Об утверждении Перечня товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 22 февраля 2001 года N 206. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2001 года N 1437. Утратил силу - совместным приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 325 и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 386 (V032471)
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 5 января 2001 года N 136-II "О государственном контроле при применении трансфертных цен" приказываю:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров (работ, услуг), сделки по которым подлежат мониторингу.
2. Ответственными исполнителями за осуществление государственного контроля посредством проведения мониторинга сделок, по которым могут быть применены трансфертные цены, определить Департамент электронного мониторинга (Мукаи Е.Б.) и Таможенный комитет МГД РК (Нукенов М.О.).
3. Департаменту электронного мониторинга (Мукаи Е.Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением данного приказа возложить на вице-Министра Нурпеисова К.А.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2001 года.
Министр
Утвержден
приказом Министра
государственных
доходов
Республики Казахстан
от 22 февраля
2001 года N 206
Перечень товаров (работ, услуг),
сделки по которым подлежат мониторингу
Сноска. Перечень - с изменениями и дополнениями, внесенными приказом Министра государственных доходов Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 505 V011525_ ; приказом Министра государственных доходов РК от 2 апреля 2002 года N 398   V021828_   .
___________________________________________________________________________
N !     Группа товаров   !    Наименование товара    !      Код ТН ВЭД   !
!     (работ, услуг)   !        (работ, услуг)     !                   !
___!______________________!___________________________!___________________!
1.  Нефть и нефтепродукты     Нефть сырая              2709 00
Газовый конденсат        2709 00 100
Бензин                   2710 00 270-
2710 00 360
Дизельное топливо        2710 00 610,
2710 00 650,
2710 00 690
Мазут                    2710 00 710-
2710 00 830
2.  Нефтяные газы             Сжиженный газ            2711
Природный газ            2711 21 000
3.  Цветные металлы           Медь                     7402, 7403, 7404,
7405, 7408, 7409,
7413
Свинец                   7801, 7804
Цинк                     7901
Бериллий, хром,          8112
галлий, рений
Тантал                   8103
Магний                   8104
Титан                    8108

Мониторингке жататын мәмілелер бойынша тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) Тізбесін бекіту туралы
Мемлекеттік Кіріс министрінің 2001 жылғы 22 ақпандағы N 206 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 27 наурызда тіркелді. Тіркеу N 1437. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігінің Салық комитеті төрағасының 2003 жылғы 11 тамыздағы N 325, ҚР Кедендік бақылау агенттігінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 386 бірлескен бұйрығымен (V032471).
Қазақстан Республикасының "Трансферттік бағаларды қолдану кезіндегі мемлекеттік бақылау туралы" 2001 жылдың 5 қаңтарындағы N 136-ІІ Заңын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Мониторингке жататын мәмілелер бойынша тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) берілген тізбесі бекітілсін.
2. Трансферттік бағалар қолданылуы мүмкін мәмілелер бойынша мониторинг өткізудің қаражатын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыруға жауапты орындаушылар болып Электронды мониторинг департаменті (Мұқай Е.Б.) және ҰҚ МКМ Кеден комитеті (Нүкенов М.О.) анықталсын.
3. Электронды мониторинг департаменті (Мұқай Е.Б.) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-Министр Қ.А. Нүрпейісовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Кіріс Министрінің
2001 жылғы 22 ақпандағы
N 206 Бұйрығымен
бекітілген
Мониторингке жататын мәмілелер бойынша
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің)
тізбесі
Ескерту: Тізбеге өзгерістер мен толықтыру енгізілді - ҚР Мемлекеттік Кіріс министрінің 2001 жылғы 27 сәуірдегі N 505 бұйрығымен ; ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігінің 2002 жылғы 2 сәуірдегі N 398 бұйрығымен .
__________________________________________________________________
N      Тауарлар тобы              Тауар атауы           СЭҚ ТН Коды
(жұмыстар, қызметтер)      (жұмыстар, қызметтер)
____________________________________________________________________
1. Мұнай және мұнай өнімдері      Шикі мұнай         270900
Газ конденсаты     270900100
Бензин         271000270-271000360
Дизель отыны  271000610, 271000650,
271000690
Мазут        271000710-271000830
2. Мұнай газдары                  Табиғи газ         2711
Сығымдалған газ    271121000
3. Түрлі-түсті металдар           Жез             7402, 7403, 7404,
7405,7408,7409,7413
Қорғасын           7801, 7804
Мырш               7901
Бериллий, хром,    8112
галлий, рений
Тантал             8103
Магний             8104
Титан              8108

