О проведении инвентаризации алкогольной продукции
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 846. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29.06.2001 г. за N 1558. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
Извлечение из приказа Министра финансов РК от 03.06.2005г. N 211
"В целях реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан, согласно прилагаемому перечню...
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра
финансов РК
от 03.06.2005г. N 211
Перечень некоторых
приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
8. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 846 "О проведении инвентаризации алкогольной продукции"...".
--------------------------------------------------------------------
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 846 P010846_ "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по проведению инвентаризации отечественной алкогольной продукции, промаркированной акцизными марками образца 1999 года.
2. Налоговым комитетам по областям, городам Алматы и Астана, территориальным управлениям Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан обеспечить проведение инвентаризации алкогольной продукции отечественного производства в организациях-производителях, расположенных в соответствующих регионах по состоянию на 1 июля 2001 года.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан:
в недельный срок разработать и представить на утверждение Министра Инструкцию по проведению инвентаризации импортируемой алкогольной продукции, промаркированной марками акцизного сбора образца 1999 года;

"Алкоголь өнімін түгендеуді жүргізу туралы"
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 27 маусымдағы N 846 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 29 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1558. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 3 маусымдағы N 211 Бұйрығымен
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн iске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлген тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Заң қызметi департаментi (Д.В. Вагапов) қоса берiлген тiзбеде көрсетiлген бұйрықтардың күшi жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне белгiленген тәртiппен бiр апталық мерзiмде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнің
2005 жылғы 3 маусымдағы
N 211 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң күшiн
жойған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
8. "Алкоголь өнiмдерiне түгендеу жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрiнiң 2001 жылғы 27 маусымдағы N 846 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 29 маусымдағы N 1558 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және басқа мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерiнiң бюллетенiнде 2001 жылы жарияланған, N 25, 433-құжат)...
--------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21-маусымдағы N 846 "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін акциздік алым таңбаларымен таңбалау туралы"  P010846_ қаулысын орындау үшін     БҰЙЫРАМЫН:
1. 1999 жылғы үлгідегі акциздік алым таңбаларымен таңбаланған отандық алкоголь өніміне түгендеуді жүргізу жөніндегі қоса беріліп отырған нұсқаулық бекітілсін.
2. Облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша салық комитеті, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Акцизделетін өнімнің өндірілуіне және айналымына мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетінің аумақтық басқармалары 2001 жылғы 1-шілдедегі жағдай бойынша тиісті аумақтарда орналасқан өндіруші кәсіпорындардың отандық өндірістегі алкоголь өніміне түгендеу жүргізуді қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті:
бір апталық мерзімде 1999 жылғы үлгідегі акциздік алым таңбаларымен таңбаланған импорттық алкоголь өніміне түгендеуді жүргізу туралы нұсқаулықты әзірлеп, оны министрдің бекітуіне тапсырсын.

обеспечить проведение инвентаризации алкогольной продукции импортного производства, в том числе производства стран-членов Содружества Независимых Государств, подлежащих маркировке акцизными марками нового образца, по состоянию на 1 июля 2001 года.
4. Комитету по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан (Н. Шайдарову) обеспечить регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Департаменту администрирования (Елшибекову С.К.) довести настоящий приказ до первых руководителей Таможенного комитета, Налоговых комитетов по областям, городам Алматы и Астана, Комитета по государственному контролю над производством и оборотом подакцизной продукции Министерства государственных доходов Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
вице-Министра государственных доходов - Байжанова У.С.
7. Признать утратившим силу приказ Министерства государственных
доходов Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 592   V990806_  "О
проведении инвентаризации алкогольной продукции", зарегистрированный в
Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 1999 года,
регистрационный N 806.
8. Настоящий приказ вводится в действие с даты государственной
регистрации.
Министр
Утверждена
приказом Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 27 июня 2001 года N 846
Инструкция
по проведению инвентаризации отечественной алкогольной
продукции, промаркированной марками акцизного сбора
образца 1999 года
1. Общие положения
1. Настоящая инструкция разработана в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 846 P010846_ "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора".
2. Марки акцизного сбора на алкогольную продукцию нового образца подразделяются на пять видов: водку, крепкоалкогольные и слабоалкогольные напитки, вино, коньяк.
