О снижении ставок земельного налога отдельным предприятиям, организациям
Решение VI сессии Алматинского городского Маслихата II созыва от 27 сентября 2000 года. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Алматы 20 октября 2000 года за № 210. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва № 76 от 29 июля 2004 года
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29.07.2004 № 76.
В соответствии с пунктом 3 статьи 113 Указа Президента Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" № 2235 от 24 апреля 1995 года, решением ХХV-й сессии Алматинского городского Маслихата I-го созыва от 14 мая 1999 года и представлением акима города Алматы Алматинский городской Маслихат II-го созыва РЕШИЛ :
Снизить на 2000 год базовую ставку налога на земли предприятиям и организациям, расположенным в черте города Алматы, но за пределами селитебной территории, согласно приложения.
Председатель VI-й сессии Алматинского городского Маслихата Е. Шайхутдинов
II-го созыва Секретарь Алматинского
городского Маслихата II-го созыва
Ж. Турегельдинов
Приложение
к решению VI-й сессии
Алматинского городского
Маслихата II-го созыва от
27 cентября 2000 года
СПИСОК предприятий и организаций, расположенных за пределами селитебных территорий, которым снижены ставки земельного налога на 2000 год
___________________________________________________________________________ № ! ! Использования ! Расположение !Размертерри- п.! Организация ! территории ! земельного !тории, кв.м. п.! ! ! участка кв.м. ! __!_________________!_______________________!________________!_____________ 1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 __!_________________!_______________________!________________!_____________
1. АООТ "Аэропорт    Летное поле              Майлина,2       2 079 549,00
"Алматы""        (2 610 000,00 м2
с 01/09/1999-
сельхозугодия
2.                   Тяговая подстанция №14   Хмельницкая/    779,00
Суюнбая
3.                   Тяговая подстанция №15   Илийское шоссе  630,00
4. КГП "Электро-     Троллейбусное депо       2-я
транс"                                     Заславского,8   38 867,00
5.                   Тяговая подстанция №3    Аймауытова/     1 551,00
Парижской коммуны
6.                   Тяговая подстанция №22   Вольная/Зеленая  744,00
7.                   Тяговая подстанция №13   Суюнбая/Угольная 331,00
8.                   Диспетчерский пункт      Железнодорожный  49,00
вокзал
9.                   Троллейбусный парк №3    Калининградская,45 39 220,00

Жекелеген кәсiпорындарға, ұйымдарға жер салығының ставкаларын төмендету туралы
Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған VІ сессиясының 2000 жылғы 27 қыркүйектегі шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасында 2000 жылғы 20 қазанда N 210 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салықтар және бюджетке басқа мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi № 2235 Жарлығының 113 бабының 3 тармағына, I-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының 1999 жылғы 14 мамырдағы ХХV-сессиясының шешiмiне және Алматы қаласы Әкiмiнiң ұсынысына сәйкес II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алматы қаласының шегiнде, алайда селитебтiк аумақтың шегiнен тыс орналасқан кәсiпорындар мен ұйымдардың жер салығының базалық ставкасы 2000 жыл үшiн қосымшаға сәйкес төмендетiлсiн.
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VI-сессиясының төрағасы Е. Шайқұтдінов
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының хатшысы Ж. Төрегелдинов
ІІ-сайланған Алматы
қалалық Мәслихатының
2000 жылғы 27 қыркүйектегі
VІ-сессиясының шешіміне
қосымша
Селитебтік аумақтан тыс орналасқан, 2000 жыл үшін жер салығының ставкасы төмендетілген кәсіпорындар мен ұйымдардың ТІЗІМІ
___________________________________________________________________________ № ! ! Аумақты ! Жер !Аумақтың ! Ұйым ! пайдалану ! учаскелерінің !көлемі, ! ! ! орналасуы !ш.м. __!_________________!_______________________!________________!_____________ 1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 __!_________________!_______________________!________________!_____________
1. Аэропорт "Алматы" Жазғы алаң Майлин, 2 2079549,00
ААҚ (2 610 000,00 м2
01/09/1999-
жайылым
2. N 14 қосалқы сору Хмельницкий/ 779,00
станциясы Сүйінбай
3. N 15 қосалқы сору Іле тас жолы 630,00
станциясы
4. "Электротранс" Троллейбус депосы 2-ші Заславский, 8 38867,00
ҰМК
