О внесении изменений и дополнений N 47 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года N 204 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 02.05.2001 г. за N 1490
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 июля 1999 года N 966 P990966_ "О мерах по повышению эффективности организации государственных закупок" и 28 декабря 2000 года N 1908-129с приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
строки "272 Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, финансируемый из местного бюджета" изложить в следующей редакции:
"272 Исполнительный орган экономики, поддержки малого и среднего бизнеса, государственных закупок, финансируемый из местного бюджета";
после строки "3.1.251.2.3 Аппараты местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"3.1.251.2.30 Аппарат и подразделения территориальных органов уголовно-исполнительной системы";
после строки "13.9.272.2.31 Аппараты органов поддержки малого и среднего бизнеса" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.272.2.32 Аппараты органов государственных закупок".
2. Финансирование по подпрограмме "3.1.251.30.34
Уголовно-исполнительная инспекция" не осуществлять.
3. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 47 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі N 204 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 2 мамырда тіркелді. Тіркеу нөмірі 1490.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 шілдедегі N 966 P990966_ "Мемлекеттік сатып алуларды ұйымдастырудың тиімділігін арттыру жөніндегі шаралар туралы" және 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 1908-129с қаулыларына сәйкес бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" бұйрығына келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесіне:
"272 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, кіші және орта бизнесті қолдау атқарушы органы" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"272 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын экономика, кіші және орта бизнесті қолдау, мемлекеттік сатып алу атқарушы органы";
"3.1.251.2.3 Жергілікті органдардың аппараттары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"3.1.251.2.30 Қылмыстық-атқару инспекциясының аумақтық органдарының аппараты және және бөлімшелері";
"13.9.272.2.31 Шағын және орта бизнесті қолдау органдарының
аппараттары" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"19.9.272.2.32 Мемлекеттік сатып алу органдарының аппараттары".
2. Қаржыландыру "3.1.251.30.34 Қылмыстық-атқару инспекциясы" кіші
бағдарламасы бойынша жүзеге асырылмасын.
3. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Икебаева Ә.Ж.
Жұманазарова А.Б.