3. Инвентаризация алкогольной продукции, подлежащей маркировке марками акцизного сбора нового образца, носит разовый характер, проводится юридическими и физическими лицами, осуществляющими производство указанной продукции, собственными силами с целью определения количества подлежащих маркировке товаров, марок, необходимых для маркировки указанных товаров на территории Республики Казахстан, для их дальнейшей реализации.
2. Порядок проведения инвентаризации
4. Для проведения инвентаризации товаров на каждом предприятии (организации) создается комиссия в составе: председателя комиссии первого руководителя, или его заместителя; материально-ответственного лица и других работников.

импорттық өндірістегі, оның ішінде Тәуелсіз мемлекеттер Ынтымақтастығына мүше елдер өндірісіндегі 2001 жылғы 1-шілдедегі жағдай бойынша жаңа үлгідегі акциздік таңбалармен таңбалануға тиіс алкоголь өніміне түгендеу жүргізуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі Алкоголь өнімінің өндірілуіне және айналымына мемлекеттік бақылау жөніндегі комитеті (Н. Шайдаров) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Әкімшілік департаменті (С.К. Елшібеков) кеден комитетінің, Салық комитетінің облыстар, Алматы және Астана қалалары бойынша, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Акцизделетін өнімнің өндірілуіне және айналымына мемлекеттік бақылау жөніндегі комитетінің бірінші басшыларына осы бұйрықты жеткізсін.
7. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік Кіріс вице-министрі Ұ.С. Байжановқа жүктелсін.
8. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 15 маусымда N 806  V990806_ тіркелген Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 592 "Отандық өндірістегі алкоголь және темекі өнімінің акциздік таңбаларын есепке алу, сақтау және сату Ережелерін бекіту туралы" бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
9. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 27 маусымдағы N 846
бұйрығымен бекітілген
1999 жылғы үлгідегi акциздiк алым таңбаларымен
таңбаланған отандық алкоголь өнiмiне түгендеудi
жүргiзу жөнiндегі
Нұсқаулық  1. Жалпы ережелер
1. Осы нұсқаулық Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 846  P010846_ 6 "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы қаулысына сәйкес әзiрленген.
2. Алкоголь өнiмiнiң акциздiк алым таңбаларының жаңа үлгiсi 5 түрге бөлiнедi: арақ, күштi алкогольды және әлсiз алкогольды iшiмдiктер, шарап, коньяк.
3. Акциздiк алым таңбаларының жаңа үлгiсiмен таңбалануға жататын алкоголь өнiмiн түгендеу бiр реттiк сипатта болады және оны аталған өнiмдi өндiрудi жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар өз күштерiмен Қазақстан Республикасының аумағында ары қарай сатылуы үшiн таңбалануға тиiс тауарлардың әрi аталған тауарларды таңбалау үшiн қажеттi таңбалардың санын анықтау мақсатымен жүргiзедi.
2. Түгендеудi жүргiзу тәртiбi
4. Тауарларды түгендеудi жүргiзу үшiн әрбiр кәсiпорында (ұйымда) мына құрамда комиссия құрылады: комиссия төрағасы-бiрiншi басшы немесе оның орынбасарлары, материалдық-жауапты тұлға және басқа қызметкерлер.

5. Комиссии несут ответственность за своевременность и соблюдение порядка проведения инвентаризации, полноту и точность внесенных в инвентаризационные описи-акты данных о товарах по их фактическим остаткам в натуре, правильность указания в инвентаризационных актах наименований товаров.
6. Данные о товарах (вид продукции, количество штук) записываются в инвентаризационные описи-акты, которые составляются в двух экземплярах. Один экземпляр описи-акта направляется в соответствующий налоговый комитет, по месту регистрации юридического или физического лица.
7. Для получения марок акцизного сбора нового образца юридические и физические лица подают заявление в соответствующие налоговые комитеты.
8. Должностные лица налоговых комитетов вправе проверить достоверность любых данных, указанных в инвентаризационных описях-актах, а также осуществлять выборочную проверку наличия товаров на складе.
Проверка производится в присутствии членов инвентаризационной комиссии.
