәкімшілік шығындар            11961
3  Облыстық басқармалардың аппараты                    11961
28     Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                        231890
38     Тұрғындардыңөденсаулығын қорғаудағы басқа да
қызметтер                                           12600
31 Ауру түрлері бойынша жекелеген санаттағы
азаматтарды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету           11600
32 Жекелеген санаттағы азаматтарды балалар
тамақтанатын арнайы азық-түлікпен қамтамасыз ету     1000
42     Есепке алу қызметімен қамтамасыз ету                 1332
93 Орталықтандырылған бухгалтериялар                    1332
44     Орталықтандырылған медициналық жабдықтарды
және дәрілік құралдарды сатып алу                     500
6                Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру     926728
1             Әлеуметтік қамсыздандыру                           355348
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмнің атқарушы органы      88214
33     Балаларды әлеуметтік қамсыздандыру                  88214
30 Балалар үйлері                                      88214
258        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын еңбек және
халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы       267134
32     Жергілікті деңгейде интернат типтегіүмекемелер
арқылы әлеуметтік қамсыздандыру                    267134
30 Жасөспірім мүгедектерге арналған интернат үйлеріү
мен психоневрологиялық интернат үйлер               63892
31 Қариялар мен жалпы типтегіүмүгедектерге арналған
интернат үйлер                                      59679
33 Психоневрологиялық интернаттар                     143563
2             Әлеуметтік көмек                                   477797
105        Әкім аппараттары                                    75600
60     Аз қамтамасыз етілген жекелеген санаттағы
азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету                75600
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және
халықты әлеуметтік қорғаудыңөатқарушы органы         4284
57     Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік
қолдау                                               4284

33  Обеспечение техническими и иными средствами        4284
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета       47706
37      Оказание социальной помощи специалистам
здравоохранения, образования, социального
обеспечения, культуры, проживающим в сельской
местности по приобретению топлива                    80
38      Проведение празднования 55-й годовщины Победы
в Великой Отечественной войне                     47626
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета      350207
42      Государственная адресная социальная помощь       350207
9              Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения                           93583
258         Исполнительный орган труда и социальной защиты
населения финансируемый из местного бюджета       93583
2       Административные расходы на местном уровне        40355
3   Аппарат местных органов                           40355
25      Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов              637
27      Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам            27204
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     16187
33      Медико-социальная экспертиза на местном уровне     9200
30  Областные, городские и районные
медико-социальные экспертные комиссии              9200
7                 Жилищно-коммунальное хозяйство                    93560
2              Коммунальное хозяйство                            67560
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                                  67560
42      Развитие коммунального хозяйства                  67560
30  Организация общего развития коммунального
хозяйства                                         67560
3              Водоснабжение                                     26000
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
и дорожного хозяйства, финансируемый из
местного бюджета                                  26000
40      Организация работ по снабжению питьевой водой     26000
8                 Культура, спорт и информационное пространство    368427
1              Деятельность в области культуры                  280781
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                          280781
35      Проведение культурных и спортивных мероприятий
с детьми на местном уровне                       112893
30  Проведение культурных мероприятий с детьми
на местном уровне                                 30000
31  Проведение спортивных мероприятий с детьми
на местном уровне                                 82893
39      Проведение спортивных мероприятий на местном
уровне                                             7488
41      Обеспечение культурного досуга населения на
местном уровне                                   134800
43      Проведение зрелищных мероприятий на местном
уровне                                             4600
44      Хранение историко-культурных ценностей на
местном уровне                                    16000
51      Проведение празднования 55-годовщины Победы
в ВОВ                                              5000

