О создании Государственного предприятия "Стадион" на праве хозяйственного ведения
Решение акима Кызылординской области от 27 декабря 2000 года № 381. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 30 декабря 2000 года № 509. Прекращено действие в связи с истечением срока
Руководствуясь пунктом 3 статьи 43 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О представительных и исполнительных органах", Указа Президента Республики Казахстан от 19 июня 1995 года № 2335 "О государственном предприятий), а также в цепях реконструкции центрального стадиона имени Гани Муратбаева РЕШИЛ:
1. Создать коммунальное государственное предприятие "Стадион" на праве хозяйственного ведения.
2. Определить уполномоченным органом по отношению к коммунальному государственному предприятию "Стадион" на праве хозяйственного ведения областной комитет по туризму и спорту.
3. Уполномоченному органу областному комитету по туризму и спорту (Ю.Ким):
- утвердитъ Устав предприятия;
- назначить директора предприятия;
- провести регистрацию юридического лица;
4. Установить что коммунальное государственное предприятие "Стадион" содержится за счет доходов от собственной деятельности.
Ассигнования коммунальному государственному предприятию предоставляются в порядке, предусмотренном законодательством.
5. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Еримбетова Н.К.
С. Нургисаев

Шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Стадион" мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы
Қызылорда облысы әкiмiнің 2000 жылғы 27 желтоқсандағы № 381 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет басқармасында 2000 жылғы 30 желтоқсанда № 509 болып тiркелдi. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 10 желтоқсандағы "Жергілікті өкілеттік аткару органдары туралы" Заңының 43 бабының 3 тармағын, Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 19 маусымдағы № 2335 "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" Жарлығын басшылыққа ала отырып, сондай-ақ Ғани Мұратбаев атындағы стадионды қайта жаңарту мақсатында, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Стадион" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны құрылсын.
2. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Стадион" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына қатысты өкілетті орган болып облыстық туризм және спорт жөніндегі комитеті белгіленсін.
3. Өкілеттік органы облыстық туризм жене спорт жөніндегі комитетіне (Ю.Ким):
- кәсіпорынның Жарғысын бекітсін;
- кәсіпорынның директорын тағайындасын;
- заңды тұлғаны тіркеуден өткізсін.
4. "Стадион" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны өз қызметінен түскен кіріс есебінен ұсталады деп белгіленсін.
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынға қаржы заңдылыққа көзделген тәртіп бойынша бөлінеді.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Н. Ерімбетовке жүктелсін.
С. Нұрғисаев