9. В случае обнаружения расхождений (несоответствий) фактических остатков алкогольной продукции с данными, указанными в описях-актах, работниками налоговых комитетов составляется акт и принимаются меры в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
После исправления выявленных расхождений, каждая страница описи-акта подписывается всеми членами инвентаризационной комиссии, с указанием на каждой странице прописью общего количества (в натуральных показателях) всех товаров, записанных на данной странице.
3. Порядок приема заявлений и выдача марок
10. Описи-акты инвентаризации по товарам, подлежащим маркировке на территории Республики Казахстан и заявления на получение марок акцизного сбора нового образца, представляются в налоговые комитеты по месту регистрации юридического или физического лица.
Территориальные налоговые комитеты оформляют сводные описи-акты и направляют в соответствующий областной налоговый комитет для получения марок акцизного сбора нового образца.
11. Выдача акцизных марок областными налоговыми комитетами производится при представлении следующих документов:
заявления на приобретение акцизных марок (Приложение 1);
свидетельства о государственной регистрации в качестве юридического лица или индивидуального предпринимателя (копия);
справки налогового органа о регистрации как налогоплательщика;
лицензий на соответствующие виды деятельности (копии);
описи-акта инвентаризации алкогольной продукции по состоянию на 1 июля 2001 года;
платежного поручения о перечислении денежных средств за акцизные марки;
доверенности на получение акцизных марок;
документов, удостоверяющих личность лица, получающего акцизные марки, которые регистрируются в журнале выдачи марок.

5. Түгендеудiң дер кезiнде жүргiзілуiне және оның тәртiбiнiң сақталуына, түгендеу тiзiмдеме-кесiмдерiне енгiзiлген тауарлардың іс жүзiндегі қалдықтары туралы мәлiметтердiң толықтығына әрi дәлдiгiне, түгендеу кесiмдерiндегi тауарлар атауларының дұрыс көрсетілуiне комиссия жауап бередi.
6. Тауарлар туралы мәлiметтер (өнiм түрi, саны-данасы) екi данада жасалатын түгендеу тiзiмдеме-кесiмдерiне жазылады. Тiзiмдеме-кесiмнiң бiр данасы заңды және жеке тұлғалардың тiркелген орны бойынша тиiстi салық органына жiберiледi.
7. Жаңа үлгідегi акциздiк алым таңбаларын алу үшiн заңды және жеке тұлғалар тиiстi салық органына өтiнiш жасайды.
8. Салық комитеттерiнiң лауазымды тұлғалары түгендеу тiзiмдеме-кесiмдерiнде көрсетiлген кез-келген мәлiметтердiң дұрыстығын тексеруге, сондай-ақ қоймадағы тауарлардың бар болуына iшiнара тексерудi жүзеге асыруға құқығы бар.
Тексеру түгендеу комиссиясы мүшелерiнiң қатысуымен жүргiзiледi.
9. Алкоголь өнiмiнiң iс жүзiндегi қалдықтары мен тiзiмдеме кесiмдерде көрсетiлген мәлiметтер арасында алшақтықтар (сәйкес келмеушіліктер) байқалған жағдайда, салық комитеттерiнiң қызметкерлерi кесiм жасайды әрi Қазақстан Республикасында қолданылып жүрген заңнамаға сәйкес шаралар қолданады.
Анықталған алшақтықтар түзетiлген жағдайда тiзiмдеме кесiмнiң әрбiр парағына түгендеу комиссиясының әрбiр мүшесi әрбiр параққа осы парақта көрсетiлген барлық тауарлардың жалпы санын (натуралдық көрсеткiштермен) жазбаша түрде көрсете отырып, қол қояды.
3. Өтiнiштердi қабылдау және таңбаларды беру тәртiбi
10. Қазақстан Республикасының аумағындағы таңбалануға тиiс тауарларды түгендеу тiзiмдеме-кесiмдерi мен жаңа үлгiдегi акциздiк алым таңбаларын алу үшiн керек өтiнiштер заңды және жеке тұлғаның тiркелген орны бойынша салық комитеттерiне тапсырылады.
Аумақтық салық комитеттерi жинақтық тiзімдеме-кесiмдердi ресiмдейдi және жаңа үлгiдегi акциздiк алым таңбаларын алу үшiн облыстық салық комитеттерiне жiбередi.
