О внесении изменения в решение акима области от 7 октября 1998 года N 207
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 9 ноября 2000 года N 212 Зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2000 г. за N 184. Утратило силу - решением Акима Северо-Казахстанской области от 30 июля 2008 года N 21
Сноска. Утратило силу - решением Акима Северо-Казахстанской области от 30.07.2008 N 21
На основании Положения об участковых уполномоченных органов внутренних дел Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года N 1598, принимаю РЕШЕНИЕ:
Исключить из решения акима области от 7 октября 1998 года № 207 v98s046_ "О ходе выполнения Постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1996 года № 1598 P961598_ "О дополнительных мерах по укреплению общественного порядка и повышению роли участковых уполномоченных внутренних дел предупреждении и профилактике правонарушений" подпункт 1 пункта 4.
Аким области
(Специалист: Искакова Д.К.)

Облыс әкімінің 1998 жылғы 7 қазандағы N 207 шешіміне өзгерістер енгізу
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 2000 жылғы 9 қарашадағы N 212 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 11.12.2000ж. N 184 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2008 жылғы 30 шілдедегі N 21 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2008.07.30 N 21 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1598 P961598_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Iшкi iстер органдарының учаскелiк уәкiлi туралы Ережесi негiзiнде ШЕШIМ қабылдаймын:
1. Облыс әкiмiнiң 1998 жылғы 7 қазандағы "Қоғамдық тәртiптi нығайту және құқық бұзушылықты болдырмау және алдын алуда iшкi iстердiң учаскелiк уәкiлеттерiнiң рөлiн арттыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 24 желтоқсандағы N 1598 қаулысын орындау барысы туралы" N 207 шешiмiнiң 4 тармағының 1 тармақшасы алынып тасталсын.
Облыс әкімі
(Маман: Д.Қ. Ысқақова)