О внесении изменений в приказ "Об утверждении Правил, организации совместных мероприятий по выявлению и пресечению незаконно эксплуатируемых радиоэлектронных средств на территории Республики Казахстан"
Совместный приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан N 45-I от 13 февраля 2001 года, Министра внутренних дел Республики Казахстан N 205 от 12 марта 2001 года и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан N 28 от 21 февраля 2001 года. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.04.2001 г. за N 1479
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года N 1665 "О некоторых вопросах транспортно-коммуникационного комплекса Республики Казахстан" государственное регулирование в области связи и информатизации, а также отраслевую координацию в сфере, отнесенной к его компетенции, осуществляет Комитет по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан. В связи с этим приказываем:
1. Внести в Приказы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан N 388-I от 19.09.2000 г., Министерства внутренних дел Республики Казахстан N 520 от 27.09.2000 года, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан N 127 от 18.10.2000 г. "Об утверждении Правил организации совместных мероприятий по выявлению и пресечению незаконно эксплуатируемых радиоэлектронных средств на территории Республики Казахстан" следующие изменения:
в Правилах организации совместных мероприятий по выявлению и пресечению незаконно эксплуатируемых радиоэлектронных средств на территории Республики Казахстан, утвержденных вышеуказанными приказами:
в подпункте 3) пункта 3 слова "отдел контроля на связи" исключить;
по тексту Правил слова "транспортного контроля" заменить словами "по связи и информатизации", слова "контроля на связи" заменить словами "государственного надзора в области связи".
2. Комитету по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Канешев Б.Б.) в установленном законодательством порядке представить настоящий приказ в Министерстве юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Комитет по связи и информатизации Министерства транспорта и коммуникаций, Департамент общественной безопасности Министерства внутренних дел и Комитет национальной безопасности Республики Казахстан.

"Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз пайдаланылатын радиоэлектрондық құралдарды айқындау және тыйым салу жөнiндегi бiрлескен iс-шараларды ұйымдастыру ережелерiн бекiту туралы" бұйрыққа өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар Ішкі істер Ұлттық қауіпсіздік министрінің министрінің комитеті төрағасының 2001 жылғы 13 ақпандағы 2001 жылғы 12 наурыздағы 2001 жылғы 21 ақпандағы N 45-І N 205 N 28 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 1 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1479
"Қазақстан Республикасы көлiк-коммуникация кешенiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 қарашадағы N 1665 P001665_ қаулысына сәйкес байланыс және ақпараттандыру саласындағы мемлекеттiк реттеудi, сондай-ақ оның құзыретiне жатқызылған саладағы үйлестiрудi Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi комитетi жүзеге асырады. Осыған байланысты бұйырамыз:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз пайдаланылатын радиоэлектрондық құралдарды айқындау және тыйым салу жөнiндегi бірлескен iс-шараларды ұйымдастыру ережелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң 2000 жылғы 19 қыркүйектегi N 388-I V001294_ , Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң 2000 жылғы 27 қыркүйектегi N 520, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң 2000 жылғы 18 қазандағы N 127 Бұйрықтарына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда көрсетiлген бұйрықтармен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында заңсыз пайдаланылатын радиоэлектрондық құралдарды айқындау және тыйым салу жөнiндегi бiрлескен iс-шараларды ұйымдастыру ережелерде:
3 тармақтың 3 тармақшасындағы "байланыстағы бақылау бөлiмi" деген сөздер алынып тасталсын;
Ережелер мәтiнi бойынша "көлiктiк бақылау" деген сөздер "байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi" деген сөздермен, "байланыстағы бақылау" деген сөздер "байланыс саласындағы мемлекеттiк қадағалау" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi комитетi (Қанешев Б.Б.) осы бұйрықты заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне мемлекеттiк тiркеуге ұсынсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгiнiң Байланыс және ақпараттандыру жөнiндегi
комитетiне, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Қоғамдық
қауiпсiздiк департаментiне және Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауiпсiздік комитетiне жүктелсiн.

4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр транспорта      Министр внутренних дел    Председатель Комитета
и коммуникаций          Республики Казахстан -    национальной безопасности
Республики Казахстан    Командующий               Республики Казахстан
Внутренними войсками

4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
тiркелген күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан               Қазақстан          Қазақстан Республикасы
Республикасының Көлік   Республикасының Ішкі       Ұлттық қауіпсіздік
және коммуникациялар      істер министрі -       комитетінің төрағасы
министрі              Ішкі әскерлер
қолбасшысы
Мамандар:
Икебаева Ә.Ж.
Жұманазарова А.Б.