О внесении изменений и дополнений N 46 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 апреля 2001 года N 196 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17.05.2001 г. за N 1505
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации" следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной
указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "205109 Прочие неналоговые поступления" дополнить
строкой следующего содержания:
"205110 Прочие неналоговые поступления в местный бюджет";
строку "205109 Прочие неналоговые поступления" изложить в следующей
редакции:
"205109 Прочие неналоговые поступления в республиканский бюджет";
после строки "409902 Капитальные" дополнить строками следующего
содержания:
"409903 Текущие трансферты в местный бюджет
409904 Капитальные трансферты в местный бюджет";
строки "409901 Текущие
409902 Капитальные" изложить в следующей редакции:
"409901 Текущие трансферты в республиканский бюджет
409902 Капитальные трансферты в республиканский бюджет".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на правоотношения, возникшие с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 46 өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 16 сәуірдегі бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 17 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1505.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығына келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай
бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет кiрiстерiнiң жiктемесiне:
"205109 Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер" деген жолдан кейiн
мынадай редакциядағы жолмен толықтырылсын:
"205110 Жергiлiктi бюджетке түсетiн салыққа жатпайтын өзге де
түсiмдер";
"205109 Салыққа жатпайтын өзге де түсiмдер" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"205109 Республикалық бюджетке түсетiн салыққа жатпайтын өзге де
түсiмдер";
"409902 Күрделi" деген жолдан кейiн мынадай редакциядағы жолдармен
толықтырылсын:
"409903 Жергiлiктi бюджетке берiлетiн ағымдағы трансферттер
409904 Жергілiктi бюджетке берiлетiн күрделi трансферттер";
"409901 Ағымдағы
409902 Күрделi" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"409901 Республикалық бюджетке берiлетiн ағымдағы трансферттер
409902 Республикалық бюджетке берiлетiн күрделi трансферттер".
2. Заң қызметi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет (Б. Сұлтанов)
департаменттерi осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi және 2001 жылғы
1 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таратылады.
Министр
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.