О внесении дополнения в решение акима области от 19 января 2000 года № 17 "О перечне местных бюджетных программ и подпрограмм, финансируемых из облаcтного бюджета"
Решение акима Павлодарской области от 18 сентября 2000 г. N 217 Зарегистрировано управлением юстиции 20 октября 2000 г. за N 470. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3.
В связи с внесением изменений и дополнений в Единую бюджетную классификацию на 2000 год принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима области от 19 января 2000 года N 17 "О перечне местных бюджетных программ и подпрограмм, финансируемых из областного бюджета" с изменениями, внесенными решениями акима области от 5 апреля 2000 года N 78, от 4 мая 2000 года N 112 и от 19 июля 2000 года N 167 следующее дополнение:
в приложение, утвержденное вышеназванным решением:
в пункте 46 графы 3,4,5 дополнить соответственно строкой следующего содержания:
"6.2.258.57.33"; "Обеспечение техническими и иными средствами"; "Мероприятия".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Аким области
исп. А.Татарков

Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 19 қаңтардағы "Облыс бюджетiнен қаржыландырылатын бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесi туралы" N 17 шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 18 қыркүйектегі N 217 Павлодар облысының әділет басқармасында 2000 жылғы 20 қазанда N 470 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен.
2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттiк жiктеуге өзгерiстер мен толықтырулардың енгiзiлуiне байланысты ШЕШIМ қабылдаймын:
1. Облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 5 сәуiрдегi N 78, 2000 жылғы 4 мамырдағы N 112 және 2000 жылғы 19 шiлдедегi N 167 шешiмдерiмен енгiзiлген өзгерiстермен қатар облыс әкiмiнiң 2000 жылғы 19 қаңтардағы "Облыс бюджетiнен қаржыландырылатын бағдарламалар мен кiшi бағдарламалардың тiзбесi туралы" N 17 шешiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған шешiммен бекiтiлген қосымшада:
46-тармақтың 3, 4, 5-бағандары тиiсiнше:
"6.2.258.57.33"; "Техникалық және басқа да құралдармен қамтамасыз ету"; "Iс-шаралар" мазмұнындағы жолмен толықтырылсын.
2. Осы шешiм қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Облыс әкімі