4. Черные металлы             Изделия из углеродистой  7206-7212, 7214
стали
Изделия из черных        7302, 7304
металлов
Ферросплавы              7202
5.  Драгоценные               Золото, серебро          7108, 7106
металлы
6.  Руды и концентраты        Железные                 2601
Марганцевые              2602 00 000
Хромовые                 2610 00 000
Свинцовые                2607 00 000
Цинковые                 2608 00 000
Медные                   2603 00 000
7.  Продукты                  Оксид алюминия           2818 20 000
неорганической            (глинозем)
химии                     Оксиды и гидроксиды      2819
хрома
Уран                     2844
8.  Хлебные злаки             Пшеница и меслин         1001
9.  Хлопок                    Волокно хлопковое,       5201 00
нечесаное
10. Энергия                   Электрическая            2716 00 000
10-1. Оборудование,           Агрегаты на жидком       732182-
комплектующие           топливе, аппаратура,     890392
и материалы,            запасные части, ком-
использующиеся          прессоры, прочий инстру-
при добыче нефти        мент для бурения скаль-
и газа                  ных пород или грунтов,
включая агрегаты
для фильтрования или
очистки жидкостей
и газов
Трубы для нефте- и       730410-
газопроводов из черных   730690
металлов, прочие трубы
и трубки, профили пусто-
телые из черных металлов
Бентонит, прочие антиде- 250810-
тонаторы и инициаторы,   391231
ускорители и катализа-
торы реакций, раствори-
тели и разбавители
сложные неорганические
для лаков и аналогичных
продуктов, карбоксиме-
тилцеллюлоза и ее соли
Фитинги литые из неков-  730711-
кого чугуна для труб     730799
или трубок, прочие
фланцы из черных метал-
лов и фитинги для труб
или трубок, прочие
фитинги литые из черных
металлов
11. /Работы и услуги/
Работы и услуги,
связанные с экспортом и
импортом товаров, в
вышеуказанных строках/

4. Қара металдар                  Көмiртектi болаттың
бұйымдары          7206-7212, 7214
Қара металдардың
бұйымдары          7302, 7304
Ферроқорытпалар    7202
5. Қымбат металдар                Алтын, күмiс       7108, 7106
6. Кен және                       Темiр              2601
концентраттар                  Марганец           2602 00 000
Хром               2610 00 000
Қорғасын           2607 00 000
Цинк               2608 00 000
Мыс                2603 00 000
7. Органикалық емес               Алюминий оксидi
химия өнiмдерi                 (алюминий тотығы)  2818 20 000
Хромның оксидтерi
мен су оксидтерi   2819
Уран               2844
8. Астық дақылдары                Бидай және меслин  1001
9. Мақта                          Таратылған мақта
талшығы            5201 00
10. Энергия                       Электрлiк          2716 00 000
10-1. Мұнай және газ              Сұйық отынды
өндiруде                    агрегаттар, аппа.
қолданылатын                ратуралар, қосалқы
жабдықтар,                  бөлшектер, компрес.
қосалқылар                  сорлар, сүзгiш
және                        немесе сұйықтар мен
материалдар                 газды тазартуға
арналған агрегат.
тарды қоса алғанда,
тау тастары мен жер
қыртысын бұрғылау
үшiн басқа да      732182-
саймандар          890392
Қара металдардан
жасалған мұнай
және газ құбырлары
үшін түтiктер
мен түтiкшелер,
қара металдардан   730410-
жасалған қуыс про.
фильдер            730690
Бентонит, басқа да
антидетонаторлар
мен инициаторлар,
реакциялар берудi
жеделдеткіштер мен
катализаторлар,
лак және ұқсас
өнiмдер үшiн
органикалық емес
қоспа ерiтiндiлер
мен араластыруыштар,
карбоксиметил.
целлюлоза және     250810-
оның тұздары       391231
Түтiктер мен түтiк.
шелер үшiн балқы.
тылмаған шойыннан
фитингтер, қара
металдардан жасал.
ған басқа да
фланцтар мен түтiк.
тер немесе түтiк.
шелер үшiн фитинг.
тер, қара металдар.
дан құйып жасалған
басқа              730711-
фитингтер          730799
11. /Жұмыстар, қызметтер/ жоғарыда көрсетілген, тауарлардың
экспорты мен импортымен байланысты жұмыстар, қызметтер/
____________________________________________________________________