33 Техникалық және басқа құралдармен қамтамасыз ету     4284
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және
халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы        47706
37     Ауылды жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім
беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет
саласынық мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік
көмек көрсету                                          80
38     ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеуді өткізу   47626
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және
халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы       350207
42     Мемлекеттік мекен-жайға әлеуметтік көмек           350207
9             Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
ауқымындағы басқа да қызметтер                      93583
258        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек
және халықты әлеуметтік қорғаудың атқарушы органы   93583
2      Жергілікті деңгейдегіүәкімшілік шығындары           40355
3  Жергілікті органдардың аппараты                     40355
25     Жергілікті атқарушы органдардың резервтегіүқаражаты
есебінен шаралар өткізу                               637
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         27204
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         16187
33     Жергілікті деңгейдегі әлеуметтік дәрігерлік
экспертиза                                           9200
30 Облыстық, қалалық және аудандық әлеуметтік
дәрігерлік эксперттік комиссия                       9200
7                Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                    93560
2             Коммуналдық шаруашылығы                             67560
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол және
коммуналдық шаруашылықтың атқарушы органы           67560
42     Коммуналдық шаруашылықты дамыту                     67560
30 Коммуналдық шаруашылықты жалпы дамытуды ұйымдастыру 67560
3             Сумен қамтамасыз ету                                26000
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол және
коммуналдық шаруашылықтың атқарушы органы           26000
40     Ауыз сумен қамтамасыз ету жұмысын ұйымдастыру       26000
8                Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік           368427
1             Мәдениет саласыныңөқызметі                         280781
263        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы     280781
35     Жергіліктіүдеңгейде балалар арасында мәдени және
спорттық шараларды өткізу                          112893
30 Жергілікті деңгейде балалар арасында мәдени
шараларды өткізу                                    30000
31 Жергілікті деңгейде балалар арасында спорттық
шараларды өткізу                                    82893
39     Жергілікті деңгейде спорттық шараларды өткізу        7488
41     Жергілікті деңгейде халықтыңөмәдени демалыс
шараларын өткізу                                   134800
43     Жергілікті деңгейде ойын-сауық шараларын өткізу      4600
44     Жергілікті деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды
сақтау                                              16000
51     ҰОС-ндағы Жеңістің 55-жылдығын мерекелеудіүөткізу    5000

3              Информационное пространство                       87646
105         Аппарат Акимов                                    31750
46      Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на местном
уровне                                            25000
47      Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на местном
уровне                                             6750
261         Исполнительный орган управления архивами,
финансируемый из местного бюджета                 17086
2       Административные расходы на местном уровне         3932
3   Аппарат местных органов                            3932
30      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование
на местном уровне                                 13154
30  Областные и городские архивы                      13154
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           38810
45      Обеспечение общедоступности информации
на местном уровне                                 38810
30  Библиотеки                                        38810
10                Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                        102764
1              Сельское хозяйство                                20000
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                 20000
32      Выполнение работ по борьбе с вредителями и
болезнями растений                                20000
5              Охрана окружающей среды                           71886
105         Аппарат акимов                                    71886
34      Организация охраны окружающей среды на местном
уровне                                            71886
30  Областные (городские) фонды охраны окружающей
среды                                              6886
31  Проведение работ по охране окружающей среды
на местном уровне                                 65000
9              Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей
среды                                             10878
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                 10878
2       Административные расходы на местном уровне        10878
3   Аппарат управлений                                10878
12                Транспорт и связь                                160000
1              Автомобильный транспорт                          160000
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального,
дорожного хозяйства и транспорта,
финансируемый из местного бюджета                160000

3             Аппараттар кеңістігі                                87646
105        Әкімдер аппараты                                    31750
46     Жергілікті деңгейде газеттер мен журналдарды тарату
арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу      25000
47     Жергілікті телерадио тарату арқылы мемлекеттік
ақпараттық саясатты жүргізу                          6750
261        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мұрағат
басқармасыныңүатқарушы органы                       17086
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар             3932
3  Әкімдер аппараты                                     3932
30     Жергілікті деңгейде мұрағат қорларын, басылым
өнімдерін сақтау және оларды арнайы пайдалануды
қамтамасыз ету                                      13154
30 Облыстық және қалалық мұрағаттар                    13154
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы      38810
45     Жергілікті деңгейде ақпараттыңөжалпыға жетуін
қамтамасыз ету                                      38810
30 Кітапханалар                                        38810
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                                      102764
1             Ауыл шаруашылығы                                    20000
257        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы                      20000
32     Өсімдік аурулары мен зиянкестеріне қарсы күресу
үшін орындалатын жұмыстар                           20000
5             Қоршаған ортаны қорғау                              71886
105        Әкімдер аппараты                                    71886
34     Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын ұйымдастыру                              71886
30 Облыстық (қалалық) қоршаған ортаны қорғау қорлары    6886
31 Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау
жұмыстарын жүргізу                                  65000
9             Қоршаған ортаны қорғау су, орман, балық және
ауыл шаруашылығы ауқымындағы басқа да жұмыстар      10878
257        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығының атқарушы органы                      10878
2      Жергілікті деңгейдегіүәкімшілік шығындар            10878
3  Басқару аппараты                                    10878
12               Көлік және байланыс                                160000
1             Автомобиль көлігіү                                 160000
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол, көлік
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы органы     160000