11. Акциздiк таңбаларды берудi облыстық салық комитеттерi мына құжаттарды тапсырған жағдайда жүзеге асырады:
акциздiк алым таңбаларын сатып алуға өтiнiш (1-қосымша);
заңды тұлға немесе жеке кәсiпкер ретiнде мемлекеттiк тiркелгенi туралы куәлiк (көшiрме);
салық төлеушi ретiнде тiркелгенi туралы анықтама;
қызметтiң тиiстi түрiне лицензиялар (көшiрмелер);
2001 жылғы 1-шiлдедегi жағдай бойынша алкоголь өнiмiнiң тiзiмдеме кесiмi;
акциздiк таңбалар үшiн ақшалай қаражаттардың аударылғаны туралы төлем тапсырысы;
акциздiк таңбаларды алу үшiн сенiмхат;
таңбаларды беру журналында тiркелетiн акциздiк таңбаларды алатын адамды куәландыратын құжаттар.

12. Выдача акцизных марок для маркировки конфискованной алкогольной продукции организациям, занимающимся реализацией конфискованной продукции, производится областными налоговыми комитетами на основании представленных заявок, а также при предъявлении следующих документов:
подлинника доверенности на имя получателя марок, подписанной первым руководителем и главным бухгалтером на получение указанного количества акцизных марок, заверенного печатью;
договоров на реализацию конфискованной подакцизной продукции;
описи-акта инвентаризации конфискованной подакцизной продукции юридического или физического лица по состоянию на 1 июля 2001 года;
копии платежного поручения об оплате за акцизные марки с отметкой о поступлении денежных средств на расчетный счет РГП;
паспорта или удостоверения личности получателя акцизных марок.
13. Областные налоговые комитеты осуществляют выдачу акцизных марок юридическим и физическим лицам строго в соответствии с представленными заявлениями.
4. Порядок уничтожения акцизных марок
14. При наличии на предприятиях и в организациях акцизных марок образца 1999 года, не использованных в процессе маркировки, на них составляются отдельные описи-акты.
15. Неиспользованные акцизные марки образца 1999 года подлежат уничтожению путем сжигания.
16. Уничтожение неиспользованных акцизных марок производится в месте, определяемом приказом первого руководителя соответствующего налогового комитета, в присутствии комиссии.
17. Состав комиссии по уничтожению неиспользованных акцизных марок утверждается первым руководителем соответствующего налогового комитета, в составе не менее пяти человек.
18. В состав комиссии по уничтожению неиспользованных акцизных марок образца 1999 года в обязательном порядке должны входить первый руководитель, либо лицо уполномоченное им, главный бухгалтер и материально-ответственное лицо территориального налогового комитета, выдавшего марки, и представитель организации-получателя акцизных марок.
19. О фактическом уничтожении марок составляется акт уничтожения в двух экземплярах, в котором указываются номера и количество уничтоженных марок (приложение 2). Каждый экземпляр акта подписывается членами комиссии и заверяется печатью соответствующего налогового комитета.
Один экземпляр акта остается в соответствующем налоговом комитете,
второй экземпляр акта в течение двухдневного срока направляется в
Министерство государственных доходов Республики Казахстан.
20. Заявки на получение марок от лиц, которые не провели
инвентаризацию подлежащих маркировке товаров, налоговыми комитетами не
принимаются.

12. Тәркiленген алкоголь өнiмiн таңбалау үшiн тәркіленген алкоголь өнiмiн сатумен айналысатын ұйымдарға акциздiк таңбаларды берудi облыстық салық комитеттерi берiлген тапсырыстардың негiзiнде, сондай-ақ мына құжаттарды көрсеткен жағдайда жүзеге асырады:
акциздiк таңбалардың көрсетiлген санын алу үшiн бiрiншi басшының және бас бухгалтердiң қолы қойылған, мөрмен расталған таңбаларды алушының атына берiлген сенiмхаттың түпнұсқасы;
тәркiленген акцизделетiн өнiмдi сату келiсiм-шарттары;
2001 жылғы 1 шілдедегi жағдай бойынша заңды немесе жеке тұлғаның тәркiленген акцизделетiн өнiмнiң түгендеу тiзiмдеме-кесiмi;
РМК-ның есепшотына ақшалай қаражаттардың түскенi туралы белгiсiмен акцизделген таңбалар үшiн төлегенi туралы төлем тапсырысының көшiрмесi;
акциздiк таңбаларды алушының төлқұжаты немесе жеке куәлiгi.
