О мерах по выполнению Указа Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2000 г. N 332 "О мерах по предупреждению и пресечению терроризма и экстремизма"
Решение акима Павлодарской области от 12 июня 2000 г. N 139-153 ДСП Зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 16 августа 2000 г. за N 401
(Текст)
(См. бумажный вариант)

Қазакстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 10 ақпандағы "Терроризм мен экстремизм көріністерің алдын алу және тыю жөніндегі шаралар туралы" N 332 Жарлығын жүзеге асыру туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 12 маусымдағы N 139-153ДСП Павлодар облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 16 тамызда N 401 тіркелді
Ескерту: Қызмет бабында пайдалануға арналған нормативтік акт Деректемелер базасына енгізілмейді.