46      Развитие городского транспорта                    60000
50      Эксплуатация дорожной системы на местном уровне  100000
12  Обеспечение функционирования автомобильных дорог 100000
13                Прочие                                           457757
3              Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                               5000
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый из
местного бюджета                                   5000
31      Организация поддержки малого предпринимательства
на местном уровне                                  5000
9              Прочие                                           452757
105         Аппарат акимов                                   325439
25      Проведение мероприятий за счет средств
резерва местных исполнительных органов
27      Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам             5400
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     46400
52      Резервный фонд местных исполнительных органов     41639
58      Кредиторская задолженность местного бюджета по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждени
й, финансируемых из местного бюджета    230000
61      Представительские расходы                          2000
263         Исполнительный орган образования, культуры,
спорта и туризма, финансируемый из местного
бюджета                                           92529
2       Административные расходы на местном уровне        32352
30  Аппарат местных органов образования               13452
31  Аппарат местных органов культуры                   7873
32  Аппарат местных органов туризма и спорта          11027
27      Погашение кредиторской задолженности по
заработной плате и социальным выплатам                0
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета     54015
34      Обеспечение учетными услугами                      6162
30  Централизованная бухгалтерия организаций
образования                                        3460
31  Централизованная бухгалтерия организаций
культуры                                           2702
272         Исполнительный орган экономики, поддержки малого
и среднего бизнеса, финансируемый из местного
бюджета                                           23515

46     Қалалық көлікті дамыту                              60000
50     Жергілікті деңгейде жол жүйесін пайдалану          100000
12 Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету 100000
13               Басқа да қызметтер                                 457757
3             Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестіктіү
қорғау                                               5000
272        Жергіліктіүбюджеттен қаржыландырылатын экономика,
шағын және орташа бизнестіүқолдаудыңөатқарушы
органы                                               5000
31     Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті қолдауды
ұйымдастыру                                          5000
9             Басқалар                                           452757
105        Әкімдер аппараты                                   325439
25     Жергілікті атқарушы органдардың резервтік қоры
есебінен шаралар өткізу
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                          5400
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелеріүбойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                          6400
52     Жергілікті атқарушы органдардыңөрезервтік қоры      41639
58     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің белгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
жергілікті бюджеттің кредиторлық қарыздары         230000
61     Өкілеттілік шығындар                                 2000
263        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын білім беру,
мәдениет, спорт және туризмніңүатқарушы органы      92529
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар            32352
30 Жергілікті білім беру органдарыныңөаппараты         13452
31 Жергілікті мәдениет органдарыныңөаппараты            7873
32 Жергілікті спорт және туризм органдарыныңөаппараты  11027
27     Еңбекақы және әлеуметтік төлемдер бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                             0
28     Же
ргілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                         54015
34     Есептік қызметтермен қамтамасыз ету                  6162
30 Білім беру ұйымдарыныңөорталықтандырылған
бухгалтериясы                                        3460
31 Мәдениет ұйымдарыныңөорталықтандырылған
бухгалтериясы                                        2702
272        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
экономика, шағын және орташа бизнестіүқолдаудың
атқарушы органы                                     23515