13. Облыстық салық комитеттерi заңды және жеке тұлғаларға акциздiк таңбаларды берудi қатаң түрде тапсырылған өтiнiштерге сәйкес жүзеге асырады.
4. Акциздiк таңбаларды жою тәртiбi
14. Кәсiпорындар мен ұйымдарда таңбалау барысында пайдаланылмаған 1999 жылғы үлгiдегi акциздiк таңбалар болған жағдайда, олар үшiн жеке тiзiмдеме-кесiмдер жасалады.
15. 1999 жылғы үлгідегi пайдаланылмаған акциздiк таңбалар өртеу жолымен жоюға жатады.
16. Пайдаланылмаған акциздiк таңбаларды жою комиссияның қатысуымен тиiстi салық комитетi бiрiншi басшысының бұйрығымен белгiленетiн орында жүргiзiледi.
17. Пайдаланылмаған акциздiк таңбаларды жою жөнiндегi құрамы ең кемi 5 адамнан тұратын комиссияның құрамын тиiстi салық комитетiнiң бiрiншi басшысы бекiтедi.
18. 1999 жылғы үлгiдегi пайдаланылмаған акциздiк таңбаларды жою жөнiндегi комиссия құрамына мiндеттi түрде бiрiншi басшы немесе ол уәкiлеттiк берген тұлға, бас бухгалтер мен таңбаларды берген тиiстi салық комитетiнiң материалды-жауапты тұлғасы және акциздiк таңбаларды алушы ұйымның өкiлi кiредi.
19. Таңбалардың iс жүзiнде жойылғаны туралы кесiм екi данада жасалады, онда жойылған таңбалардың нөмiрi мен саны көрсетіледі (2-қосымша). Кесімнің әрбір данасына комиссия мүшелері қол қояды әрі ол тиісті салық комитетінің мөрімен расталады.
Кесімнің бір данасы тиісті салық комитетінде қалады, ал екінші данасы екі күндік мерзімде Қазақстан Республикасының мемлекеттік кіріс министрлігіне жіберіледі.
20. Таңбалануға тиіс тауарларды түгендеуді жүргізбеген тұлғалардан келіп түскен өтініштерді салық комитеттері қабылдамайды.

21. С 1 июля 2001 года юридические и физические лица, осуществляющие
производство алкогольной продукции, не вправе отпускать товары без
акцизных марок нового образца.
Приложение 1 ( G011558_ )
Председателю ________________________________________________
(наименование налогового комитета)
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
(Ф.И.О.)
Заявление
на получение акцизных марок
______________________________________________________________________
(наименование организации, адрес, банковские реквизиты)
______________________________________________________________________
просит выдать акцизные марки на:
________________________ в количестве _____________________________шт.
(тип марки)                                  (прописью)
________________________ в количестве _____________________________шт.
(тип марки)                                  (прописью)
________________________ в количестве _____________________________шт.
(тип марки)                                  (прописью)
Указанное количество марок необходимо для выпуска товаров:
___________________________________________________________________
(вид продукции, количество бутылок с указанием типов емкости)
___________________________________________________________________
Денежные средства на покупку марок внесены на расчетный счет
__________________
Республиканского государственного предприятия "КазАлкоЦентр"
платежным поручением N____ от "__"________ 200__года
в сумме _________________________________________________________
(сумма прописью)
С "Правилами учета, хранения и реализации акцизных марок" ознакомлен.
В случае безвозвратной утраты акцизных марок, их хищения и т.п.
обязуюсь уплатить в бюджет установленную сумму акциза.
Руководитель организации _______________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер ______________________________________________
(Ф.И.О., подпись)
М. П.
Отметка РГП "КазАлкоЦентр"
о поступлении средств за марки,
подпись ответственного лица, дата
Приложение 2
Акт
уничтожения акцизных марок
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от
21 июня 2001 года N 846   P010846_  "О маркировке отдельных видов подакцизных
товаров акцизными марками", нами, комиссией в составе:
_________________________________________________________________________
произведено списание и уничтожение путем сжигания акцизных марок
образца 1999 года в количестве ________________________________________шт.