5. N 3 қосалқы сору Аймауытов/ 1551,00
станциясы Париж коммунасы
6. N 22 қосалқы сору Вольная/Зеленая 744,00
станциясы
7. N 13 қосалқы сору Сүйінбай/Угольная 331,00
станциясы
8. Диспетчерлік пункт Темір жол 49,00
вокзалы
9. N 3 троллейбус паркі Калининград, 45 39220,00

10. АОЗТ             Административно-         Фурманова 28     49 319,00
"Автопарк №1"        производственное здание
11.ОАО "Автопарк №3  Здания и сооружения      Майлина, 24      70 550,00
12.ОАО "Автопарк №5" Автобаза                 Фадеева,38       37 268,00
13.ОАО "Автопарк №6" Административно-         Мате Залки,11    72 168,00
производственные здания
и сооружения
14.ОАО "Автопарк №8" Контора, гаражи,         Шоссейная,8-й км. 76 209,00
мастерские и инженерные
сооружения
15.ОАО               Территория АТП №3        Бродского,37      50 690,00
"Алматыстройтранс"
16.                  Территории АТП №5        Бродского,39      45 580,00
17.ЗАО АК            Административно-         Рыскулова,95      37 970,00
"Алматыгорстрой"  производственные здания
и сооружения
18.                  КСМК - 5                 Лавренева         48 660,00
19.                  Административно-         Авангардная,4     5 579,00
хозяйственное здание
20.АО                Контора и                Толе би,298       33 492,00
"Алматыинжстрой"  производственные
сооружения УМР-1
21.                  Территория УМР-5         Московина,21      24 867,00
22.                  Территория УПТК          Авангардная,262   79 000,00
23.ЗАО "Адако"       Промплощадка с           ул. Ратушного,    51 600,00
обрабатывающими цехами,  88а
подъездными путями
и административным
зданием
24.ОАО "Курылыс      Территория               ул.Бурундайская,  174 351,00
материалы"        производственного здания 91
и сооружений по выпуску
кирпича, стеновых панелей
и теплоизоляционных
изделий
25.РГП               Метеоплощадка,           Амангельды,89     14 763,00
"Гидрометеоро-    лаборатория и
логия РК"         гараж
26.                  Административное здание  Абая,32           7 191,00
27.                  Автобаза                 Сатпаева,9        3 860,00
28.                  Лаборатория и гаражи     Сатпаева,         1 838,00
зап.Сейфуллина
29.АО "Теплоэнер-    Администартивное здание, Гете,257          154 127,00
гооборудование"   цеха, склады,
подъездные
железнодорожные пути и
инженерные сооружения
__________________________________________________________________________
продолжение таблицы
__________________________________________________________________________ № !Ставка налога!Ставка налога без!Размер льгот, тенге!Размер налога, тенге п.!с учетом сни-!снижения, тенге/ !(с учетом коэфф. !(с учетом коэфф. п.!жения тенге/ !кв.м. !1,81) !1,81) !кв.м., (без ! ! ! !коэфф. 1,81) ! ! ! __!_____________!_________________!___________________!____________________ 1! 6 ! 7 ! 8 ! 9 __!_____________!_________________!___________________!____________________
1. 11,63             13,50                 7 038 649,50            43 775 130, 31
2. 11,82             13,75                 2 721,28                16 666, 08
3. 11,67             13,56                 2 155,17                13 307,30
4. 11,66             13,54                 132 256,63              820 272,49
5. 11,63             13,50                 5 249,67                32 649,02
6. 13,98             16,64                 3 582,06                18 826,03
7. 14,23             16,97                 1 641,56                8 525,34
8. 14,39             17,18                 247,45                  1 276, 25
9. 12,65             14,86                 156 883,92              898 000,73
10. 14,23            16,97                 244 592,65              1 270 274,96
11. 11,66            13,54                 204 067,54              1 488 929,53
12. 12,44            14,58                 144 353,87              839 141,20
13. 14,25            16,99                 357 909,98              1 861 393,14
14. 11,78            13,70                 264 841,52              1 624 913,06
15. 12,73            14,97                 205 517,54              1 167 963,50
16. 12,73            14,97                 184 799,55              1 050 222,45
17. 11,78            13,70                 131 953,34              809 588,75
18. 11,63            13,50                 164 699,50              1 024 307,60