2       Административные расходы на местном уровне        23515
30  Аппарат органов экономики                         23515
273         Исполнительный орган инфраструктуры и
строительства, финансируемый из местного бюджета   8336
2       Административные расходы на местном уровне         8336
3   Аппарат местных органов                            8336
274         Исполнительный орган жилищно-коммунального
хозяйства, дорожного хозяйства и транспорта
финансируемый из местного бюджета                  2938
28      Погашение кредиторской задолженности по
зарегистрированным в установленном порядке
договорным обязательствам государственных
учреждений, финансируемых из местного бюджета      2938
15                Официальные трансферты                          7912357
1              Официальные трансферты                          7912357
105         Аппарат акимов                                  2092455
54      Трансферты из местного бюджета                  2092455
30  Прочие трансферты                                236645
94  Субвенции                                       1855810
119         Аким Карагандинской области                     5819902
26      Трансферты из областного бюджета
в республиканский бюджет                        5819902
Кредитование                                      75000
VI. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА                   662700
10                Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
и охрана окружающей среды                         30000
1              Сельское хозяйство                                30000
257         Исполнительный орган сельского хозяйства,
финансируемый из местного бюджета                 30000
82      Кредитование сельхозтоваропроизводителей          30000
13                Прочие                                            45000
3              Поддержка предпринимательской деятельности
и защита конкуренции                              45000
272         Исполнительный орган экономики, поддержки
малого и среднего бизнеса, финансируемый
из местного бюджета                               45000
80      Кредитование для развития малого
предпринимательства на местном уровне             45000
III. Дефицит (профицит) бюджета                  212700
IV. Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета                          -212700
Погашение                                       -212700
16                Финансирование                                  -212700
1              Погашение основного долга                       -212700

2      Жергілікті деңгейде әкімшілік шығындар              23515
30 Экономика органдарыныңөаппараттары                  23515
273        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын
инфрақұрылым және құрылыстың атқарушы органы         8336
2      Жергілікті деңгейдегі әкімшілік шығындар             8336
3  Жергілікті органдар аппараттары                      8336
274        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жол, көлік
және коммуналдық шаруашылықтың атқарушы органы       2938
28     Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын,
мемлекеттік мекемелердіңүбелгіленген тәртіппен
тіркелген шарттық міндеттемелері бойынша
кредиторлық қарыздарды өтеу                          2938
15               Ресми трансферттер                                7912357
1             Ресми трансферттер                                7912357
105        Әкімдер аппараты                                  2092455
54     Жергілікті бюджеттін ресми трансферттері          2092455
30 Басқа да трансферттер                              236645
94 Субвенциялар                                      1855810
119        Қарағанды облысыныңөәкімі                         5819902
26     Республикалық бюджетке аударылатын облыстық
бюджеттің трансферті                              5819902
Несие бөлу                                          75000
VI. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТІ)                 662700
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау                                       30000
1             Ауыл шаруашылығы                                    30000
257        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ауыл
шаруашылығыныңөатқарушы органы                      30000
82     Ауыл шаруашылығы өнімдерін өндірушілердіүнесиелеу   30000
13               Басқалар                                            45000
3             Кәсіпкерлік қызметтіүқолдау және бәсекелестікті
қорғау                                              45000
272        Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика,
шағын және орташа бизнестіүқолдаудың атқарушы
органы                                              45000
80     Жергілікті деңгейде шағын кәсіпкерлікті дамыту
үшін несие бөлу                                     45000
III. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІ (ПРОФИЦИТІ)                212700
IV. БЮДЖЕТТІҢ ДЕФИЦИТІН (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
ҚАРЖЫЛАНДЫРУ                                  -212700
ӨТЕУЛЕР                                           -212700
16               Қаржыландыру                                      -212700
1             Негізгі қарыздарды өтеу                           -212700

105         Аппарат акимов                                  -212700
55      Погашение долга местных исполнительных органов  -212700
Использование свободных остатков бюджетных
средств на начало финансового года               232285
_________________________________________________________________________
(специалист: Алимбаева Ж.)

105        Әкімдер аппараты                                  -212700
55     Жергілікті атқарушы органдардыңөберешегін өтеу    -212700
Қаржы жылының басындағы бюджет қаражатының
еркін қалдықтарын пайдалану                        232285
__________________________________________________________________________
маман: Әлімбаева Ж.