О внесении дополнений N 39 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 32 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24.02.2001 г. за N 1406
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 1998 года N 840 P980840_ "Об утверждении Правил о порядке уплаты и ставках сборов за право реализации товаров на рынках Республики Казахстан" и от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан Z000131_ "О республиканском бюджете на 2001 год" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "104500 Единый земельный налог" дополнить строкой следующего содержания:
"104501 Единый земельный налог";
после строки "504100 Поступления от продажи государством
принадлежащих ему акций международных организаций" дополнить строкой
следующего содержания:
"504101 Поступления от продажи государством принадлежащих ему акций
международных организаций";
после строки "505100 Погашение внешнего кредитования" дополнить
строкой следующего содержания:
"505101 Погашение внешнего кредитования";
после строки "602100 Кредиты от международных финансовых организаций"
дополнить строкой следующего содержания:
"602101 Кредиты от международных финансовых организаций";
после строки "602300 Кредиты от иностранных государств" дополнить
строкой следующего содержания:
"602301 Кредиты от иностранных государств";
после строки "602400 Кредиты от иностранных коммерческих банков и
фирм" дополнить строкой следующего содержания:
"602401 Кредиты от иностранных коммерческих банков и фирм";
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.2.105 Аппарат акимов" дополнить строкой следующего
содержания:
"1.2.105.41 Обеспечение взимания сбора за право реализации товаров на
рынках";
после строки "4.6.612.9.91 Подготовка кадров в высших учебных заведениях внутри страны" дополнить строкой следующего содержания:
"4.6.612.9.92 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в вузах внутри страны";
после строки "4.6.612.50.33 Стипендиальное обеспечение студентов,
обучающихся по государственным грантам в рамках приема 2000/2001 учебного
года" дополнить строками следующего содержания:

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 39 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 23 қаңтар N 32 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 24 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1406
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 4 қыркүйектегi N 840 P980840_ "Қазақстан Республикасының базарларында тауарларды сату құқығы үшiн ақы төлеудiң тәртiбi мен алымдардың ставкалары туралы ереженi бекiту туралы" және 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 P001950_ "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000131_ Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет кiрiстерiнiң жiктемесiне:
"104500 Бiрыңғай жер салығы" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"104501 Бiрыңғай жер салығы"
"504100 Мемлекеттiң өзiне тиесiлi халықаралық ұйымдардың акцияларын сатуынан түсетiн түсiмдер" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"04101 Мемлекеттiң өзiне тиесiлi халықаралық ұйымдардың акцияларын сатуынан түсетін түсiмдер";
"505100 Сыртқы несиелендiрудi өтеу" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"505101 Сыртқы несиелендiрудi өтеу";
"602100 Халықаралық қаржылық ұйымдардан алынатын несиелер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"602101 Халықаралық қаржылық ұйымдардан алынатын несиелер";
"602300 Шет мемлекеттерден алынатын несиелер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"602301 Шет мемлекеттерден алынатын несиелер";
"602400 Шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан алынатын несиелер" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"602401 Шетелдiк коммерциялық банктер мен фирмалардан алынатын несиелер";
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
"1.2.105 Әкiмдер аппараты" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.105.41 Базарларда тауарларды сату құқығы үшiн алымды өндiрiп алуды қамтамасыз ету";
"4.6.612.9.91 Ел iшiндегi жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"4.6.612.9.92 Ел iшiндегi жоғары оқу орындарында оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету";
"4.6.612.50.33 2000/2001 оқу жылына қабылдау шеңберiнде мемлекеттiк гранттар бойынша оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:

"4.6.612.50.91 Подготовка кадров в высших учебных заведениях внутри
страны
4.6.612.50.92 Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в
высших учебных заведениях внутри страны";
после строки "15.1.120.18 Трансферты из республиканского бюджета"
дополнить строкой следующего содержания:
"15.1.120.18.30 Развитие социальной инфраструктуры Кызылординской
области".
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"4.6.612.50.91 Ел iшiндегi жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау
4.6.612.50.92 Ел iшiндегi жоғары оқу орындарында оқитын студенттердi
стипендиямен қамтамасыз ету";
"15.1.120.18 Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер" деген
жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"15.1.120.18.30 Қызылорда облысының әлеуметтiк инфрақұрылымын дамыту".
2. Заң қызметi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттерi осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қаржы министрі
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.