19. 13,34            15,78                 24 639,10               134 707,19
20. 14,25            16,99                 166 100,22              863 842,41
21. 11,78            13,70                 86 417,80               530 209,20
22. 11,63            13,50                 267 391,30              1 662 973,70
23. 11,63            13,50                 174 650,52              1 086 195,48
24. 11,63            13,50                 590 125,83              3 670 140,86
25. 15,00            18,00                 80 163,09               400 815,45
26. 15,00            18,00                 39 047,13               195 235,65
27. 15,00            18,00                 20 959,80               104 799,00
28. 15,00            18,00                 9 980,34                49 901,70
29. 11,66            13,54                 524 463,36              3 252 788,68
ИТОГО: 11 266 061,22 68 672 997,06
___________________________________________________________________________
Председатель VI-й сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва Е. Шайхутдинов
Секретарь Алматинского городского Маслихата II-го созыва Ж. Турегельдинов

10. "Автопарк N 1" Әкімшілік- Фурманов, 28 49319,00
ЖАҚ өндірістік ғимарат
11. "Автопарк N 3" Ғимарат және жай Майлин, 24 70550,00
ААҚ
12. "Автопарк N 5" Автобаза Фадеев, 38 37268,00
ААҚ
13. "Автопарк N 6" Әкімшілік- Мате Залка, 11 72168,00
ААҚ өндірістік ғимарат
пен жай
14. "Автопарк N 8" Кеңсе, көлікжай, Шоссейная, 8 км. 76209,00
ААҚ шеберхана мен
инженерлік ғимарат
15. "Алматыстройтранс" N 3 АТП аумағы Бродский, 37 50690,00
ААҚ
16. N 5 АТП аумағы Бродский, 39 45580,00
17. "Алматыгорстрой" Әкімшілік- Рысқұлов, 95 37970,00
ЖАҚ өндірістік ғимарат
пен жай
18. КСМК - 5 Лавренев 48660,00
19. Әкімшілік- Авангардная,4 5579,00
өндірістік ғимарат
20. "Алматыинжстрой" УМР-1 кеңсесі мен Төле би, 298 33492,00
АҚ өндірістік ғимараты
21. УМР-5 аумағы Московин, 21 24867,00
22. УПТК аумағы Авангардная, 262 79000,00
23. "Адако" ЖаҚ Ұқсатушы цехы, жер Ратушный, 88а 51600,00
асты жолымен
әкімшілік ғимараты
бар өндіріс алаңы
24. "Құрылыс Кірпіш, қабырға Бурундай к., 91 174351,00
материалы" ЖаҚ панелі мен жылуұстағыш
бұйым шығаратын
өндірістік ғимарат
пен жайдың аумағы
25. "Гидрометеоро- Метеоалаң, Амангелді, 89 14763,00
логия РК" лаборатория мен
РМК көлікжай
26. Әкімшілік ғимарат Абай, 32 7191,00
27. Автобаза Сәтпаев, 9 3860,00
28. Лаборатория мен Сәтпаев, 1838,00
көлікжайлар Сейфуллиннің
батыс жағы
29. "Жылуэнерго- Әкімшілік ғимарат, Гете, 257 154127,00
қондырғы" цехтар, қоймалар,
кіре беріс темір жолы
мен инженерлік ғимарат
__________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________№ !Төмендету !Төмендету !Жеңілдік көлемі, !Салық көлемі, теңге !есептелген !есептелмеген !теңге (1,81 !(1,81 коэфф-ті !салық !салық ставкасы !коэфф-ті ескеру) !ескеру) !ставкасы (тең!теңге/ш.м. ! ! !ге/ш.м.,1,81 ! ! ! !коэффи-сіз) ! ! ! __!_____________!_________________!___________________!____________________ 1 ! 6 ! 7 ! 8 ! 9 __!_____________!_________________!___________________!____________________
1. 11,63 13,50 7 038 649,50 43 775 130,31
2. 11,82 13,75 2 721,28 16 666,08
3. 11,67 13,56 2 155,17 13 307,30
4. 11,66 13,54 132 256,63 820 272,49
5. 11,63 13,50 5 249,67 32 649,02
6. 13,98 16,64 3 582,06 18 826,03
7. 14,23 16,97 1 641,56 8 525,34
8. 14,39 17,18 247,45 1 276,25
9. 12,65 14,86 156 883,92 898 000,73
10. 14,23 16,97 244 592,65 1 270 274,96
11. 11,66 13,54 204 067,54 1 488 929,53
12. 12,44 14,58 144 353,87 839 141,20
13. 14,25 16,99 357 909,98 1 861 393,14
14. 11,78 13,70 264 841,52 1 624 913,06
15. 12,73 14,97 205 517,54 1 167 963,50
16. 12,73 14,97 184 799,55 1 050 222,45
17. 11,78 13,70 131 953,34 809 588,75
18. 11,63 13,50 164 699,50 1 024 307,60
19. 13,34 15,78 24 639,10 134 707,19
20. 14,25 16,99 166 100,22 863 842,41
21. 11,78 13,70 86 417,80 530 209,20
22. 11,63 13,50 267 391,30 1 662 973,70
23. 11,63 13,50 174 650,52 1 086 195,48
24. 11,63 13,50 590 125,83 3 670 140,86
25. 15,00 18,00 80 163,09 400 815,45
26. 15,00 18,00 39 047,13 195 235,65
27. 15,00 18,00 20 959,80 104 799,00
28. 15,00 18,00 9 980,34 49 901,70
29. 11,66 13,54 524 463,36 3 252 788,68
Жиыны: 11 266 061,22 68 672 997,06
___________________________________________________________________________
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты VI-сессиясының төрағасы Е. Шайқұтдінов
II-сайланған Алматы қалалық Мәслихатының хатшысы Ж. Төрегелдинов