О внесении изменения в решение акима области от 8 января 1999 года N 4 "Об усилениии контроля за качеством товаров потребительского рынка области"
Решение Акима Костанайской области от 28 июля 2000 года № 155 Зарегистрировано управлением юстиции Костанайской области 9 августа 2000 года за № 359. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11 июля 2011 года № 9
Сноска. Утратило силу - Решением акима Костанайской области от 11.07.2011 № 9.
В связи с вводом 16 июля 1999 Законов Республики Казахстан "О сертификации", "О стандартизации" и утратой силы Закона Республики Казахстан "О стандартизации и сертификации"
РЕШИЛ:
1. Пункт 1 изложить в следующей редакции:
- Акимам городов и районов принять действенные меры по безусловному
выполнению Законов Республики Казахстан "О стандартизации", "О
сертификации" и "О единстве измерений" всеми хозяйствующими субъектами,
независимо от форм собственности, не допускать фактов реализации товаров
без сертификатов соответствия и использование не прошедших государственную
проверку средств измерений.
2. Пункт 4 записать:
"Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя
акима области Кулмаганбетова С.А.
И. о. Акима области    В. Мейстер.

"Облыстық тұтынушылар нарығы тауарларының сапасына бақылау жасауды күшейту туралы" облыс әкімінің 1999 жылғы 8 қаңтардағы N 4 шешіміне өзгерту енгізу туралы
Қостанай облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 28 шілдедегі N 155 Қостанай облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 9 тамызда N 359 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011 жылғы 11 шілдегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2011.07.11 № 9 шешімімен.
"Стандарттау және сертификаттау" туралы Қазақстан Республикасы Заңының күшінің жойылуына Z990435_ және 1999 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасы "Сертификаттау" Z990434_ , "Стандарттау" Z990433_ туралы Заңдарының енгізілуіне байланысты
ШЕШТІМ:
1. 1-тармақ төмендегідей редакцияда жасалсын:
"Қалалар және аудандар әкімдері меншік нысанына қарамастан барлық шаруашылық жүргізуші субъектілердің "Стандарттау туралы" Z990433_ , "Сертификаттау туралы" Z990434_ және "Өлшем бірлігі туралы" Z000053_ Қазақстан Республикасы Заңдарының сөзсіз орындалуы жөнінен пәрменді
шаралар қабылдасын, сәйкестік сертификатынсыз тауарларды өткізу
фактілеріне және мемлекеттік тексеруден өтпеген өлшем құралдарын
пайдалануға жол бермесін.".
2. 4-тармақ былай жасалсын:
"Осы шешімнің орындалуына бақылау облыс әкімінің орынбасары
С.А. Құлмағанбетовке жүктелсін.".
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы