О введении талонов за парковку автотранспорта в местах общего пользования
Решение Акима города Алматы от 22 мая 2000 г. № 483. Зарегистрировано в Управлениии юстиции города Алматы за № 173 от 21 августа 2000 года. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы 6 августа 2004 года № 3/648
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы 06.08.2004 № 3/648.
В целях упорядочения сбора средств за парковку автотранспорта в местах общего пользования Аким г.Алматы
Р Е Ш И Л :
1. Ввести талоны за парковку автотранспорта в местах общего пользования (приложение № 1).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима г.Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы
В.Храпунов
Приложение № 1
к решению № Акима г.Алматы
№ 483 от 22.05.2000г.
Стоимость многоразовых талонов
за временную стоянку транспортных средств
на землях общего пользования города (в тенге)
за единицу транспорта
1. Парковочный талон на 14 парковок для легкового транспорта
600 тн
2. То же для грузового транспорта
1700 тн
3. Парковочный месячный талон для легкового транспорта с указанием конкретного места парковки
600 тн
4. То же для грузового транспорта
1200 тн
Секретарь коллегии К.Тажиева

Жалпы пайдаланылатын орындарда автокөлiктi қоюға талондар енгiзу туралы
Алматы қаласы әкімінің 2000 жылғы 22 мамырдағы N 483 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 14 тамызда N 173 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Әкімшілігінің 2004 жылғы 6 тамыздағы N 3/648 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Әкімшілігінің 06.08.2004 N 3/648 қаулысымен.
Жалпы пайдаланылатын орындарда автокөлiктi қойғаны үшiн жиналатын ақша қаражаттарының жайын реттеу мақсатында Алматы қаласының әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалпы пайдаланылатын орындарда автокөлiктi қоюға талондар енгiзiлсiн (N 1 қосымша).
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары Я.И. Заяцқа жүктелсiн.
Алматы қаласының Әкiмi В. Храпунов
Алматы қаласы әкімінің
2000 жылғы 22 мамырдағы
N 483 шешiмiне N 1 қосымша
Қаладағы жалпы пайдаланылатын жерлерге көлiк құралдарын уақытша қойғаны үшiн көп рет пайдаланылатын талондардың құны
(теңге есебiмен)
N
Көлiк бiрлiгi үшiн
1.
Жеңiл көлiкке арналған, 14 рет қоюға мүмкiндiк беретiн қою талоны
600 теңге
2.
Нақ сондай жүк көлiгi үшiн
1700 теңге
3.
Қоятын орны нақты көрсетiлетiн, жеңiл көлiкке арналған айлық қою талоны
600 теңге
4.
Нақ сондай жүк көлiгi үшiн
1200 теңге
Алқа хатшысы К. Тәжиева