в том числе:
на водку ______________________________________________________________шт.
N ____________________
на крепкоалкогольные напитки __________________________________________шт.
N ____________________
на слабоалкогольные напитки ___________________________________________шт.
N ____________________
на вино _______________________________________________________________шт.
N ____________________
на коньяк _____________________________________________________________шт.
N_____________________
Председатель

21. 2001 жылғы 1-шілдеден бастап алкоголь өнімін өндіруді жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар жаңа үлгідегі акциздік таңбалары жоқ тауарларды босатуға құқы жоқ.
1-қосымша
_________________________________________________________төрағасына
(Салық комитетiнiң атауы)
___________________________________________________________________
(аты-жөнi, тегi)
___________________________________________________________________
Акциздiк таңбаларды алуға өтiнiш
____________________________________________________________________
(ұйымның атауы, мекен-жайы, банкiлiк деректемелерi)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
мына тауарлар үшiн акциздiк таңбаларды беруiңiздi өтiнедi:
_________________________________________________________ мөлшерiнде
(таңба түрi)              (жазбаша, дана)
_________________________________________________________ мөлшерінде
(таңба түрi)              (жазбаша, дана)
_________________________________________________________ мөлшерінде
(таңба түрi)              (жазбаша, дана)
Таңбалардың көрсетілген саны мына тауарларды шығару үшiн қажет:
____________________________________________________________________
(өнiм түрi, сыйымдылық түрi көрсетiлген шөлмек саны)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Таңбаларды сатып алу үшiн қажет ақшалай қаражаттар "ҚазАлкоОрталық"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының ___ есепшотына 200 ж.___ N__
төлем тапсырысымен____________________________сомасында енгiзiлген.
(сомасы жазбаша)
Акциздiк таңбаларды есепке алу, сақтау және сату ережелерiмен
таныстым. Акциздiк таңбалар өтемсiз жоғалғанда, талан-таражға
түскенде және т.б. жағдайда бюджетке акциздiң белгiленген сомасын
төлеуге мiндеттенемiн.
Ұйым басшысы _________________________________________________
(Аты-жөнi, қолы)
Бас бухгалтер _______________________________________________
(Аты-жөнi, қолы)
М.О.
Таңбалар үшiн қаржылардың түскенi туралы
"ҚазАлкоОрталық" РМК-ның белгiсi
жауапты тұлғаның қолы, дата
2-қосымша
Акциздiк таңбаларды жою кесiмi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы
N 846  P010846_   "Акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн
акциздiк алым таңбаларымен таңбалау туралы" қаулысын орындау үшiн
бiздер, мына құрамдағы комиссия:
_________________________________________________________________    _________________________________________________________________ _________________________________________________________________
мөлшерi ____________________________________________________ дана
болатын акциздiк таңбаларды өртеу жолымен есептен шығаруды әрi жоюды
жүргiздiк.
оның iшiнде:
арақ ________________________________________________________ дана
(таңба түрi, саны)
N _________________________________________________________
күшті алкогольды ішімдіктер__________________________________ дана
N _________________________________________________________
әлсiз алкогольды iшiмдiктер _________________________________ дана
N _________________________________________________________
шарап________________________________________________________ дана
N _________________________________________________________
коньяк_______________________________________________________ дана
N _________________________________________________________
Төраға

1) ______________________                       __________________
(Ф.И.О., должность)                           (подпись)
Члены комиссии:
2) ______________________                       __________________
(Ф.И.О., должность)                           (подпись)
3) ______________________                       __________________
(Ф.И.О., должность)                           (подпись)
4) ______________________                       __________________
(Ф.И.О., должность)                           (подпись)
5) ______________________                       __________________
(Ф.И.О., должность)                           (подпись)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1) ____________________
(Аты-жөнi, лауазымы)                               (қолы)
Комиссия мүшелерi:
2) _____________________                              (қолы)
(Аты-жөнi, лауазымы)
3) _____________________                              (қолы)
(Аты-жөнi, лауазымы)
4) _____________________                              (қолы)
(Аты-жөнi, лауазымы)
5) _____________________                              (қолы)
(Аты-жөнi, лауазымы)